-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']jezdem bylysmy na grillu mam foty ale aparat padl wlasnie i musze poczekac na zgranie :evil: ło matko ale mam czarne pazury :evil: 0X :evilbat:[/quote] Murzyna drapałać po plecach czy co że czarne? :lol:[/quote] buuuuuuuuuuuuuhahahhahahha Kara no wiesz :lol: :lol:[/quote] No co, bo jak mówisz,że czarne :evilbat:[/quote] hahahhahaha nie zagaduj mnie bo probuje dojsc do Twojego i do Dagi topiku hahahhahahaha ;)[/quote] U mni nic nie ma :evilbat: Czyli miałam racje drapałaś murzyna po plecach...albo już na nim próbowałaś tej obrzydliwej rzeczy co masz na kursie robić :o :lol: :lol:[/quote] hahahaha Kara jaka pamiec ja nie moge hahahahhaa wlasnie zdjecia ogladam ma urzyna nie drapalam po plecach :cry:
-
[quote name='KaRa_TC']Chmurki nad moim domem :wink: [img]http://i15.photobucket.com/albums/a362/sabaera3/jezioro/h29.jpg[/img] [img]http://i15.photobucket.com/albums/a362/sabaera3/jezioro/h28.jpg[/img][/quote] o qrcze jakie zarabiste biedne te piechy nie maja zadnej zabawki a okolo nich wyglada identycznie tak samo :( [size=1]nie znosze ludzi ktorzy trzymaja psy na lancuchu[/size]
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']jezdem bylysmy na grillu mam foty ale aparat padl wlasnie i musze poczekac na zgranie :evil: ło matko ale mam czarne pazury :evil: 0X :evilbat:[/quote] Murzyna drapałać po plecach czy co że czarne? :lol:[/quote] buuuuuuuuuuuuuhahahhahahha Kara no wiesz :lol: :lol:[/quote] No co, bo jak mówisz,że czarne :evilbat:[/quote] hahahhahaha nie zagaduj mnie bo probuje dojsc do Twojego i do Dagi topiku hahahhahahaha ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']jezdem bylysmy na grillu mam foty ale aparat padl wlasnie i musze poczekac na zgranie :evil: ło matko ale mam czarne pazury :evil: 0X :evilbat:[/quote] Murzyna drapałać po plecach czy co że czarne? :lol:[/quote] buuuuuuuuuuuuuhahahhahahha Kara no wiesz :lol: :lol:
-
przecudne zadki :oops: superanckie fotki :angel: :angel: :angel: a ten rysunek jest prawie tak ukochany jak MÓJ kon na biegunach :D [img]http://img368.imageshack.us/img368/5633/asiapraca53nq.jpg[/img]
-
Agga wez Agacie Elfie Uszko na Zlocik plizzzzzzzzzzzzzz
-
:o ło matko Wariatki tyle napisaly :o no to ja jeszcze raz z milosci :drinking: za zdrowie Ozzikrola
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
buuuuuuuuuuhahahha wyjscie awaryjne pierwsza klasa hahahhaha mezczyzni ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
jezdem bylysmy na grillu mam foty ale aparat padl wlasnie i musze poczekac na zgranie :evil: ło matko ale mam czarne pazury :evil: 0X :evilbat:
-
hahaha to za Ale i Ozziego :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:laola: :laola: :laola: [b]JUPI JUPI JUPI[/b]ale OZZY się ucieszył :angel: a teraz jedziemy do lasku 8)[/quote] to udanej zabawy w lasku a ja ie sprzatac :D
- 78403 replies
-
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0085.jpg[/img] buuhahaha jaka najezona zmoczona ropucha hahahaha super ile zdjec :angel: :angel: :angel: :angel:
-
pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyszne zdjecia :D :angel:
-
a my dostarczamy baloniki bo to w koncu wazna uroczystosc :D [img]http://img389.imageshack.us/img389/4365/baloniki3ko.png[/img] i prezecik maly mamy dla OzziMENA :D [img]http://img389.imageshack.us/img389/4387/pacz2025kl.gif[/img]
- 78403 replies
-
STO LAT OZZIMOTRONKU PIEKNY :BIG: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :popcorn: :laola: :laola: :laola: [size=1]a ja myslalam ze bede pierwsza[/size] :wallbash: :stupid:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']dziekuje dziekuje dziekuje nie moge dzis z Wami posiedziec bo TZ bedzie pracowac przy komputerku :cry: nie uda mi sie dzis rowniez przejzec Waszych galerii :cry:[/quote] :( :( :( ale pamietaj [b]plissss[/b] [b]19 czyli piątek o 17.00 przed monitorem otwieramy wirtualnego / :wink: /szampana z okazji 1 urodzin RRa[/b] a fotencje Szpili REWELACJA :angel:[/quote] jak tylko bede mogla to NAPEWNO BEDE NA SZAMPONIE
-
dziekuje dziekuje dziekuje nie moge dzis z Wami posiedziec bo TZ bedzie pracowac przy komputerku :cry: nie uda mi sie dzis rowniez przejzec Waszych galerii :cry:
-
[quote name='asher']Wysłałam maila do Faktu :evilbat: [quote]Szanowna Pani, z ogromnym zainteresowaniem przeczytałam artykuł Pani autorstwa o psach rasy american staffordshire terrier. Niestety lektura ta pozostawiła niedosyt, mam więc nadzieję, że zaspokoi Pani moją ciekawośc i zechce odpowiedzień na kilka nurtujących mnie pytań. Po pierwsze, jaką metodą i kto badał siłę nacisku szczęk psów tej rasy? Byłabym wdzięczna za podanie źródeł informacji o trzytonowym nacisku amstafowych szczęk. Po drugie, doradza Pani, by w chwilach zagrożenia ścisnąć psu jądra... Czy mogłaby opisać to Pani konkretniej? Obawiam się bowiem, że w chwili, kiedy pies z siłą trzech ton bedzie miażdżył mi gardło, złapanie go za jądra okaże się czynnością trudną do przeprowadzenia. Myślę, że tak mnie, jak i pozostałym Czytelnikom przydałyby się konkretne wskazówki techniczne. Po trzecie, nie napisała Pani co zrobić, gdy pies okaże się kastratem, który jest pozbawiony jąder, za które nalezy go ścisnąć. W dobie szeroko propagowanej kastracji zwierząt nieprzydatnych do dalszej hodowli może się to okazac nielada problemem! Po czwarte, dziękuję za informację, iz suki należy polewać wodą. Od dziś nie ruszam się z domu bez napełnionego wodą wiadra (mam nadzieję, że jedno wiadro wody wystarczy, a jeśli nie, proszę o poradę w jaką ilośc wody powinnam się zaopatrzyć?). Po szóste, czy jesli okaże się, że nie umiem w chwili zagrożenia życia złapac psa za jądra, czy mogę oblać go wodą? Czy też na osobniki rodzaju męskiego woda kompletnie nie działa? A jeśli nie działa, to jaka jest tego przyczyna? Będę wdzięczna za szybką, szczegółową odpowiedź. Myślę, że nie zaszkodziłoby odnieśc się do powyższych wątpliwości na łamach gazety Fakt, bo jestem pewna, iz nie tylko ja je (tzn. wątpliwości) mam, ale są one udziałem szerszej rzeszy Waszych Czytelników. Szczegółowe wyjaśnienia na pewno przyczyniłyby sie do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na naszych polskich ulicach. Co prawda dziennikarstwo misyjne nie jest obecnie w cenie, ale myślę, że skoro poruszyła Pani ten problem, to zarówno Pani, jak i Pani Przełożeni rozumiecie jego wagę i docenicie moje sugestie. Z wyrazami szacunku za odwagę cywilną Joanna Pietrzyk[/quote] :evilbat: Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, że wykorzystałam Wasze przemyślenia? :oops: :lol:[/quote] :modla: podpisuje sie rencami i nogami :D jestem za instrukcjom obslugi do tych krwawych bestii :D Alu czuje sie zaproszona na szampona :D
- 78403 replies
-
Ka-ka trzymaj sie moja droga :buzi: to na zdrowko
-
łoooooo qrde jakie skoki
-
dziekuje dziekuje za ogladanie ;) [img]http://img226.imageshack.us/img226/9585/szpilka11440fl.jpg[/img]
-
spoko Justynko hehe Alu ona kce jak mamusia na dwoch lapach chodzic ;) ja sie wcale nie smutkuje ;) [img]http://img230.imageshack.us/img230/1769/szpilka11645fb.jpg[/img] ocia zapomnialam mojego sprzetu [img]http://img230.imageshack.us/img230/7031/szpilka11841dt.jpg[/img] osiedlowa nike [img]http://img230.imageshack.us/img230/5468/szpilka129d7kj.jpg[/img]
-
Pagajko znaczy sie Mozgu Zlotu EXTRA
-
wczoraj nie mialam ochoty na foty :( Justa mozemy w sobote bo ja jutro ide ze Szpilakiem do weta na 15 a potem mnie nie bedzie :( a teraz kilka bansow w wykonaniu Szpili [img]http://img352.imageshack.us/img352/8306/szpilka1156dj.jpg[/img] [img]http://img354.imageshack.us/img354/3227/szpilka1087cj.jpg[/img] [img]http://img352.imageshack.us/img352/9103/szpilka123d2es.jpg[/img] cza cza cza :D [img]http://img352.imageshack.us/img352/6592/szpilka1257jh.jpg[/img]
-
[quote name='Alicjarydzewska']A ja słałam maile do brukowca Fakt w temacie dzisiejszego art.Pies Morderca :evilbat:[/quote] tak i dobrze a ja nawet nie wiem co pisza wiem natomiast ze ludzie "nie w temacie" (jakbym ja byla ;)) uwazaja ze wszystkie psy do uspienia mordercy i nie czy to wazne qr..a najlepiej jeszcze bardziej sie zamykac w swoich domach i sie alienowac :-? i robic sie na maxa dzikiem a ludzi ktorzy maja psy agresywne nie sa winni oczywiscie dzis szlam po ulicy z psem wiecie co 90% osob dzis mijanych z psami zabralabym psa boshe co oni robia i sie dziwia ze ich psy sie rzucaja :-? :evil:
- 78403 replies