Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Alicjarydzewska']no tochana ośliniona fafelka :calus: Jak mamcia pilnowała córy że sie z rowerem zderzyła :evilbat:[/quote] ehhhh nawet nie chce sobie tego przypominac ;(
  2. [quote name='daga10011']niedobra pancia :lol: .a mi topic zablokowali :-? .i nie moge fot zrobic bo psy z tz poszly :roll: .I nie udalo mi sie znowu auta zarejestrowac-nawet z bossem biura walczylam i nic :evil:[/quote] hihi wlasnie widzialam ze Evelina Cie zamknela za gadulstwo ;) :lol: to wrzuc swoja fote :D wtedy napewno otworzy topik :D a ja sie nie pogniewam jak na Ciebie popatrze :d qrde wspolczuje Ci z tym autem a raczej z tymi niemozliwosciami
  3. hihihi bo byla juz bylo pozno i chciala spac a ja na niej trenowalam ;)
  4. a to wczorajsza wieczorna zabawa aparatem i ustawieniami ;) [img]http://img44.echo.cx/img44/8067/obraz0162ab.jpg[/img]
  5. normalniem siem czujem dopieszczona dziewczyny :d ;) dziekuje :D
  6. [quote name='daga10011']debe-foty po prostu boskie :P :o .nie wiem ktora najlepsza :o :P[/quote] :oops: dziekuje :D lece spac tylko jeszcze cos na makro wstawie :D
  7. [quote name='sayma'][quote name='dbsst']he he ja tez ide bo i ja jutro zaspie i co bedzie ;([/quote] bedziemy pisać podanie ja juz mam z siedem :roll: :D :D[/quote] :o ile ja tfu tfu zadnego :D hehehe MAgda ona mowi spadaj ;) albo spiewa ;)
  8. he he ja tez ide bo i ja jutro zaspie i co bedzie ;(
  9. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']z rowerem zderzenie :([/quote] Jak pies może zderzyć się z rowerem :o[/quote] a moze to dluga historia i nie kce mi sie jej opowiadac jak sie spotkamy t Ci powiem ;) [/quote] Ok trzymam za słowo,że mi opowiesz :wink:[/quote] dlaczego nie widze Waszych odpowiedzi :(
  10. [quote name='LAZY']No Szpila z rowerem to sie pewno podczas lądowania ufo zderzyła...buahaha... [img]http://img193.echo.cx/img193/6450/obraz1575hy.jpg[/img][/quote] hi hi hi bardzo smieszne :lol: 8)
  11. i ziewajaca Szpila na dobranoc [img]http://img193.echo.cx/img193/5706/obraz1330ri.jpg[/img] i nie mocie ze malo fot :evilbat:
  12. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']z rowerem zderzenie :([/quote] Jak pies może zderzyć się z rowerem :o[/quote] a moze to dluga historia i nie kce mi sie jej opowiadac jak sie spotkamy t Ci powiem ;) sayma dzieki a jak Wam sie podoba paszcza lwa :d [img]http://img193.echo.cx/img193/436/obraz1809vx.jpg[/img]
  13. z rowerem zderzenie :(
  14. [quote name='sayma']hahahah a jednak udało się :B-fly: to chyba podczas dzisiejszej burzy bo Szpilakówna wygląda jakby pod wiatr szła[/quote] hehe to bylo chowanie fafli na 3 ;) łapy łapy cztery łapy ;) [img]http://img193.echo.cx/img193/6450/obraz1575hy.jpg[/img]
  15. [quote name='KaRa_TC']Co się Szpili stało w mordulkę,że taki czerwony placek ma?[/quote] miala wypadek i ma starty pychol i lapeczke w jednym miejscu :cry:
  16. hehehe tanczacza z baskami ;)
  17. a kuku pies oplywoy cz II wita :D TZ na kompie pracowal ;) [img]http://img193.echo.cx/img193/4956/obraz1404ah.jpg[/img]
  18. [quote name='agabass'][quote name='dbsst'][quote name='agabass']O matko Gwiazda Porno proszę [b]nie[/b] niech lepiej do chóru pójdzie[/quote] nieeeeeee jak pojdzie do choru to po nas ;)[/quote] no wiesz dbsst nie wiem sama co lepsze[/quote] hehehe niech tylko nie spiewa ;)
  19. [quote name='adda'][quote name='dbsst']no nie waszka to wie kiedy sie zjawic nawet nie da sie poobgadywac ;)[/quote] Czujna jak nie wiem co :o[/quote] ja nie wiem chyba musimy szeptac bo skoro slepakowata to moze nas uslyszala :roll:
  20. chyba filizankowa ;)
  21. [quote name='malawaszka'][quote name='adda'][quote name='dbsst']hihihi widze ze same slepaki sa na dg ;)[/quote] Jakie same, to malawaszka ślepok jest :lol:[/quote] znowu mi dokucza :grab:[/quote] no nie waszka to wie kiedy sie zjawic nawet nie da sie poobgadywac ;)
  22. [quote name='agabass']O matko Gwiazda Porno proszę [b]nie[/b] niech lepiej do chóru pójdzie[/quote] nieeeeeee jak pojdzie do choru to po nas ;)
  23. [quote name='adda'][quote name='dbsst']hihihi widze ze same slepaki sa na dg ;)[/quote] Jakie same, to malawaszka ślepok jest :lol:[/quote] oj ciiiiiiiiiiii zeby sie nie czula samotna ;) to ja tyz ślepokowata ;) :lol:
  24. [quote name='KaRa_TC']Ja jakbym do Saby wody użyła to bym ręki nie miała :lol: :lol: :lol:[/quote] hehe pies oplywowy :D [img]http://img51.echo.cx/img51/388/obraz0995ud.jpg[/img]
  25. [quote name='carragan'][quote name='dbsst'] pewnie od tego wiecznego przesiadywania na forum niektorzy traca wzrok ;) :lol:[/quote] Tak wiec to sie mnie nie tyczy.Bo wieczne to ejst potepienie,a nie przesiadywanie na dogo :wink:[/quote] hihihi mowisz
×
×
  • Create New...