Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. no ja licze ze ten pogromca yorkow bedzie prezetowany u nas hihihii ;)
  2. hihihihihi extra jest ile ma ?
  3. jaki cudny kocor i jaki ma jezyczek psi ;)
  4. jake extra zdjecia super extra czad komando..........................rude wloski :D sarenka tez fajna ;)
  5. [quote name='bernulka']Jejku jaką ja mam ładną siostrzyczke (dbsst) :angel: paździoszki :lol:[/quote] hihihihi mowisz dbsst ;) [b]Panula[/b] opowiadaj opowiadaj bo doczekac sie nie moge tych opowiesc :D
  6. jaka piekna ja nie moge cuuuuuuuuuuuuuudo
  7. no dzis juz jeden adorator chcial na nia wlezc a pan sie smiala musze zaczac gaz pieprzoiwy nosic nie bede sie i psa narazac na stres jak wlasciciel jest nieodpowiedzialny i wiem to nie wina psa bo to natura ale bez przesady nie kosztem moich nerw i mojej suki bo Szpila zupelnie nie wie co robic bo jest zainteresowana zabawa a tu jakis lazi i ona nie chce i nie moze sie odpedzic bo on stale i stale qrde i co z tego ze po odludziach sie krece :(
  8. dbsst

    zakoceni.pl

    [img]http://img116.echo.cx/img116/4165/beztytuu6yv.jpg[/img] [img]http://img116.echo.cx/img116/8940/beztytuu80sf.jpg[/img]
  9. [img]http://img140.echo.cx/img140/1019/nuka28pz.jpg[/img] krowa ma dluzszy i sie nie chwali hahahahaha zarabiste faoty a ta to w ogole bokserska hahahahhaha ;) i jakie wajchle duzie mniam
  10. oleg koffanie ja czekam ;)
  11. hahaha mam nadzieje ze nie ale okna i dzwi zarygluje na wszelki wypdek hahahaha
  12. Kajka jest extra to juz drugi "normalny" jamnior ;) qtorego znam :D
  13. hihihihihihihi niesamowita dziewczynka :D cholera ludzie to swinie tak smiecic :evil: 0X :evilbat:
  14. hahahaha duma mnie rozpiera ;) ale wydaje mi sie ze Szpila sie zakochala i dlatego zdecydowala sie byc kobitka ;) dwa dni wczesniej poznala pieknego boksera ;)
  15. dziewczynki moja mala jest juz duza i narazie nici z towarzyskich spotkan :(
  16. qrcze dzis poznalam Kaje jest zarabista prawdziwy pies przewodnik :d i zjadla odemnie smakolyka :D
  17. [url]http://img199.echo.cx/img199/5218/10060676fx.jpg[/url] :modla: [url]http://img76.echo.cx/img76/1504/10060795xg.jpg[/url] ee Figa ma cos na ogonie hm jakby cosik jej sie przylepilo ;) w sumie to wszystkie oty musialabym skopiowac hahahha zarabiste
  18. jakto jak najszybciej ja kce juz 8)
  19. hahahaha dzieki wlasnie przegladalam kompa i to znalazlam
  20. hmmmmmmmmmm :tard: [img]http://img83.echo.cx/img83/5950/13333628yi.jpg[/img] [img]http://img83.echo.cx/img83/6745/13333658mt.jpg[/img]
  21. no nie ja sie wpraszam do Ciebie na wakacje :D
  22. hahahahaha aza to jakas krwawa bestia pies morderca ;) i to uzbrojony pies morderca w scyzoryki Aza Scyzorykozebna hahahahahahaahahahaha
  23. hahahaha dawaj systko jak leci ja muszem siem napatrzec :D
×
×
  • Create New...