Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. dbsst

    LEONBERGERY ADY

    samochod pieknie podszczypany niestety jakies kilka stron w stecz :evilbat: a ja musze miec co 5 stron doladowanie bateryjek ;) i nowe foteCki :D
  2. hihihihihi niom i wtedy tylko zdjecie deszczu bedzie grane hihihi
  3. dbsst

    LEONBERGERY ADY

    ja kce foteCki ja kce foteCki
  4. slodziacha Kaja :D olekg qrczaki skup sie umiesz juz zmniejszac i wstawiac
  5. gatek niet :evilbat:
  6. [img]http://img125.echo.cx/img125/3664/p10111827ru.jpg[/img] [img]http://img125.echo.cx/img125/224/p10111838yu.jpg[/img] sliczna z niej pannica :D
  7. Nanda i jej wypoczynek w dlugi łikend :D [img]http://img125.echo.cx/img125/1916/p10111550oi.jpg[/img] [img]http://img125.echo.cx/img125/258/p10111573qy.jpg[/img] [img]http://img125.echo.cx/img125/8827/p10111760oh.jpg[/img]
  8. jeszcze nie bylam na koncie ;) jak tylko skoncze to co teraz robie to wstawie ;)
  9. tia tylko jej jezor jak jaszczura jest i nagle nie ma ;)
  10. Wojtek nie dosc ze Tytan pracy z Ciebie to jeszcze masz idealny porzadeczek na biurki normalnie łoł :lol:
  11. :oops: ojej jak milusio :D hihihihihihihihihi kuje bardzo ;) ale widze ze pot leje sie z czola hihihi
  12. :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: ćliczny :D
  13. Lazy :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  14. qrde jestem cienki bolo bo m nie wyszlo ani jedno zdjecie ozora :evil: 0X :evilbat:
  15. hihihihi ale za to jakie piekne firannelle fallafelle ;)
  16. heheheheh sie wie tez sie bojkam jak patrze na siebie ;)
  17. ja poprostu mam straszna mine co widac na avantarku ;)
  18. taki oszukany ozorek ;) [img]http://img38.echo.cx/img38/3963/img52248lp.jpg[/img]
  19. jezora dzis nie robilam bo mi sie nie kcialo ;)
  20. Demooooooooooon gdzie jestes
  21. huuuuuuuraaaaa Fuks :angel: :angel:
  22. :angel: :angel: :angel: siupel siupel :angel: :angel: :angel:
  23. hahahahaha Maja ale wiesz ze nic za darmo jak tylko wyzdrowiejesz to bedziesz musiala zaplacic fotami za terapie ;)
  24. no niech Ci bedzie
  25. hihihii obawiam sie ze to misja nie do przejscia ;) ciesze sie ze sie podobaja :D foty :buzi:
×
×
  • Create New...