-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
jestem żyje nie sprzątam pracuje................................. mam teraz trochę czasu na pogaduszki bo właśnie szukam pomysłu na wizytówki nowe :D :cool3:
-
[quote name='Cola'] ale niedługo znowu wybywam...na długo :shake: Lisa nie złapałam, a tak się napracowałam...że kurtka mi przemokła :evil_lol: ale co tam...zostałam tam jeszcze na tydzień :cool3: I na początku listopada wyjeżdżam tam na około 2 lata :p [/quote] że co...........................chyba żartujesz myśląc, że na tak długo Cię puszcze :angryy:
-
okej spadam narazie :placz: pa
-
Patko systko systko mi wybaczasz :cool3: tylko ja nie wiem co ja tekiego zgrzeszyłam :lol: :lol: Gosieńko nie mów tak moge Ci wyopożyczyć psa :evil_lol: teraz koziałek poleci :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/206/43fa7cea3dcc7b80.jpg[/IMG][/URL] ten bocer tez przyszedł sie przywitac :loveu: :loveu: posadził mi to wredna bokserskie doopsko na kolanach i nie mogłam pstrykac fot jak ja nie lubie psów :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/51c6e783110f7ab9.jpg[/IMG][/URL]
-
a to jakis piesek przyszedł sie prywitać :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/1131e0969f3a4b04.jpg[/IMG][/URL] a to jest drugie w życiu złapanie talerza przez Szpile :multi: :multi: :multi: :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/206/ab915807247641e6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/0bf328c8f23a80bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/1e89046aa15ba10e.jpg[/IMG][/URL] :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/9830364cb4bdc237.jpg[/IMG][/URL]
-
wszystkich nie dam rady wstawić bo coisk mi wypadło :mad: :shake: zaczne od talerza ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/e47da1f855292474.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/206/041dc86ca1104bf5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/169/053a1780591e643a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/206/2807389c002bdf81.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/206/a838edff1fe7f544.jpg[/IMG][/URL]
-
hej nie jest tragicznie ;) wczoraj były poprawiny nie przewidziane :evil_lol: kocyk jest bombowy a Szpilkowe prezenty nie powiem ZARĄBISTE :loveu: wariatka spi i łazi z nimi po całym domu WASZYSTKIMI zaraz pokaże Wam foty z zabawy na dworze nimi :cool3:
-
chociaż jak się pogilałam chwile na moim muuuuuuuu kocyku to mi przeszła złość tylko mamy problem z TZ sie o niego kłócimy jemu też się muuu kocyk spodobał i nie chce mi go teraz oddać :placz:
-
qrka nie moge doszorować ścian, podłoga jakby sie ktos oblewał napojami, a o zlewie to nie wspomne :angryy:
-
szczyt szczytów AMEN nie ma więcej imprez u nas STOP :cool3:
-
no właśnie bardzo nie wiele zmniejszenie wyostrzenie i delikatny kontrast piękne słońce było tego dnia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/165/9ed388c92f713ab4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/202/24f337c8d9fd10db.jpg[/IMG][/URL] a tu ps aż (c)huczy (?) czyli zmiana temperatury światła na zimniejszą :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/202/be77ef4683a42a96.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Pysia']Wierszyki fajniaste ale ja jako prawdziwa kobieta chcę mieć wszystko - i wierszyki i debe :p[/quote] prawdziwa dyplomatka :evil_lol: :cool3: :evil_lol: :evil_lol: Dziewczyneczki moje wierne Dogociółki to dla Was [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/202/bc665ca6c9304a50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/211/377eb49bb6ca0e9e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Asiaczek']Debe pojechała, nas tu zostawiła. Potem przyjechała, ślady zostawiła. Wczoraj znowu poszła nic nie zostawiła... Czemu Ty tak robisz niecnoto koffana. Popraw się, oj, popraw bo będziesz zjechana! Pzdr.[/quote] to ja wybieram [SIZE=5][COLOR=darkred][B]WIERSZYKI[/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='paula_z'] Ponawiam pytanie Ewy :cool3: :cool3: :terazpol:[/quote] czy Ty nie dostałaś mego gg???? zostawiłam Ci info :mad:
-
Telkunia ale ja mam dwie zaginione bliźniaczki Szpilka mi sie sklonowała:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/199/7cbdf2cbbc341f5b.jpg[/IMG][/URL]
-
moja Szpilka przez ten tydzień troche zmężniała i poważniała na twarzy :D [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/162/a8c471716d7eaad2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/208/d0402fde3efcc488.jpg[/IMG][/URL]
-
Witajcie Kochane żyje ale wir obowiązków nie pozwolił mi sie zbliżyć do kompa jestem załamana ze juz po kursie ale cóż takie życie :placz: :placz: :placz: :placz: w rekompensacie wstawie kilka fot mej muzy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/199/edd53f8bfd0681f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/199/5565be92009f77c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/162/f8127eaac91e8c23.jpg[/IMG][/URL]
-
Kochane Dogociółki jadę wrócę kiedyś PAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ps 1 drogi MODZIE do niedzieli mnie nie ma i nie kontroluje tego co się tu dzieje ps 2 jak wróce to i tak nie bede czytac WASZYCH galerii więc możecie gadac i gadac ;) ps 3 macie tęsknieć (ja oczywiście nie będe bo będe: usychac za TZ usychac za Szpinakolada sie dobrze bawić) ale WY MACIE is ie użalać jak Wam źle bezemnie i że dgo bez debe to nie dogo PAAAAAAAAAAAAAAAAAA
-
[quote name='Maga100'][B]zdjęcia jeszcze mam, ale jakoś wymiotło wszystkich z dogo i nie chce mi się tu siedzieć :shake: [/B] [B]tylko ty Alicjo jedyna na posterunku :p [/B] [B]love story[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/9-30-26.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/9-30-27.jpg[/IMG] [B]to wcale nie zadna love, tylko ON podstępnie zabrał piłkę, podły[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/9-30-28.jpg[/IMG] [/quote] języczkowa wymiana mnie zawstydza popatrzcie jaka on ma dumna mine ze kobiete okradł.......... FACET Alu dealerko DZIĘKUJE nie wiecie jakie to odpowiedzialne zadania rzucac pilke dla Magi ciagle krzyczy wrzeszczy i pokazuje paznokcie z jednego palca hahahahhhahahah MAga nikt nie zrozumial komendy bo ja mowilam po staroceltycku do nich widze ze nie znaja tego jezyka hahahahhahahahahhahahaahah lece na pociag PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA mowilam ci juz ze cie nienawidze?????? ;)
-
to miało być HOP a nie siad hahahhaha ja emotek nie mam za to czekam na słodzenie jakim to doskonałym rzucaczem jestem gdyby ni emoja skromna osoba Maga w zyciu nie zrobilaby takich orginalnych i zaskakujacych fot :p
-
mopkowa suńka jest mistrzem te latające włosy sa niesamowite i ten nosek mniaaaaaami
-
MAGE porwały atomowki a taka mila z niej dziewczyna byla :(
-
[quote name='PIKA']Cześc Dominika Jak tam, Twoje atomowki? :grins:[/quote] heheh czesc atomowki porwały MAGE :(
-
hahahahahah to świetny pomysł ale do Łodzi mi daleko WY macie bliżej hahahhahahaha ;)