Chciałam powiedziec, ze te chrabaszcze to nie chrabaszcze tylko guniaki czerwczyki...wstaja dopiero okoo 21..i do nie tez leca..nie gryza, ale sa straszne "przylepne"..a ja sie ich bac..i tez machac paluszkami jak waszeczka... :lol:
[quote name='Olcia'][quote name='malawaszka']ale on to dość delikatnie robił :angel: :angel: :angel: i jakie miał fuuterkoo milusie :multi:[/quote]
no delikatnie bo pewno malutki byl spotkaj sie z nim za pol roku :lol:[/quote]
Ndirek tez fajnie podgryza...co prawda potrafi sie rozochocic, ale poczatki sa bardzo milutkie... :lol:
[quote name='Olcia'][quote name='LAZY']To Ty Brutusie tez jedziesz???? To co tylko mnie tam nie bedzie?????? :evil: :evil:[/quote]
no jak to Cie nie bedzie????? chyba sobie zartujesz :x[/quote]
Ja mam strasznie daleko...arcin nie dostanie wolnego...a na weekend to mi si enie opłaca jechac, bo pół dnia to w podrozy spedze w jedna strone... :(
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='LAZY'][quote name='Alicjarydzewska']No i co :o krzyczycie i Szpilosława z Dbssławą uciokły bo sie przestraszyły :-?[/quote]
No prosze tu na mnie nie zwalac winy! :evil: :wink:[/quote]no to na kogo :evil: a kto modem straszył :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Ja tylko porządku pilnuje! I kciałam dobrze...zeby fotyy były... :(
[quote name='Alicjarydzewska']No i co :o krzyczycie i Szpilosława z Dbssławą uciokły bo sie przestraszyły :-?[/quote]
No prosze tu na mnie nie zwalac winy! :evil: :wink:
Chciałabym juz...ale jakos nie mam jak... :( Ale zapraszam do mnie! Paweł z Diana juz skorzystali z zaproszenia..(pojawia sie w sierpniu! z pieskami), mozecie sie z nimi zabrac...meiszkanie jak trzeba bedzie bedzie mialo gumowe sciany... :lol:
Znowu umarłam! A mówią, ze tylko koty maja 7 wcieleń!
Przecudna....a przydomek hodowlany trafy jak nie wiem co! Ja jzu mam obsesje!!!
[size=1]Masz juz kupców na maluszki? Tak pytam jakby i odbiło :oops: [/size]
Moja jest grzeczna...o ile inna nie atakuje...ale nawet przy ataku raczej liczy ze ja załagodze sprawe i nie pokazuje zebow. Bez obaw..malamutki raczej sie przestraszy z racji gabarytów, wiec ze strony Lazy nic jej nie grozi....Ale nie wiem czy Twoja bedzie grzeczna. :wink: