Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. bo ja jestem niewodzialna :evil_lol:
  2. no wczoraj powiedziałam, "Miś ja niec nie pije kapke miodu poprosze" Zobiłam półtorej butelki :evil_lol:
  3. [quote name='bonita'][B][I]Najbardziej mi się podoba Koordynator d.s. Służb Specjalnych:evil_lol: [/I][/B] [B][I]Zajmujący się sprawdzaniem czy wszyscy w klubie są ciachnięci:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/I][/B] [B][I]No ale tak powaznie mówiąc:cool1: , Szefowa już jest, kasiara też:evil_lol: , to ja będę sekretarką:cool3: [/I][/B][/quote] Koordynator mnie sie bardzo podoba ;) a oto co mój pies robi godzinami jak nas nie ma i jak jesteśmy tez to robi ZAWSZE to robie jak ma włączone TV ;) bo to jest jej TV [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/42/e3ff6e99b20102c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/28/72456a518ef7dc14.jpg[/IMG][/URL] i łaskawie reaguje na moje wołania :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/28/66b3c6834b3bb0cd.jpg[/IMG][/URL]
  4. mmmmmmmmmm jaki wygodny fotel :loveu: :evil_lol: mmmmmmmm a jaka wygodna pozycja do psania :cool3: :evil_lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/26/19ac05ec0d3a9cfb.jpg[/IMG] czesc sista :loveu: jestem pod wrażeniem Twojego opatrunkowo-szkoleniowego posta :cool1:
  5. [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/1650/lllke1.jpg[/IMG] nie no padłam nadmuchany kot :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zarąbiste czesc sisterka :cool3:
  6. czesc wnusiu mam depresje jutro po urlopie do pracy pociesz mnie jaki szczery uśmiech reklamowy :evil_lol:
  7. czesc PtYSIU mamniminiiiiiiusiu wpadasz do nas jest cieplutko rano było TYLKO - 15 C :shake:
  8. no własnie nie daje i biedny pies jest nie wyspany bo ciagle ide "sprawdzać "czy nie liże sobie ran no i jak już jestem w pokoju to daje całusa. Jak Szpidoopa słyszy moje kocie ruchy zaczyna wzdychac i stękać z niezadowolenie ciekawe czemu :roll: :evil_lol: Bonitko musisz sobie wymysleć jakies stanowisko :cool3: :lol: i dalej lecimy z serią niesłychane historie :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/41/234133343e028d01.jpg[/IMG][/URL]
  9. wykończe Was dziś psyhicznie fotkami ze snu mojego brtana :evil_lol: jak widac Szpila marzy o odstających faflach :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/27/fa76eba540e65803.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/48/307f71d4bee6945c.jpg[/IMG][/URL] pies czuwający czyli jednooko ZAWSZE otwarte czasem lewe czasem prawe to zależy na którym boku leży widziecie tu równiez delikatnie rozchylone usta i.........i ZĄBEK na którego punkcie dostaje świra :oops: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/27/0df4fc083f57c0cc.jpg[/IMG][/URL]
  10. mmmmmmniektórzy to maja dobrze zimą wyleguja sie na fotelach ;) super chłoptaś :loveu: :loveu: :loveu: a no podobuje mi się ten niebeskooki kot:cool3:
  11. [quote name='Kate I Luka']Witaj Ciociu Debe, mamciu pięknej psiopodobnej Szpiluni ;) :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/21/459c44390ea2d025.jpg[/IMG][/quote] witajcie połamancy ;) [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Szpilotronku Ty namawiaj pańcie i pana na zlot dogomaniaków.[/COLOR][/B][/quote] taaaaaaaaa jasne coby mi pies znowu ze skał skakał nie dziękuje :evil_lol:
  12. i może zróbcie uciskowym a potem zwykłym opatrunkowym długim "przytwierdzcie" jeszcze raz ;) może się uda wsadzić boksera na 25 minut w ucisk :lol: trzymajcie się cieplutko :loveu:
  13. [quote name='Asiaczek']Alez Debe Koffana, [SIZE=4][COLOR=red][B]J[/B][B]UZ JESTEś SłAWNA!!![/B][/COLOR][/SIZE]:lol::loveu: pZDR.[/quote] hahahaha ale mi mała mało mało chce żeby mówili o mnie w Wiadomościach :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='Asiaczek']OK. Mogę byc Ta Pierwsza po bogu, ale Debe będziesz moja Zastępczynia, co? Bo ja sama (bez pęcherzyka i z psopodobnymi, kotopodobnymi) nie pociagnę tak zaszczytnej funkcji...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: pzdr.[/quote] hahah ja jak zwylke jestem od kasy bede defraudowac okradać aż mnie wykopią ze stanowiska wtedy, będe poszukiwana złapią mojego spobowtóra, beda pisac gazety będe SŁAWNA :evil_lol:
  15. z tydzień robie zdjęcia na jakimś egzaminie z kungfu funku ale jak się okarze ze nie mam robic to why not ;) a w niedziele ide do pracy :cool1:
  16. [quote name='PIKA']a co ma to tego wszystkiego mydlo? :crazyeye: I to szare ? :crazyeye:[/quote] wiesz miałam kiedyś pacjenta co uważał, że nic nie est go wstanie wymyć tak dokładnie jak szare mydło :cool1: [quote name='Asiaczek']No nie mam tego pęcherzyka (czy jak mu tam)... I dobrze mi się z tym żyje... Jem wszystko, chociaż po porze mi się odbija (a po kapuscie NIE!), nie czuje się upośledzona w najmniejszym stopniu. A moje pochlastane zwierzaki tez nie narzekają, maja apetyt, dokazuja, przychodzą do mnie pomiziac się lub ja je "siłowo" miziam i co...? Czu to tak źle...?! Może rzeczywiście warto potopic co roku kilka szczeniąt (basenka nie da rady urodzić więcej, jaka szkoda) i kociat (oj, tego to by sie rodzilo, a rodziło, bo mam kilka kotecek... Eh, skrajne opinie zawsze były do przedyskutowania... co najmniej do przedyskutowania... pzdr.[/quote] tyle u Ciebie pochlastów powinnas dostać stanowusko przewodniczącej naszego Klubu :lol: :lol: [quote name='evaxon']:evil_lol: czesc dogobabciu:loveu:[/quote] czesc dogownusiu :roll: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [quote name='bonita']:mdleje: [B][I]To dobrze, już myślałam że będę musiała się pociachać[/I][/B]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ciachanie po pierwszym roku uczestnictwa w klubie najlepiej po cieczce :evil_lol: a tak wyglada pies który pół nocy gosićił gości :cool1: :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/26/0e9455b669bc72af.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/41/e16c5c78b3e8784a.jpg[/IMG][/URL]
  17. no tak czyli wszedziekochaja M.A.G.E :evil_lol:
  18. [quote name='bonita'][B][I]Diki-ciachnięta i zaszyta łapa:cool3: , Merol- łapa szyta 8 szwów i USZY:cool3: [/I][/B] [B][I]Bono też pociachane jest: uszy, brzuch- wystarczy:cool3: :evil_lol: [/I][/B][/quote] plus do tego nasze rodzinne koneksjie ;) starczy :cool3: :evil_lol:
  19. [quote name='Vectra']Wogóle to na którym to forum takie faje rzeczy wypisują ?? ja się tam chętnie zaloguje :evil_lol: nie moge się dziś pochlastać bo nie mam szarego mydła [/quote] na forum pies prawdziwy.pl mój to w ogóle juz ani pies ani kot ani zwierz bo nie ma papierka wiec nie jest psem teraz nie ma sprzetu grajacego na uczuciaci innych psów więc tez nie jest psem MAM PODRÓBE Z POD IKEI (dla nie wtajemniczonych tam Szpilke znalazłam :cool1: ) zalogujesz się i co ZJEDZĄ CIE bonie masz mydła :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]oć mamcia cię przytulka[/I][/B][/quote] ona nie ma mydła szarego chcesz broodasa tulkać :roll: :evil_lol: [quote name='LAZY']Czesć pełnowartościowa suczko Szpileczko!!! Wiedziałam, ze wszystko się uda:multi:[/quote] czesc Lazy :loveu: Szpilka ma pełnowartościowe spojrzenie w kierunku smakołyków co zmierzaja w czyjaś paszcze hahahahhaha udało się tfu tfu dzis zebrało się toche ropki pod jedny swem ale wyglada wogóle bardzo ładnie zaraz foty zrobie :cool1: [quote name='DORRAG']Cześć Szpileczki [IMG]http://images20.fotosik.pl/21/459c44390ea2d025.jpg[/IMG] Proszę mi Szpilunie ucałować i mocno wyściskać [/quote] czessssssssssssssssssssssssssssć Fioneczki ;) ściskam i całuje ja non stop :roll: :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']To nie na Wasze nerwy [SIZE=4][B]Nie te lata moje drogie[/B][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE][COLOR=darkred][B]czy to są jakieś żaluzje do naszych lat[/B] [/COLOR]:evil_lol: Cóż ja także żałuję, mogłabym miec tyle pieknych szczeniaków, jak już by mi się znudziły to przeciez mogłabym utopić - wszyscy tak robią. A po 3 latach moja suka padłaby na pysk, ale zginęłaby jako pies a nie psopodobny :shake: [COLOR=darkred][B]ja to sobie topie co święta szczeniaka to taki polski piękny zwyczaj[/B][/COLOR] :angryy: A tak w ogóle to jeśli z ludźmi jest tak samo jak z psami to w takim razie ja człowiekiem nie jestem, tylko człowiekopodobnym bo kilka lat temu wycięli mi wyrostek robaczkowy :placz:Łaaaaa moge pochlastać się razem z Wami?? [COLOR=darkred][B]aaaaaaaaaaaaaaaa pseudoczłowiek :evil_lol: tylko pozostaje pytanie czy ty tym wyrostkiem ten teges :evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Jesu Debe pochlastałaś sie już ....bo Figa se wycięła wyrostek z nerwów.....[/B][/I][/quote] hahahahhahahaha to się ciachła w akcie desperacji :lol: [quote name='Asiaczek']Ja tez chcę do Klubu bezjajecznych, bezmacicznych itp. psopodobnych, kotopodobnych... Ja sama osobiście tez mogę byc w Waszym Klubie, bo od kilku lat nie mampęcherzyka zółciowego (czy jak to sie nazywa). To co, przyjmiecie? pzdr.[/quote] hahahahaha i do Ciebie Asiu pytanie czy Ty ten teges tym żółciowym wiesz :cool3: [quote name='PIKA']Witam w Klubie Psopodobnych :evil_lol:[/quote] Witam [quote name='madzia i medor']Wchodzę i co się dowiaduję Że mój pies, już niebawem będzie psopodobnym[/quote] wpisowe pobieram do klubu :mad: :lol: [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/21/35bfb860e9dc7f94.jpg[/IMG][/URL] Kochany pysio Hahahaha :roflt:[/quote] [quote name='bonita'][B][I]Czy macie jeszcze jakieś wolne miejsca w Klubie Psopodobnych:cool3: [/I][/B] [B][I]Bo ja bym się chciała zapisać :D. [/I][/B] [B][I]Moja ciocia ma kotopodobną kotkę:evil_lol: [/I][/B][/quote] o nie ma zapisów za ciocie osobiscie sobie cos ciachnij lub któremuś ze zwierzaków (naprzykład pazur :cool3: ) :evil_lol:
  20. o cholera....................... trzymajcie się strasznie Wam współczuje. :shake: ale wierze, że dobrze się skończy
  21. hehehhehe staram się jak moga powalac Was dialogiem ;) a może raczej monologiem ;):evil_lol:
  22. ale prosze Cie pochlastaj sie po macicy lub po lewym jajniku ja sie po prawym chlastam :evil_lol:
  23. śle buziaki w moje ulubione miejsce na kurz :evil_lol: [URL]http://img529.imageshack.us/img529/1355/16640098gr6.jpg[/URL]
  24. no i sie pojawia jak nie jest zniknieta :evil_lol:
  25. hello ostsnio przyznam sie, że nie zaglądam a przynajmniej nie czytam żeby uniknąć paniki zaawansowanej ;) ale mysle o Was :cool3:
×
×
  • Create New...