-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
wymiękam najohydniejszy ohydek na ohydnym osledlu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:ptrenujesz na Szpileczce żeby na mnie dobrze wyszło:loveu:[/I][/B][/quote] a nawet żeby lepiej niż dobrze wyszło żeby tak superaśno wyszło zebyś nie chciała już nigdy odemnie wyjeżdzać :cool1:
-
zupełnie inaczej się ohydek prezentuje niż ostatnio śakiś taki DOMOWY :cool3:
-
[quote name='PIKA']Cześc Dominika :multi: buhaha a co ją tak wyciągło i zgarbilo? :evil_lol:[/quote] siakos tak wyszło ze sie dziewczyna wyciagła [quote name='Alicjarydzewska'][I][B];)Domi robiła jej masazyk[/B][/I][/quote] a no robie i to serio serio :cool3: [quote name='leemonca']piękne!!! Slim-Fast na odchudzanie :razz:[/quote] dziękuje hahaha szkoda ze nie dzieli sie ze mna tym slim fastem :diabloti:
-
[IMG]http://images3.fotosik.pl/297/f8fab2a046bee7d3.jpg[/IMG] Maczo ni emiał w tym udziału prawda :razz:
-
[quote name='Magda_Miki']Hej! Dawno nie zagladalam (poprawie sie), ale tak wlasnie myslalam, ze znajde tu mistrzowskie foty i sie nie mylilam:loveu::loveu: A te fafluny jak jej lataja wokol mordy:evil_lol:[/quote] oj bardzo dawno zaraz wezme Cie do raportu :evil_lol: :evil_lol: [quote name='evaxon']ja chce Szpile:talker: ja chce Szpile :talker:ja chce Szpile:motz:[/quote] a to weź se ja ;) [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:razz:Siostruniu gdzie jesteś [/B][/I][/quote] tiu jestem [quote name='Asiaczek']Czuję się zaszczycona!!! Dzięki.:calus: Pzdr.[/quote] ;) cała przyjemność po naszej stronie [quote name='*luthien*'][I][B]ale skok:D:D:D[/B][/I] [I][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/263/6c89e356eef1cb69.jpg[/IMG][/URL][/I][/quote] haha ha bardzo śmieszne to skok kontrolowany ;) [quote name='an3czka'][I][B]I ta wielka atletyczna klata z cycuszkami:loveu: :lol: [/B][/I][/quote] hihihihi wielka klata ieści wielkie serce ;) [quote name='Vectra']hahahahahahahaha , umieram [IMG]http://images1.fotosik.pl/316/034b614b87342569.jpg[/IMG][/quote] nie umieraj [quote name='Asiaczek']To moje zdjęcie, moje!!! Debe mi je ofiarowała!!! Super, co? Pzdr.[/quote] hahha no i mamy dymex [quote name='paula_z']Czesc Dominika :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/009945a20945fea8.jpg[/IMG][/URL] Szczesliwy szpilkowy pysio :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] czesc Paulinko niom szczęsliwe to psisko sobie troche pobiegało :multi:
-
FANTASTYCZNE !!!!!!!!!!!!! czemu mój pies zawsze bawi się w "moich nogach" :placz:
-
no ni euczyłam ona nie uczona tylko rozpieszczona ;) to jeszcze takie foty z wczoraj i spadam [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/66d4a1096aa07778.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/263/6c89e356eef1cb69.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/263/bc7e9d938bbb2363.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/009945a20945fea8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Maga100'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/306/cc8095de13724789.jpg[/IMG][/URL] [B]teraz już nie mam wątpliwości, że to twoja córka :evil_lol: [/B] [B]Leona spacery to biegi dookoła domu :oops: i 5 minut na polu na kupę :oops: [/B][/quote] taaaaaaaaak to moja krew :cool3: :loveu: [quote name='Asiaczek']"Powieszona Szpilka"! Chociaz chyba jeszcze dotyka paluszkami do ziemi, albo mi się tak wydaje... TOZ-ie, gdzie jesteś!? Pzdr.[/quote] hahha oki ogłaszam wszem i wobec ze Wisielec Szpilka jest Asiaczka :multi: :multi:
-
nie bo mój pies w spojrzeniu miał straszną litość do mnie a na pysku zastanowienie czemu mu głowe schowało w ramiona :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='dealer']u nas tez była pogoda do...bani...[/quote] no to musisz sie do szpilowa przeprowadzić w takim razie u nas piękana pogoda prawie zawsze ;) [quote name='dealer']:multi: ooo raper znad Wisły:)[/quote] hahhaha raczej traper ;) [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:zajedwabista [IMG]http://images1.fotosik.pl/316/034b614b87342569.jpg[/IMG][/quote] dzięki bosko było zrobić ta fote zaraz po niej leżałam ze śmiechu na ziemi :evil_lol:
-
wiesz co masz bardzo orginalne foty W KOŃCU :evil_lol:
-
[quote name='evaxon']o qrcze foty :multi: ale wypas sloneczko w warszawce bylo:loveu: nie to co u nas bleeeee czesc Szpilkowe :multi:[/quote] dzięki słonko było super tylko wiatr duży i w sumie zimno :shake: czesc ;) Asiaczek wybieraj koleżanko fote :D w podskokach do szkoly [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/307/7a9878eac38c8629.jpg[/IMG][/URL] ja tylko przelotem [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/4af65d483e5e1a06.jpg[/IMG][/URL] uszy złuż :/ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/9ee2d147f8d71907.jpg[/IMG][/URL] o oooooo o 5 ciastek ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/034b614b87342569.jpg[/IMG][/URL]
-
własnei o to chodzi zeden kot nie chcial się z nia nigdy przywitac :shake: dziwne śakieś te koty :evil_lol: czuje się zaproszona ;)
-
[quote name='HankaRupczewska']Dominika, wzbudziłaś we mnie resztki drzemiącego sumienia . Nasze psy były dzisiaj na piętnastominutowych spacerach :oops:[/quote] czyli, że nie jestem taka najgorsza w sensie uf ;) fajne masz te resztki sumienia ;)
-
oszaleje ja kce kominek :razz:
-
boshe koty sa bowskie no i świetnie sprawuje się obiektyw a Leon jest NIESAMOWITY!!!!!!!!!!!!!!! JEJCIA Szpila by je zjadła :angryy:
-
[quote name='Asiaczek']Nie bądź taka zachłanna! Daj coś koleżance... Pzdr.[/quote] jak znajde coś godnego to dam słowo słowo :D [quote name='DORRAG']Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Mira i Fiona [IMG]http://www.madzik.pl/zima/natale27.gif[/IMG] Moja Szpilunia[/quote] dziękujemy dziewczyneczki :buzi: [quote name='malawaszka']haha Szpilosława boska tiaaa skąd ja znam stan objedzenia i lepiących oczków - wczoraj specjalnie wracałam z wigilii szybko żeby sobie Harego Pottera obejrzeć w spokoju i kurna przespałam połowę Wesołych Świąt [/quote] hahhaha uwielbiam postanowienie obajrzenia czegoś w tv i zaśniecia przed pierwsza reklama [quote name='KaRa_TC']Boskie zdjecia:loveu: ale gremlin[/quote] \dziękuje pogromco grmlinów :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Tia, to zastanawiające, jak te brzuszki mamuśkowe są pojemne. Mnie ta przyjemność czeka ok. 4-5 stycznia 2007 r. Pzdr.[/quote] eee :razz: :cool3: [quote name='Agnes']czesc debe:multi: nie bylo mnie kilka dni i znowu mam niezle zaleglosci:shake::lol: superowe zdjecia szpilowe miny sa obledne:loveu: [IMG]http://images2.fotosik.pl/306/cc8095de13724789.jpg[/IMG][/quote] czesc Agnes jak miło Cię gościć w naszych skromnych progach bardzo dziękuje za łśowo uznania ;) [quote name='Kate I Luka']My z rewizytą... ale nie sposób przejrzeć Twej galerii za jednym razem. Będę sobie dozowała... A Szpila - świetny gumiastominiasty faflunek :cool3: To zdjęcie the best ;) [IMG]http://img93.echo.cx/img93/8317/obraz0263ta.jpg[/IMG][/quote] o dzi kobieto daruj sobie przeglądanie tej galerii całej bo poznasz cała prawde o nas ;) a tak serio to tego jest strasznie dużo hahhaha boshe mój szpipopotam ukochany z zeszłego letniego czy wiosennego spaceru fot autorstwa Marcina :loveu: [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Szpileczko ty jestes niesamowita dziewczynka.[/COLOR][/B][/quote] nio nie [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:loveu::loveu::loveu:bowskie foty[/I][/B] [I][B][IMG]http://images2.fotosik.pl/306/eb639f3a49fb9049.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] hahah dziex [quote name='Cimi']Boska frisbowa dziewczyna :loveu: :loveu:.[/quote] niom coraz lepiej jej idzie łapanie talerza :multi:
-
hahhahaha jaki ludź zimowy [URL]http://images2.fotosik.pl/306/15d96f907730b48c.jpg[/URL] dzi jaka ona jest skoczna :loveu:
-
[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1847/g1mf2.jpg[/IMG] booooooooooooooooooooooooooooooooski :loveu:
-
a tą fotę dedykuje sobie :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/306/cc8095de13724789.jpg[/IMG][/URL]
-
witaj jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich fotek są wspaniałe bardzo bajkowe :klacz: bardzo bardzo mnie się podobuja :loveu:
-
za to dziś było kilka minut biegów [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/315/5358862cff6de774.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/306/756bcda9c21d3719.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/306/a495b979a1e8b6e3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/315/a1b03f3dff90b0b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/306/eb639f3a49fb9049.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi::multi::multi:hey siostrzyczko , to teraz bieg ze Szpilką po ogródku;)[/I][/B][/quote] niestety nie było biegu :-(
-
melduje się najedzona brzuch pęka oczy się lepia :shake: :oops: