[quote name='sabina1']Oczywiście, że dam rade ("choćby niedźwiedź, to dostoję"). Co prawda, słyszałam, że one całe życie takie skoczne sa ? :smhair2: :smhair2: oraz mkną z szybkością światła, ale co tam, podołam....[/quote]
hm jakby Ci to powiedziec :roll: to mlody egzeplarz i hmm jak sie rozpedzi to wchodzi na ponaddzwiekowa ale dasz rade ;)