Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Ka-ka'][b]dbsst[/b], czyżbyś też należała do grona wysokich inaczej ??? :fadein: ([size=1]tylko ja mało, że mała "miss", to jeszcze szeroka [/size] :wink: ) [quote]To zasluga odpowiednich obiektywow, ujec, ale tez grafika ... [/quote] :hmmmm: niedawno widziałam gdzieś mały przewdonik, jak z kobiety zrobić bóstwo przy pomocy Photoshopa-wiecie płaski brzuszek, cera i te sprawy-jak z billboard'u ..... no cóż, dobry program umiejętnie wykorzystany i..... :o a tu podobne w przesłaniu :wink: czary-mary, weź pałeczkę do ręki...... :) [url]http://www.mp3s.pl/photoshop/[/url][/quote] hihihihiihihi moze zalozymy Stowarzyszenie Malych Miss hahahaha ;)
  2. [quote name='Alicjarydzewska']Dbsst twój RR dziś się spisał na 6 na szkoleniu :D /nawet na tupnięcie lewą nogą robił waruj :wink: /jutro pewnie odstawi kichę .Kiedy wyjeżdżacie na ten kursik :roll: Może da radę wrzucić jakąś fotkę Szpilci na osłodę :wink:[/quote] hihi moj RR :D ale Szpila gosci u Gomezka :D jak mi sie net odmuli to cos wstawie na oslode ;)
  3. buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahhaha normalnie nie moge :D kiedy Ty mialas czas zrobic tyle fot :o niesamowicie sie usmialam szkoda ze Gomez bardziej interesowal sie zabawa ze Skero niz ze Szpila ;)
  4. [quote name='Alicjarydzewska']oj to bardzo niebezpieczny ten kurs ja bym sie bojała :( [quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']heheh dla papurzek nierozlaczek sayma i ja ;)[/quote]a tak se zapytam , a piórka wam urosnom :-? :roll: :o[/quote] nie bo ja jeszcze nie jestem ptasiopodobna (chyba) a nie dosc ze bedziemy niec piorka to jeszcze dzioby nam urosna jak u dziobaka ;)[/quote] :o[/quote] hehehe ta transformacja bedzie orawie bezbolesna ;)
  5. no wlasnie od jakiegos czasu juz nie myje ;)
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']heheh dla papurzek nierozlaczek sayma i ja ;)[/quote]a tak se zapytam , a piórka wam urosnom :-? :roll: :o[/quote] nie bo ja jeszcze nie jestem ptasiopodobna (chyba) a nie dosc ze bedziemy niec piorka to jeszcze dzioby nam urosna jak u dziobaka ;)
  7. [quote name='KaRa_TC']Każdemu by puściły nerwy myjąc okno prawie na całą ściane :lol: i w takim upale :lol:[/quote] ja od dluzszego czasu wymiekam jak myje okna bo tylko schodze z parapetu a zaczyna padac i to zawsze w okna :evil:
  8. [quote name='Magda&Amir']usteczka Szpiluchny miodziaśne :D debeee nie bedzie Cie tydzień ? a co z fotami Szpilencji ? :([/quote] dziekuje bedziecie miec wolne ;) odpoczniecie :D nabierzecie checi do wlepiania swoich fot ;)
  9. heheh dla papurzek nierozlaczek sayma i ja ;)
  10. heheh sie nie dziwie ze Ci nerwy puscily ;) a moj licznik chyba klamie ;)
  11. [quote name='KaRa_TC']Taki edukacyjny ten kurs?że będziesz taka mądra? :lol:[/quote] nio bede tak madra ze az obrosne w piorka i bede sie moadrzyc ;) hahahhahahhaha
  12. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']tu tez nagadaly :lol: .Moj Tz tez jeszcze opinii nie wyrazil :roll: .Ka-Ka ja nie chce nic mowic ale wstaw jakas fote zanim ci temat zablokuja :oops: :lol:[/quote] hehehe tylko gadulam blokuja ;) :D[/quote] Odezwała się niemowa :lol:[/quote] no ja duzo nie gadam :D jak okna :D
  13. [quote name='agabass']ok nie ma sprawy[/quote] ale jak wroce z kursu to bede taka madra ze ie wiem ;) :lol:
  14. ale slodziak :D
  15. [quote name='daga10011']tu tez nagadaly :lol: .Moj Tz tez jeszcze opinii nie wyrazil :roll: .Ka-Ka ja nie chce nic mowic ale wstaw jakas fote zanim ci temat zablokuja :oops: :lol:[/quote] hehehe tylko gadulam blokuja ;) :D
  16. [quote name='agabass']przepraszam że się ukręciłam tak szybko ale odrobimy to w tym tygodniu :modla:[/quote] no nawet mnie nie nerwuj ;) w tym tygodniu to bedzie kicha bo wracam w piatek albo w sobote z Poznania ale Diana 14 przyjezdza i chcialabym sie z nia spotkac wiec moze w poniedzialek lub niedziele za tydzien ;)
  17. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']ale i tak czuje pewne napiecie :D[/quote] Wydaje Ci się :lol: Dobra zmykam myć okienka :-?[/quote] hehehe a ja zmykalm sie pakowac :D
  18. [quote name='agabass']:B-fly: :ylsuper:[/quote] no to Miszczu sie zgodzil byc Miszczem ;)
  19. [quote name='KaRa_TC']Wow mamy miszcza :lol:[/quote] hehe
  20. hihihih bedzie sie dzialo pierwsza ;)
  21. ale i tak czuje pewne napiecie :D
  22. [quote name='agabass']:lol: kto by pomyślała ach te rymy częstochowskie od dziś mów mi Mistrzu hihihhi[/quote] a nawet Miszczu ;)
  23. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']No ba![/quote] hehe ta chirurgiczna pewnosc ;)[/quote] No ba :lol: każdy chirurg jest wszystkiego pewny :lol:[/quote] hehehehe serio serio
  24. [quote name='KaRa_TC']No ba![/quote] hehe ta chirurgiczna pewnosc ;)
  25. [quote name='agabass']spolszczać zmieniać i przemieniać :wink:[/quote] hehehe a To tobie poklona daje bo jestes mistrzem zabawy ze slowem :D
×
×
  • Create New...