Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. :klacz: :loveu: zaba extra fotki jedna lepsza od drugiej suuper slodziakowaty sqlad :D
  2. Nie tak dawno mialam gosci [img]http://img99.exs.cx/img99/8333/200504022015025pe.jpg[/img] mowie wam takie goszczenie jest strasznie meczace [img]http://img99.exs.cx/img99/4461/200504022015202oy.jpg[/img] NIe wiecie czemu :o [img]http://img99.exs.cx/img99/3166/200504022015286qo.jpg[/img] To ja Wam opowiem :drinking: [img]http://img99.exs.cx/img99/9440/200504022015363eu.jpg[/img]
  3. hiii tez mi sie podoba ;)
  4. nio w koncu maluty Tofiki :D a kiedy bedzie fota z kwiatkiem :roll:
  5. dziekujemy ;)
  6. nio troche sie opuscilysmy ;) ale masz piekny avantarek malawaszko
  7. a teraz zostawmy juz ta kosmetyke i zajrzyjmy jak Szpila je ;) [img]http://img173.exs.cx/img173/317/200504022007186ax.jpg[/img] To bylo wyborne [img]http://img173.exs.cx/img173/4209/zabek8tc.jpg[/img] [size=1]to moje ulubione zdjecie zabka[/size]
  8. Gorączka - sygnalizuje walkę organizmu z infekcją wirusową lub bakteryjną, albo stanem zapalnym. Jest groźnym dla organizmu stanem i koniecznie musi być leczona. Zewnętrznymi objawami gorączki są; osowienie, brak apetytu, osłabienie, czasem suchy i gorący nos, wyczuwalnie cieplejsze ciało niż normalnie. Normalna temperatura u psa waha się w granicach między 38,00C, a 39,00C. Stan podgorączkowy jest, gdy temperatura przekroczy 39,00C do 39,30C, powyżej 39,30C to gorączka. Temperatura powyżej 41,70C - stan agonalny. [b]Temperatura poniżej 37,50C - hypotermia [/b]- jest też szkodliwa i wymaga konsultacji lekarza. [url=http://4lapy.pl/weterynarz/index.php?mart=3&selarty=15]to tu znalazlam[/url] [url=http://www.galus.vernet.pl/nurse.htm]tu tez cos bakneli[/url] [url=http://www.republika.pl/assunta2/]a tu ciekawe porownania[/url] [url=http://zwierzeta.eurocity.pl/psy/glowna.php?v=choroby]tu na samym dole jakas wzmianka[/url] [url=http://www.basza.div.pl/choroby.html]a tu sa choroby pow w zarysie bardzo ciekawe[/url] ja proponuje zmiarzyc jeszcze raz na spokojnie i jesli stan sie nie poprawi udac sie do weta.
  9. boshe jaki on piekny jest zakoffalam sie :D
  10. nie moge :D ale masz Lothia pikny avantarek
  11. we wtorek jeden piesek jednaje z naszych dgm chorowal na babeszjoze juz :evil: strzezcie sie kochani bo kleszcze sa naprawde agresywne i to wszedzie :( :evil:
  12. slicznota jest cudo
  13. A oto piekny Demonic Lothi pies dla alergika jak znalazl [img]http://img86.exs.cx/img86/8852/demon011dt.jpg[/img]
  14. dbsst

    LEONBERGERY ADY

    [url]http://img.photobucket.com/albums/v487/Adda/Zmianarozmiaru370Ironkopie.jpg[/url] hahahahahaha nie moge
  15. dbsst

    zakoceni.pl

    qrde ale kociamberki smozonki hihihi
  16. [quote name='"szaraduszka" [i'][color=darkred][b]a to następny powód dla, którego nie ma zbyt wielu zdjęć... wylegiwaliśmy się w wiosennym słońcu! 8) a aparat nie zawsze był z nami :roll:[/b][/color] [/i] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img207.exs.cx/img207/6659/200503281136id.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img30.exs.cx/img30/9348/200503280678vo.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img30.exs.cx/img30/2694/200504020375gp.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img30.exs.cx/img30/8096/200503300050xh.jpg[/img][/URL] Mam troszkę fotek ale jakoś mało na nich psów... Lubicie żaby? NIEBIESKIE! jeśli nie to i tak wkleję :lol:[/quote] :modla: niesamowite i zabcie tez sa niesamowite :D
  17. [img]http://img132.exs.cx/img132/8352/obraz9078sk.jpg[/img] hihihiihihi jakie widoki ;)
  18. qrczaki ile tu sie dzialo ile sie wszedzie dzialo wow Lunety ;) niesamowite hiihihi siostry blizniaczki :D
  19. [url]http://img64.exs.cx/img64/4706/mojezdjecia1096ve.jpg[/url] wspanialy krasnal :D
  20. 8) :wink:
  21. hahahaha nie wyplacisz sie ;)
  22. Mam cię patysiu [img]http://img150.exs.cx/img150/1360/56xw.jpg[/img] Maciupeńki nandusiowy języczek [img]http://img150.exs.cx/img150/1039/63jw.jpg[/img] Nanda brutalnie wyrwana ze snu. [img]http://img150.exs.cx/img150/5606/77rb.jpg[/img] Bokserom czasem się wydaje, że są yorkami i gramolą sie na kolana małych dziewczynek - jak wyzej :)))) [img]http://img150.exs.cx/img150/2813/85fa.jpg[/img]
  23. Marynia jako fretkomaniak ( ratunku !!!) [img]http://img150.exs.cx/img150/33/10db.jpg[/img] Nanda w pozycji spalniczej. [img]http://img150.exs.cx/img150/722/20gt.jpg[/img] Dwie miss zachodzącego słońca hehehe [img]http://img150.exs.cx/img150/1778/30ya.jpg[/img] Morduchna śpiąca. [img]http://img150.exs.cx/img150/2761/40da.jpg[/img]
  24. hihihihihiihi przesadzasz Cola ;)
  25. hahahahaha nie pitol dawaj bo sama jestem ciekawa jak Szpila powychodzila ;) :lol:
×
×
  • Create New...