Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Asiaczek']Jak to PO?!?!?! Przecież jeszcze Sylwester, też mozna sporo przekąsić... Pzdr.[/quote] o nie nie nie opd dziś ide na ćwiczenia i trzymam forme bo niedługo ruszyć się nie będe mogła sprawność fizyczna zamieniła sie na lenistwo wrrrrrrr chcialabym miec kotestera :evil_lol:
  2. czesc dawno mnie nie bylo w bokserowie :oops: aaaaaaaaaaaa a te ciasteczka tak leżą i tak chca być zjedzone :evil_lol: [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9302/dscn7561kv7.jpg[/IMG]
  3. dbsst

    .:: A X E L ::.

    Gosiu heeeeeeeeeeeeeeeeeeej
  4. hej czy beda dzis jakieś zdjęcia :cool3:
  5. [quote name='Iza i Avanti'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/263/bc7e9d938bbb2363.jpg[/IMG][/URL] Szpilunia jak zawsze boska.... :) I jak dziewczynki po świętach???[/quote] dzięki :D my obżarte i szczesliwe ze to juz PO :shake:
  6. [quote name='bigos']Mój to wcina kiszoną kapustę świeżą jak i w bigosie:sabber::sabber::sabber:[/quote] hahahhahahaha ja świeżej jeszcze nie dawałam bo założyłam ze psy nie lubia takich przekasek prosze jak ja mało sie znam na gustach i guscikach psich :evil_lol:
  7. [quote name='Asiaczek']Nie, to nie afrykańskie bestie, tylko jeszcze 2 suki sznaucerki olbrzymki... (dawne zasy, jak widać). Dwa czarne cielska, spęczniałe od bigosu, z zapyziaymi pyskami, oblepionymi resztkami bigosiku... Uh, ale ja wtedy byłam wściekła...:diabloti::angryy::mad: Ale przynajmniej jest co wspominać, prawda?:evil_lol: Pzdr.[/quote] aaaaaaaaaa hahahha to jeszcze lepiej hahahhaha czrne diabelskie psy przy bigosie hahahhahahaha bowsko a Ty byłaś zła a prosze jakie teraz wspomnienia masz :evil_lol: :evil_lol: oczywiście ja wole bez przygód ;) :eviltong:
  8. no i wyszło kto ma psa morderce :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6307/resizeofpicture343nl0.jpg[/IMG] biedny mały amstafik :lol:
  9. aaaaaaaaaaahahhahahhahahah zsikałam sie ze smiechu juz sobie wyobrazam te afrykańskie bestie przy polskim bigosie i ich bigosowate nosy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  10. [quote name='Asiaczek']HIhihi, uważaj, bo wezmę Cię za słowo i ... będzie bal! Ale, ale. Jak maluszki już będą na tym najlepszym ze światów, dam sygnał i zapraszam. Możesz przyjechać sama, możesz z Emilem. Piszę tak, cobyś nie myślała, że chcę Cię wykorzystać. Z Emilem będzie na pewno ciekawiej, no, ale jak nie zechcesz, to trudno... Pzdr.[/quote] W ŻYCIU Z EMILEM hahaha przecież on mi wcale nie przyrósł do ręki anie do oka ;) emil to podstawa :cool3: ej byłoby fajowo MY i cała gromada czworołap :multi:
  11. Mamuskowy bigos najlepszy to prawda :loveu: moja Szpilka też lubi bigos jak się okazało :roll:
  12. bigos jest smakowity pierogi tyż a co do zaklalca to nawet już zakalec nie jest to jest super płynny marcepan i makowiec w pływajacym maku :evil_lol: :evil_lol:
  13. [quote name='Asiaczek']Ta nocna sesja ze świeczkami - bardzo, bardzo... Pzdr.[/quote] boshe jaka Ty jesteś MIŁA biore sobie Ciebie do DOMU z całym dobytkiem NA ZAWSZE no prawie z całym dopytkiem jeden brodaty Pan zostaje na włościach :evil_lol: [quote name='bigos']Hmmmmm, tutaj nie widze fotek bigosu, więc szukam dalej:cool1::cool1::cool1: Pewnie po bigosie to zostało wspomnienie??:razz::razz::razz:;););):diabloti:[/quote] bigos jeszcze jest zapraszam :cool3: [quote name='Maga100'][B]i chcesz wyglądać jak Szpila?:crazyeye: :evil_lol: [/B][/quote] złośliwa maupa :eviltong:
  14. [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/300/os12gf7.jpg[/IMG] hahhahahahha czesc kope lat mnie nie było ;) widzę, że u Was nic sie nie zmieniło no prawie nic pozatym ze zwariowanie to jeszcze "makaronowo" jest ;) :lol:
  15. [IMG]http://images3.fotosik.pl/307/26fa4e434194b4cf.jpg[/IMG] BOSKIE alergii mówimy zdecydowane NIE :mad:
  16. [quote name='Marysia_i_gończy'] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6848/imgp9730cd0.jpg[/IMG] [/quote] przypomina mi naszego Orła Białego :cool1: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2702/imgp9665mq0.jpg[/IMG] przerwa na fajeczke :evil_lol: :evil_lol: siupel autoportret :multi:
  17. superancki jest Wasz koteCek:loveu: też bym kciała koteCka :roll:
  18. [quote name='bigos']Jak to????:crazyeye:Przecież znalazłam pyszne zdjęcia bigosu w "Galerii smaków":razz::razz::razz:[/quote] aaaaaa to przepraszam ja doczytałam tylko w szpilkowej galerii Twoich poszukiwań :oops: :oops: :oops: wybacz :placz:
  19. czesc Bigosowa rodzino bigoslu jeszcze roche jest ale Twoje poszukiwania idą w złym kierunku ;) :cool3: :evil_lol:
  20. [quote name='rekma'][LEFT][LEFT] [/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/316/4905207a0baea22a.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [/quote] w morde misia ludojada JAKIE HELIKOPTERY :evil_lol: :evil_lol: [quote name='rekma'][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][I][B]c.d.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/308/65015c9ba32ef171.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/317/7f9b7ef6b30be430.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/307/84a18345d6988713.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/263/eef7208bb2f921be.jpg[/IMG][/URL] [/quote] taaaaaaaaaaaaaaaak widze ze "maluchy" naprawdę zanic miały ludzkie przeszkody ;) wyobrażam sobie ze siedzenie na tapczanie groziło utrara zdrowia ;) :evil_lol: :evil_lol: aaaaaaaaaaaa a jednak były przytulanki spanki ;) :loveu: :loveu:
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Dzisiejszy Ozzy [/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/317/889b32ee2b242e19.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][COLOR=#0000ff][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/317/889b32ee2b242e19.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images4.fotosik.pl/264/9f608160b5ad005f.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][COLOR=#0000ff][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/264/9f608160b5ad005f.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/317/be5997086dcbfb9b.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][COLOR=#0000ff][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/317/be5997086dcbfb9b.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/URL][/quote] eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee powiem tak ALE ŁAMAGA buuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhaa
  22. [quote name='Kate I Luka'] Witaj dbsst w naszych skromnych progach ;) ;) ;)[/quote] liczę na jakies nowe świąteczne zdjęcia :cool3:
  23. a tu na dobranoc kilka zabaw ze świeczka w tle ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/308/7b62f39717538337.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/308/84511c049ece9e20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/308/0816d55209171b70.jpg[/IMG][/URL]
  24. hej brzuch mi peka z 1000kg przybyło :shake: [quote name='panienkabubu']ja jestem na stosunkach..międzynarodowych![/quote] o mój TZ skończył stosunki międzynarodowe :p
  25. a moja goowniara ze wszystkimi się bawi w nogach jak mam aparat przy oku bo jak nie mam to lata to tu to tam moje słowo Maga może potwierdzić bo z Leonem notorycznie bawia sie nie w zasięgu obiektywu :cool1: jak wstajemy i odkładamy aparaty to psy nagle leca dalej i zabawa jest przednia dalej. a jak się boi psa to albo przy mnie stoi (wtedy ja zabieram i ide) alebo wącha i się nie bawi ;) też ja zabieram wtedy i ide żeby jej nie stresować a co do fantastyczności to ni euwazam zeby to była przesada i czekam na WIĘCEJ :multi: :multi: :multi:
×
×
  • Create New...