Jump to content
Dogomania

LAZY

Members
  • Posts

    4697
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LAZY

  1. [quote name='asher'][b]Madzior ka[/b] jestes z Trzebini :o Spora częśc mojej rodziny tam mieszka, a ja bardzo lubię do nich jeżdzić :angel: tyle, że ja mówię, że to jest koło Katowic :lol: A Twoje foty wszystkie piękne :D[/quote] Ja mam rodzine w Trzebini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale jaja..Mitków nie znacie????
  2. A moze którys psak uszkodził łapkę i stad krew? Moze Ty sie skaleczylas? Asher trzymam kciuki za moja kochana Sabinke! Poprostu nie moze byc zadncyh komplikacji!!!
  3. [quote name='szaraduszka']Dzieło [b]baskomaniaka[/b] :P [img]http://img288.echo.cx/img288/1031/kozka5ui.gif[/img] zrobione z fotek powyżej, dzięki temu będę miała uwiecznione jak się drze :lol: [b]baskomaniak[/b] jeszcze raz dziękuję :D[/quote] Rewelacja!!! :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  4. Piękne maluszki...a co do zrzutki to ja jak zawsze chętnie sie dorzuce... :)
  5. Ja jestem w drugiej zaraz obok malawaszki! :lol: Pomysł był rewelacyjny! Brawo!!!
  6. [quote name='adda'][quote name='LAZY']Hahahha....az sie popłakałam ze smiechu jak oglądając fotki wyobrazałam sobie ten palec w lunetkowej pupie! [/quote] A wyobrażasz sobie, jak się Luneta czuła :tard:[/quote] O masz! o tym nie pomyslałam..to było dla niej traumatyczne rpzezycie. Bolutek wiedzial co sie swieci i dlatego uciekł spac... :lol:
  7. LAZY

    Ślubna Galeria

    [quote name='malawaszka'][quote name='LAZY']Gratuluje! Su[b]k[/b]nia przepiękna![/quote] :hmmmm: a gdzieś tam sunię dojrzała?? :lol:[/quote] :grab: Cepialskie nasienie!
  8. Asher!!! Jak sie ciesze! Sabinka to moja ulubienica, zreszta wiesz jak sie nia zachwycałam...No ja mysle, ze wszystko bedzie dobrze...Oby sunia jak najszybciej wracał do siebie! :buzi: W tą jej słodką długowłosą mordeczke
  9. Hahahha....az sie popłakałam ze smiechu jak oglądając fotki wyobrazałam sobie ten palec w lunetkowej pupie! :lol: :evilbat: A Bolus gdzie?
  10. LAZY

    Ślubna Galeria

    Gratuluje! Sunia przepiękna i partner tez niczego sobie! Dawaj wiecej i większe!
  11. Powodzenia Wind! Asher...kochana spokojnej nocy i buzaki dla sunieczki, mam nadzieje już całkiem zdrowej...
  12. Wspaniałe sa te kózki!
  13. No to super wiadomoś!!! :angel:
  14. Ale maluszki!!! Łoo..Boszee..rewelacja! Jak tam z tymi łożyskami? wszystko dobrze???
  15. A no włąsnie ze względu na to, ze kociaki mają ciutke inaczej niz pieski to pytam jak to rozpoznawanie wygląda... :lol: Juz lece oglądac fotki!
  16. No to tak bez fotek kociaki rozdajesz??? Dawaj zdjęcia ale juz...A jak Ty poznajesz, ze to kotek czy kotka? :oops:
  17. wOW!!! zA KOCURKI....cHOLERCIA BIERZESZ JEDNEGO dAGA???
  18. Buahahha...ten parasol to niezły pomysl!
  19. Ale piszecie i piszecie...a ja az sie pogubiłam..co to za maluchy beda/?? :o
  20. Zemat Ty chyba zartujesz??? Przeciez to jest niemozliwe...co prawda nie powiem, ze rozwiazanie z trzymaneim ras agresywnych nie jest nowoscia bo na zachodzie tez funkcjonuje...ale zeby strzelac do psów...;/, albo ze kazdy pow. 5 kilo zawsze smycz i kaganiec...to rpzeciez trzymanie ps bedzie dla neigo udreka...a dla wlasciciela stresem, ze go nawet puscic nie moze! No ja mysle, ze to spóźnione prima aprilis :evil:
  21. Oj cholera...przegapiłam trzymanie kciuków...ale napewno wszystko dobrze! Czekam na wiesci!!!!
  22. Extra maluszki!!!!!
  23. Ale tutaj elegancja francja! :lol:
  24. Piękne fotki!
×
×
  • Create New...