no dzis juz jeden adorator chcial na nia wlezc a pan sie smiala
musze zaczac gaz pieprzoiwy nosic nie bede sie i psa narazac na stres jak wlasciciel jest nieodpowiedzialny i wiem to nie wina psa bo to natura ale bez przesady nie kosztem moich nerw i mojej suki bo Szpila zupelnie nie wie co robic bo jest zainteresowana zabawa a tu jakis lazi i ona nie chce i nie moze sie odpedzic bo on stale i stale
qrde i co z tego ze po odludziach sie krece :(