Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name=':: FiGa ::']Milczku?? :mad:[/quote] no a jak ;) [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi::multi::multi:Szpilka będzie odwszona :multi::multi::multi::multi::multi:[/I][/B][/quote] licze minuty licze sekundy ;) [quote name='Kate I Luka']Witajcie pączusiowo :multi: [CENTER][IMG]http://bi.gazeta.pl/im/3/3877/z3877853N.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mniaaaaaaaaaaaaam :sabber: [quote name='Wyjątek']A ja oryginalnie przychodze z faworkami :D [IMG]http://www.donicebonsai.com.pl/faworki.jpg[/IMG][/quote] chocham faworki :sabber: [quote name='bonita'][B][I]Mniam, mniam, ale się nie poczęstuję, dość już zżarłam:evil_lol: [/I][/B] [B][I]Pozdrowionka dla jeszcze zawszonej Szpiluni:loveu: [/I][/B][/quote] dzięki zawszona dzis miała zmiany sąsiadów pod oknem boja sie ze sie rozbierze i ja kontroluja przez okno balkonowe :razz: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='lothia']debe wstręciucho kiedy do nas wpadniesz?już prawie zapomniałam jak Szpila wyglada:mad:[/quote] Gosieńko Szpilka wyglada TAK [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/53/813aea23235c48f3.jpg[/IMG][/URL] i tak ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/46/a94b61f2dda71b2a.jpg[/IMG][/URL] wpadne do Was jak sie zrobi cieplej i jak juz Szpila bedzie odwszona i będzie mogła chodzic na długaśne spacery ;)
  2. czesc bardzo mało gadajaca kropkowa mamo :evil_lol: czy mnie sie wydaje czy Fidze wyfigowały dodatkowe piegi :cool3:
  3. hahahhahahahaha suuuuuuuuuuper
  4. [quote name='Asiaczek']... a ja lubie pączki....no i Tłusty Czwartek też!!! Pzdr.[/quote] ooooooooooooooo ja uwielbiam czwartek szczególnie tłusty ale w tym roku szlaban na słodkie ociekające tłuszczem paczusie :( musze zzucic troche ciała bo nie mam siły na treningach :placz:
  5. no to my czekamy z Wami :cool3:
  6. [quote name='Asiaczek']A to, to już tylko formalność... Będzie OK. Pzdr.[/quote] ;) [quote name='PIKA']to juz niedlugo :cool3:[/quote] dla mnie wieczność :placz: [quote name=':: FiGa ::']Cześć gaduły :cool3: Ja tez odliczałam dni to zdjęcia szwów... :cool3: Czas leciiii wiec zanim się obejrzysz już będzie po wszystkim :cool3:[/quote] czesc milczku :evil_lol: no ja juz nie wytrzymam normalnie :shake: moja niunia bedzie odwszona :evil_lol:
  7. [quote name='mmbbaj']Aluś..., to tak, żebyś sobie odpoczęła troszkę :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/38/f43cb4ea06172ad9.jpg[/IMG][/URL][/quote] paaaaaaaaaaaaaaaaaaaadlam :errrr: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :cool2: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:
  8. [URL]http://img444.imageshack.us/img444/3274/dsc0096fe4.jpg[/URL] przepiękny jest ten obsmarkaniec jeden :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  9. PtYSIU jakaś Ty obfocona :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. czesc sisterka ale zostałas zawalentynkowana fiu fiu
  11. kunkfu fukku robie w niedziele :cool1:
  12. hahahhahahahahahhaa polałam sie z tych fot zajefajne hahahahahahaa
  13. qtoś se obił doopsko czy to było miękkie lądowanie? :evil_lol:
  14. [quote name='malawaszka']:klacz: iii ekstraaaaaa :loveu:[/quote] teraz juz licze dni i godziny do soboty i rozwiązania Szpili ze szewów :evil_lol:
  15. [quote name='Pysia']Jak to co u Szpili? Wsio ok tylko Dominika biega po Warszawie i łapie psy :cool1: Następnie ucina im narządy i robi odzywczą zupę z nich dla Szpilki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] TAK jest dzis biegałam cały dzien i kastrowałam :evil_lol: a teraz robie potrawke z worków mmmmmmmmmmmm pycha [quote name='PIKA']Dominika co ze Szpilą? :cool3:[/quote] żyje :cool3: [quote name='bonita'][I][B]Cześć Sister[/B][/I] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:picture%28%27http://www.beka.pl/fotki/walentynki/fw04.jpg%27%29"][IMG]http://www.beka.pl/fotki/walentynki/fw04.jpg[/IMG] [/URL][/quote] aaaaaaaaaaa zajebioza :loveu: [quote name='Asiaczek'][B]Debe[/B] - masz maila.... Pzdr.[/quote] [B]Asiaczek[/B] - masz wiadomość......... :evil_lol:
  16. [quote name='leemonca'][IMG]http://www.ania-misia.piwko.pl/serce3.gif[/IMG]Walentynkowy dzieńdoberek!!![/quote] dziękuje :loveu: [quote name='Kate I Luka']Witajcie w Walentynkowy dzionek [CENTER][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6738/80za.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] dziękuje :loveu: [quote name='Wyjątek']Duzo szczęścia i miłośći w dzisiejszym dniu!!!!!!!! [IMG]http://www.adminer.pl/zakochani/zakochani.jpg[/IMG][/quote] dziękuje :loveu: siem laseczki WZRUSZYŁAM :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='Vectra']Debe ,a jak się robi gulasz z psich narządów ? daj jakis przepis - no daj !!!![/quote] zaraz na galerii smaków wstawie ze zdjęciami przed i po :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]Cześć Mła sistersjo i bardzo grzeczna siostrzeniczko:loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/quote] czesc najukochansza z ukochanych bliźniaczko :loveu: [quote name='evaxon']czesc babulenko:multi: jak Szpilodromik sie miewa?[/quote] czesc wnusiu ciagle pozostaje na pozycji Pseudopsa DOSKONAŁEGO :loveu: [quote name='malawaszka']cooo u Szpinakoladki??? :loveu:[/quote] Szpidoopeczka jest rozrabiaka juz ja nosi i co najważniejsze mamy juz środe to TYDZIEŃ od tej chwili i SZPILA ŻYJE jest good :lol:
  17. [quote name='paula_z']Czesc [B]młamamuniuniu[/B] :evil_lol: To co z ta kawka w sobote? :cool3:[/quote] wariatka :shake: ja poprosze kafftan :placz: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='bonita'][B][I]Heloł siostra :)[/I][/B] [B][I]Pozdrowionka dla Szpili[/I][/B][/quote] hełoł sister :loveu: [quote name='bonita'][B][I]Dała bym głowę, że już tu do Was posta napisałam ...[/I][/B] [B][I]No nic. Pozdrowionka dla sister i Szpili :)[/I][/B][/quote] hahahhahahaa [quote name='bonita'][B][I]No jest teraz go widzę[/I][/B]:razz: [B][I]Pozdrowionka;-)[/I][/B][/quote] hahahhahahhhaha my kochamy dogomanie ;)
  18. czesc kobieto o blond włosach :cool3:
  19. [quote name='evaxon']witaj włascicielko pseudopsa doskonalego:loveu:[/quote] witaj wnuczko z prawdziwym(jeszcze) psem ;) [quote name='HankaRupczewska']Nadrobiwszy :p Kiedy ostatnio tu byłam - Szpila miała wszystkie narządy. A teraz ..... No i COŚ TY ZROBIŁA ?????? :placz: No co ????[/quote] no dobrze przyznam się w domu sie nie przelewa nia miałam z czego zrobić gulaszu więc pomyslałam Szpila bez ten tegez wytrzyma a co najwazniejsze nikt nie zobaczy ze zjadam psa :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Dzień boberek :-P Widzę że się Wam klub rozrósł :cool3: Co do psa doskonałego - "Nie chwal dnia przed zachodem słońca" :evil_lol: U mnie tez wszystko układało się super świetnie i krowica rozwaliła szwy... dzień przed ich zdjęciem :lol: Wet doszedł do wniosku że to b madra sucz, chciała mu po prostu pomóc :diabloti:[/quote] no i WYKRAKAŁAŚ :diabloti: zaczeła lizać :shake: była bez ubranka :razz: maupa:mad: (Szpila) [quote name='malawaszka']BRAVO!!!!! SZPILA :klacz: :loveu: :multi: grzeczna kochana dziewczynka :loveu: :multi:[/quote] już NIE :evil_lol: [quote name='PIKA']mozę Szpilotron chcial się wykąpać? :razz:[/quote] no napewno nie zaprasiła gacha bo juz nie ma pociągu ;) czyściocha
  20. [quote name='Maga100'][B]Witaj droga mła[/B] [B]Cieszę się, ze Szpilatron wraca do siebie. [COLOR=darkred]Nie napiszę "a nie mówiłam?", nie, nie, nie będę taka i nie napiszę[/COLOR] [/B] [B][COLOR=red]jeja jakaś Ty dobra :p [/COLOR][/B] [B]Poza tym dzięki lekturze twojej galerii zrozumiałam ważną rzecz: nigdy nie wyrządzę krzywdy moim koto Stefanowi i Pelagii Nie powycinam im organów, świadczących o ich kotowości Dwa razy do roku będą kocięta :loveu: Będę oddawać dobrym ludziom, wyrzucać na ulicę, albo topić w pobliskim jeziorku. A moje koty pozostana kotami, bo inaczej nie będę mogła spojrzeć im w oczy [/B] :angryy:[/quote] ja nie patreze Szpili w oczy o nie :shake: ciesze się ze ty podjełaś jedyną słuszna decyzje :evil_lol: [quote name='Vectra']Maga , popieram [B]:diabloti: [/B] wiedziałam że czasem przemawia przez ciebie reszta człowieczeństwa [/quote] hahahahaha cvhyba buszmeństwa :eviltong: [quote name='Wyjątek']Ale miniasta ta Twoja Szpila[/quote] wiesz ma to po mamusi :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Jupi'][IMG]http://images20.fotosik.pl/27/0df4fc083f57c0cc.jpg[/IMG] cudniasta,:loveu: cieszę się że juz sie lepiej czujecie, [B][COLOR=darkred]obie[/COLOR][/B]:lol:[/quote] o kolejna dowcipnisia ;) :evil_lol: dzięki za cudniasta ;) ja tez się ciesze ze sie lepiej czuje przynajmniej wiem jak to jest byc znerwicowaną nękająca matką :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][COLOR=mediumturquoise][COLOR=royalblue]Cześć Sistersja , wczoraj uporałam sie z tą jedną pisaniną do końca:multi:...a jak się miewa moja siostrzenica Szpilakolada:razz:[/COLOR][/COLOR][/B][/I] [/quote] a ja dzis zostałam zaatakowana przez Panią Dyrektor (a unukałam jej tak namiętnie) i zostało mi przypomniane, że jeszcze z czyms zalegam :roll: dzi w życiu sobie nie poradze :shake: z pamiętaniem wszystkiego :evil_lol: dziś Szpidoopcia została SAMA ze swoimi szwami. Powiem krótko mam nie szkolonego, nie słuchającego się a jedynie pilnującego [COLOR=darkred][B]NAJWSPANIALSZEGO psa na Ziemi.[/B][/COLOR] [B][COLOR=#8b0000]nie zdjeła kubraczka, nie lizała nie dotykała, nie interesowała się szwem. [/COLOR][COLOR=black]bAWIŁA SIĘ GRZECZNIE PRZEZ CZAS JAK MNIE NIE BYŁO ALE NIE MAJSTROWAŁA PRZY SZYCIU :loveu: [/COLOR][/B] a czemu mnie to cieszy bo ona ze swoim sprytem potrafi rozebrac sie ze wszystkiego. A dzis poprostu nie chciała tego zrobic i nie zrobiła :loveu: w nagrode miała spacer ok 15 minut ale bardzo ja on ucieszył i z radościa i merdając kikutem wracała do domu :loveu: w domu pozwoliłam jej troche poszaleć bo w końcu to juz jest prawie tydzień wiec jak nie będzie lizać nic się nie stanie ;) jak mnie cieszy ze mam PSA DOSKONAŁEGO przepraszam PSEUDOPSA DOSKONAŁEGO :loveu: nie rozumiem tylko czemu prysznic jest zrzucony :roll: :razz:
  21. [quote name='Vectra']Ja jako nawiększy okrutnik proponuje swoją kandydature na PREZESA pochlastanych [B][I]:evil_lol: [/I][/B][B][I]:evil_lol: [/I][/B][B][I]:evil_lol:[/I][/B] [COLOR=lemonchiffon]skromność to moja najwieksza zaleta[/COLOR][B][I]:cool3: [/I][/B] [/quote] tak Twoja skromnośc nei zna granic :diabloti: [quote name='bonita'][B][I]Vectra tu coś napisała, ale ja niestety jak wchodzę tego posta nie widzę:p .[/I][/B][/quote] i dobrze, że nie widzisz Twoje oczy są oszczedzone :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Ewie zginęły foty w szczeniorach na bullowatych a mnie w nocy wywaliło z dogo:mad:[/B][/I] [/quote] normalnie same dramaty na tej dgm ;) [quote name='paula_z']Oddawac posty, kradzieje :mad: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/27/0df4fc083f57c0cc.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :buzi: :loveu:[/quote] witaj czarnulko widze ze Szpilkowe spanie jest w Twoim guscie ;) [quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/27/0df4fc083f57c0cc.jpg[/IMG][/URL]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: jakies takies malo ruchliwe te foty:evil_lol:[/quote] HA HA HA bardzo śmieszne wnusiu :angryy: :diabloti: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/7509/dsc0076vn2.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: BOWSKie foty :loveu: :loveu: JAK JA SIĘ CIESZE, ŻE TO WSZYSTKO BYŁO POMYŁKĄ........................:multi: :multi: :multi: :multi: [SIZE=1]to zastanawiające, że lekarze "boją" sie rtg :shake: [/SIZE] [SIZE=1]nie tylko psi :shake: ;)[/SIZE] [URL="http://img444.imageshack.us/img444/7509/dsc0076vn2.jpg"][/URL]
  23. [quote name='AgaiTheta']Dobra Dobra już mi przeszło! Wzięłam się za to, podwójnie za robotę. Na jutro mieliśmy umówioną sterylkę, ale dzisiaj dzwoniła wetka, że ma jutro jakiś ważny zabieg i chyba nie da rady :( Ech już tyle czekamy :-([/quote] no to Wam bardzo nie zazdroszcze trzymam kciuki żeby sie jednak udało jutro ciachnąc i żbyście miały juz z głowy :shake:
×
×
  • Create New...