Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Vectra']bo moje męskie ciało śpi kurczowo trzymając pilota :cool1: dwa czarne psy zajeły mi moje miejsce do spania :cool1: i co ja mam teraz sama, biedna zrobić :placz: :placz: :placz:[/quote] marzyć o kowboju bardzo sexy zresztą :cool1:
  2. [quote name='Pysia']Z tą zgodnością to jednak przesadziłaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ciiiiiiiiiiiiiiiiii trzeba mieć coś co będzie można łamać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: NOTORYCZNIE :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. [quote name='Vectra']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ide stąd :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] a cóz Ty taka wstydliwa :cool1:
  4. [quote name='Pysia']Wzawzajem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zaczynam się wczuwać a muszę iść spać w końcu bo tam w sypialni czeka na mnie gorące męskie ciało :loveu::loveu::loveu: Szkoda aby się zmarnowało ;) Dogobranoc dogowariatki :loveu:[/quote] oj meskie ciało meskie ciało rób mi na złośc moje meskie ciało jest teraz daleko pewnie z jakąs pokojówka albo dwiema :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='Pysia']i slipy :evil_lol: Możesz dodac co tylko dusza zapragnie byle nie za wiele bo czasami nie warto ;) :evil_lol:[/quote] oki to ma skarpety slipy i kapelusz kowbojski :evil_lol: :evil_lol:
  6. [quote name='Pysia']Też mi to przyszło do głowy :evil_lol: A jakby był do mnie podobny to by na 100% wymyslił coś żebym już spała :diabloti: Wybacz ale kobiety w moim wieku miewają pamięć wybiórczą :p Na bramie pisze: " [B]JEżOM WSTęP SUROWO WZBRONIONY!" :cool1:[/B] Cholera ja MAM błękitne oczy ale tylko 170 cm. - to znaczy ze mam płakać ?[B] :diabloti:[/B] No wiem że nie zdąrzyła dostać się do kolejki ani po wzrost ani po rozum :diabloti: Ale zrozum Dominika :) Ona poprostu nie mogła się zdecydować co lepsze ;)[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: I lovjiuje cie
  7. uwielbiam ta panujaca tu atmosfere miłosci i zrozumienia taki hipis świat w jednej galerii zamkniety :evil_lol: :evil_lol:
  8. :lol: [quote name='Pysia']No moze nie tak bardzo ;)[/quote] aaaaaaaaaaaaaaaa no to musze go ubrać w wyobraźni trochę :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bardziej :lol: :lol: :lol:
  9. "Świadme praw i obowiązków wynikających z założenia szeroko pojetej wspólnoty dogomaniackiej, uroczyście oświadczamy, że wstępujemy w związek zależny od humorówi z Hanna Zwariowaną i obiecujemy, że uczynimy wszystko aby nasz związek zalezny od humorów Hanny, był zgodny, szczęśliwy i trwały."
  10. [quote name='Vectra']kupione z NADWYŻEK :evil_lol: :evil_lol:[/quote] tylko nadwyzki wchodza w rachube :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/23/7f04a641fe661a55.jpg[/IMG][/URL]
  11. tak szczególnie ten metrarz sie zgadza u Magii jest tak wysoka ze musze stac na krzesle zeby patrzec jej w oczy a nie no w ten takie kulki co na ich punkcie faceci i niemowlaki szaleja:evil_lol:
  12. [quote name='Pysia']Właśnie mój jedyny syn ;) stwierdził że nareszcie wie po kim jest taki....no inny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ponoc zawdzięcza to moim genem :crazyeye: Zupełnie nie wiem o co mu chodzi :niewiem::niewiem::niewiem:[/quote] podlizuje sie ma jednak nadzieje ze padniesz znowu pod krzesło i jednak bedzie bardzo majętnym kawalerem przed komputerem :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:
  13. My dogociółki biorzemy Ciebie Hanno Zwariowana za przykład i ślubujemy Ci miłość, wierność i uczciwość dogomaniacką oraz to że Cię nie opuścimy aż do śmierci. Tak mi dopomóż Adminie jedyny Wszechmogący i Wszyscy Moderatorzy. ...Hanno Zwariowana przyjmij tą obiecanke jako znak naszej miłości i wierności, w imię Dogomanii, gadu gadu i maila
  14. [quote name='Pysia']Okazało się że była to tylko chwilowa utrata przytomności :eviltong: Testament odwołany :diabloti: Karol znowu goły i wesoły :evil_lol:[/quote] bardzo goły :cool3: :evil_lol:
  15. [quote name='Pysia']Karol mówi że najpierw fotka :evil_lol: A nad tym harlekinem to myślałam dłuższy czas co to :evil_lol: Ale mnie olśniło :p Jadąca naprzeciw niego na Szpili...... A czy o tej blondynie cycatej to nie o Magdzie ? :hmmmm:[/quote] fotka fotka to takie przyziemne :cool1: hahaha dobrze ze Cie olśniło odrazu w pokoju ni esie jasniej zrobiło :evil_lol: hahhaha ee ni ewiem ja Magdzie patrze TYLKO w oczy :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  16. [quote name='Pysia']A co do rodzinki to zastanawiałyście się już nad prezentem dla nas ( czyli mnie i tatuńcia Juliuszka) na 20-tą rocznice slubu? :mad:[/quote] eeeeeeeeeeeeeeeee ale Ciebie juz nie ma jest Twój Anioł padłaś pod biurko przed chwila ejjj to sie robi serial wysokich lotów brazylijski :cool1:
  17. tak to jest prawdziwa historia z harlekinu Ty wredna moja MACOCHA On rycerz na białym koniu (czarnych nufkach :roll: ) ja koniecznie jestem cytcata blondi naturalna jak Pamela :cool3:
  18. [quote name='Pysia']Karol twierdzi że nie mozesz być jego żoną bo jesteś siostrą :diabloti: I kazał Ci się starać o zachówek :evil_lol:[/quote] ale jestem jego ADOPTOWANĄ siostrą :cool3: czyli taka siostra ale strasznie obcą więzy krwi nie istniją jedyne co nas łaczy to WSPANIAŁY CHARAKTER poczucie humoru wspólne marzenia.......................wiesz jak w harlekinie :eviltong:
  19. [quote name='HankaRupczewska']Jesteście WREDNE. Jestem zmuszona znielubieć Was. :diabloti: WSZYSTKIE :angryy: Czy ja miałam kiedyś koleżanki ? Przyjaciółki ??? Czy ja miałam ? :roll: [CENTER][B]ŻEGNAM WAS OZIĘBLE.[/B] [B]Bez domieszki ironii.[/B] [B]Bo nie warto[/B] :angryy: [/CENTER] [/quote] ale klasyczny foch :klacz: jestem pod wrażeniem aż mam ochotę paść na kolana i błagac o przebaczenie wow zapisuje se na szkolenie "klasyczny foch - twoj przyjaciel" :diabloti:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:eee nie bój żaby .....zawsze możesz liczyc na Rodzinę:p[/I][/B][/quote] bogate paczki z pilnikami :cool3:
  21. buziaczki Sabinko buziaczki Asiu i buzi Boogie
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:matka zombi.......tego sie nie spodziewałam:shake:[/I][/B][/quote] wpadłysmy w niezłą historie sis :shake:
  23. [quote name='HankaRupczewska']Dobranoc. :loveu: Heyki i papatki :diabloti:[/quote] jak cudownie było Cie gościć w mych skromnych progach :diabloti: srasznie sie dzis nagadałas w tej oto skromnej galerii ja nie wiem :shake: :diabloti: papatki i do porannej herbatki :evil_lol:
  24. [quote name='Vectra']Tak Hanno TAK - kup szczurka , szczurkowej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: będziesz miała DUŻO szczurków :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] i bedzie piękna hisoria Popiel miał myszy Ty bedziesz miala sCukoty :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...