Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. normalnie zazdroszcze.......................... miejsc spacerowych i Leonowych kotów :cool1:
  2. a ja dziś myślałam o Tobie wredna babo :razz: suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper jedź i foć francje :loveu: :lol:
  3. [quote name='madzia i medor']Toż zapisz ją, nie wiem, do jakiegoś stowarzyszenia moherowych beretów, czy cu, może dziewczynę jeszcze naprowadzą na właściwą drogę[/quote] czyli ze goła i w bedecie będzie mykać :evil_lol: [quote name='bonita'][B]Witajcie [/B] [B]Fotki wygibasów na śniegu sjuper :[/B])[/quote] thx bejbe :evil_lol: [quote name='bonita'][B]Ale fafle jej lotają ......ha, ha[/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/1/cce01c65e8dbba02.jpg[/IMG][/URL] [B]Debe Już odleciałaś?[/B] [B]Pa, pa miłych lotów[/B][/quote] hahah odleciałam ale jestem ;) bo to falafel jest to jej fafla latają [quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/1/d8c1f9a7c1f0b82b.jpg[/IMG][/URL] rob czesciej takie przeloty[/quote] czyli, że braknie Ci przeciągów :lol: [quote name='malawaszka'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/1/cce01c65e8dbba02.jpg[/IMG][/URL] uuulalalalaa co piła, że taka wczorajsza???[/quote] sok z grefiuta :evil_lol: [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/30/480ea18afcc0b589.jpg[/IMG][/URL] To kiedy specerek z Maksiem?[/quote] wakacje ............... [quote name='PIKA']Ciebie do siebie nie zapraszam Ale ma coś dla Ciebie Teraz mnie mozesz nienawidzić [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/2/1fc043242aedc3a9.jpg[/IMG][/URL][/quote] [SIZE=6][B]NIENAWIDZE CIĘ[/B][/SIZE] [quote name='Iza i Avanti'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/1/4006aa0ed5991c46.jpg[/IMG][/URL] Łapki w przód, łapki w tył... Buziaki dla Was dziewczyny![/quote] ogon w bok ;) buziaki :buzi: [quote name='Maga100']Piękna Szpilka, szkoda, że nie jest już psem A ona na pewno chciała zostać mamą, w ogóle nie pomyslałaś o tym, że aby suka była zdrowa powinna miec szczeniaki Już się nie będę z tobą kolegowac [/quote] jestem wzruszoną Twoja troską o mojego psa :loveu: czuje sie podle :placz: czuje swój błąd czuje się zle pozbawiłam moja kobiete mozliwosci sprawdzenia sie jako matka żona i kochanka odbierzcie mi psa :placz: [quote name='anetta']Ale sie dała! [/quote] nie dała siła ja wzieli siła i nie leczona anginą ;) [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]cześć sis to ja Twoja piękna koffanagrzeczna siostra bliźniaczka[/B][/I][/quote] czesc sis ala M.A.G.A [quote name='Jupi'][IMG]http://images22.fotosik.pl/1/d8c1f9a7c1f0b82b.jpg[/IMG] [COLOR=red]jaka ona piękna[/COLOR] [COLOR=red]ma śliczniutki pysio[/COLOR] [IMG]http://images20.fotosik.pl/100/972a748f98be42c4.jpg[/IMG] super zabawka muszę taką znależć moim psiurom, wygląda na w miarę mocną, tzn nie na jeden raz jak wiekszośc dla moich chłopaków i wygodna do aportowania i przeciągania[/quote] [COLOR=red]no nie zgorsza ;)[/COLOR] [COLOR=red]po mnie ma taki pysio :evil_lol: [/COLOR] [COLOR=black]zabawka git tylk ze zostala chwilowo zgubiona [/COLOR] [COLOR=black]na szczecie ja i moj psi nos odkopalismy ja ze sniegu[/COLOR] [COLOR=black]na mojego psa nie moge liczyc ;0[/COLOR] [quote name='Pysia']Dominika wpadnij do mnie Wstawiłam 3 foty Fakt że nie mam takiej lufy ale za to chęci wielkie[/quote] widzialam ale nie odpisalam :cool1: [quote name='evaxon']czesc Babciu wpadnij tez do nas u nas wiecej niz 3 i gratisowy letni filmek[/quote] do Was jeszcze nie wpadłam :cool1: [quote name='PIKA']Dominika nienawidź mnie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/2515fc407242a468.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/dfdcd42276d9ae16.jpg[/IMG][/URL][/quote] [SIZE=6][COLOR=darkred]nienawidze Cię[/COLOR][/SIZE] [quote name='PIKA'] Ratuuunkuuuu [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/6b822f4a85108ca0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/a01dfb9c99f44845.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/879af707f70cdff1.jpg[/IMG][/URL][/quote] [SIZE=6][COLOR=darkorange][B]bardzo[/B][/COLOR][/SIZE] [quote name='PIKA'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/7/7ec9901200ddfec2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/33/b8a877d5d106d0c4.jpg[/IMG][/URL] Juz Cie nie będe dręczyc[/quote] [SIZE=6][COLOR=purple][B]jeszcze bardziej[/B][/COLOR][/SIZE]
  4. czesc ja przelotem wczorajsza Szpilka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/100/972a748f98be42c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/1/4006aa0ed5991c46.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/1/cce01c65e8dbba02.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/1/d8c1f9a7c1f0b82b.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/30/480ea18afcc0b589.jpg[/IMG][/URL] no to spadam pa
  5. zdrowiej nam zdrowiej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/26/a729e558ce43dc00.gif[/IMG][/URL] bo czekamy na Ciebie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/95/260203aa936ba68d.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='AgaiPhara'][B]Kamcia_14[/B] witaj :) dziękujemy :oops: [B]dbsst[/B] cześć raz jeszcze, [B]D[/B]ziewczynki :lol: dziękujemy również :Rose: A dziś tak trochę UNIwersalnie będzie :evil_lol: [U][URL="http://img338.imageshack.us/my.php?image=photo4copyfx9.jpg"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/892/photo4copyfx9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img397.imageshack.us/my.php?image=photo2copymr3.jpg"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/8168/photo2copymr3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img339.imageshack.us/my.php?image=photo9copyfl3.jpg"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/548/photo9copyfl3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img341.imageshack.us/my.php?image=photo8copyjh8.jpg"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6046/photo8copyjh8.jpg[/IMG][/URL] [/U] [/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa "moje" psy :loveu: :loveu: :loveu: i "mały bokser" :evil_lol: płowy jaaaaaaaaaaaaaaaaaa moje mażenie :lol: :lol:
  7. [quote name='asiunia']Hej! Ojej:oops:z ust tak pieknej kobitki to podwojny komplement:oops: [/quote] wariatka same wariatki na tej dg ;) nie rumien sie tylko jeszcze wstawiaj coś :multi:
  8. [quote name='bonita']A motylki mogą być:cool3: [CENTER][URL="http://img.photobucket.com/albums/v237/heodes/lipowe/Plebejusargus037km_filtered.jpg"][IMG]http://www.heodes.neostrada.pl/mmm/plebejus%20argus_mini.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.co-arto.com/images/usergalerie/106.jpg"][IMG]http://www.heodes.neostrada.pl/mmm/palaeochrysophanus%20hippothoe_mmm.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.turystyka.skar.pl/modules/coppermine/albums/userpics/10004/normal_DSCF5339_neptis%20rivularis_kmm.jpg"][IMG]http://www.heodes.neostrada.pl/mmm/neptis_rivularis2_mmm.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak tak tak
  9. a może jakąś fotke :cool1:
  10. czesc ukochane białaski :loveu: :loveu:
  11. czesc moja ukochana i jedyna Hanno co sie w lustrze odbijasz co znaczy ze czarownicą nie jesteś :multi:
  12. [quote name=':: FiGa ::']A Bardzo możliwe :evil_lol::evil_lol:[/quote] wredota postępująca :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. nie nie nie nie godze sie ja nie jestem z rodziny :placz: :placz:
  14. czesc jak tam Twoje brytany kogo ostatnio pogoniły :cool1: :cool3:
  15. czesc powróciłam :cool3: bardzo gratuluje zdanego egzaminu :multi: :multi: :multi: :multi: a najbardziej gratuluje BRZUSZKA :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: CZY MOŻEMY LICZYC NA ZDJĘCIE coby monitorek ucałować :loveu:
  16. [quote name='evaxon'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/3f53c5128512766e.jpg[/IMG][/URL][/quote] czesc dziewczynki :loveu: :loveu:
  17. [quote name='Iza i Avanti']Doberek! Dbsst! Zdjęcia jak zwykle powalające... [U]Aż mnie ze stołka zrzuciło[/U]![/quote] turbulencje miałaś na stołku :evil_lol: czesc Izo :loveu: miło Cie gościć śakoś się wybieram do Ciebie i dojść nie moge :roll: :oops: wybaczysz :cool3: [quote name='Patka']rzeknę tak potwornie Wam zazdroszczę Lil już tez jest w klubie bezmacicznych ;)[/quote] środa to tobry dzień na pobranie narządów rodnych na gulasz. Już za tydzień Lil będzie jak Lil z przed :roll: :evil_lol: trzymajcie się ciepluszko jesteśmy z Wami i waszymi szwami ;) [quote name='madzia i medor']Szpiluchna, a co Ty się tak przed chopami rozbira, co:cool3: :cool3:[/quote] bo ona jest ekshibicjonistka nimfomanka i neurotyczka :evil_lol: czyli zboczona ma to po babci :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. czesc sis czemu i u Ciebie sa pająki :shake: :scared: [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/8360/1qzm3.png[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: bowskie
  19. czesc sisterko Kawał bysia z Ozzysia jest :cool1: główeczke to ona ma...................można spokojnie kieliszek z drinkiem na dynce mu postawic co :cool1:
  20. [quote name='Pysia']A ta znowu zaczyna :mad::evil_lol: [/quote] tak i ze niby sie nie cieszysz :evil_lol: :evil_lol:
  21. ta willa miała być MOJA :diabloti: tylko sie odwróce a ty ja pokazujesz w świat :mad: :mad: Waszko zamieszkamy w niej wspólnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. [quote name='Pysia']Tak :mad: Stałyśmy na mrozie do 4 rano i klachałyśmy ze sobą :cool1: I cholera nie zbanowali nas :evil_lol:[/quote] hahahha tak myślałam to w Waszym stylu :evil_lol: :evil_lol: biedna M.A.G.A :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:
  23. dbsst

    .:: A X E L ::.

    tia jasne nie zamierzone :cool1: :diabloti: ale fajna sikora :loveu: :loveu: :loveu: TZ buduje mi karmnik dla ptaków już 4 miesiąc chyba jutro kupie sobie karmnik sama :/
  24. hmmmm hmmmmmmm kto staje do walki :cool1: :razz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3639467#post3639467[/URL]
×
×
  • Create New...