Zemat Ty chyba zartujesz??? Przeciez to jest niemozliwe...co prawda nie powiem, ze rozwiazanie z trzymaneim ras agresywnych nie jest nowoscia bo na zachodzie tez funkcjonuje...ale zeby strzelac do psów...;/, albo ze kazdy pow. 5 kilo zawsze smycz i kaganiec...to rpzeciez trzymanie ps bedzie dla neigo udreka...a dla wlasciciela stresem, ze go nawet puscic nie moze! No ja mysle, ze to spóźnione prima aprilis :evil: