Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Pysia']To teraz niech opowie o tym owalnym kształcie :diabloti: A może być toaleta? Ufocona? Bo musze tam iść z powodu parcia na pęcherz moczowy :p Dużo nie wypiłam ale coś się napinam od wysiłku :evil_lol:[/quote] ja wiem ze nie udalo ci sie utrzymac czuje to coorowa moczosądą :razz: :diabloti: [quote name='Vectra']o nie aż tak to nie ma :evil_lol: poście się i czerwieńcie :evil_lol: a ja ide z kubkiem do kuchni :evil_lol:[/quote] 60% społeczeństwa chce to zrobić na stoole w kuchnie 50% nie ma kuchni :cool1: :evil_lol: ja MAM ale jestem dziewicą :loveu:
  2. ja się tak spoce ze sie odwonie i zwiedne juz jestem zwiednieta ale zaraz uschne :cool1:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i będziesz w nich grabić ogród:loveu:[/I][/B][/quote] nie pewnie kłaczki :diabloti: :evil_lol:
  4. [quote name='Vectra']Debe ma komplecik gumofilce , [B][COLOR=darkred]prochowiec[/COLOR][/B] i berecik .........[/quote] przeczytałam pochwowiec :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='Pysia']Zawsze miałam za zboczoną taka jedną co to ma...A zresztą wiecie ;) Ale tu się okazuje że nasza E....- miało być bez imion :diabloti: - jest takowa :crazyeye: Życie mnie ciągle zaskakuje :evil_lol: Powiedz mi lepiej debe skąd ja nabiore tych fot :diabloti:[/quote] HAHAHAHAHAHA jak to skad idz i pofoć cegiełki w chodniku :diabloti: :evil_lol: zobacz jaki niewyczeroany temat :evil_lol:
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:o dżisys ......dziewice :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] [quote name='Vectra']namolne som ? :razz: :evil_lol: wścibskie i upierdliwe :razz: :diabloti: reszte waszych postów skierowanych do mojej skromnej osoby pomine :cool1: bo ja pojęcia nie mam o co wam chodzi :oops: przecież ja tylko kawe pije :diabloti: w czarnym , błyszczącym kubeczku , [SIZE=6][COLOR=darkred][B]z owalnym z uchem[/B][/COLOR][/SIZE] :diabloti:[/quote] ZBOCZONA :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. chcesz pistacjowe czy [COLOR=magenta]RÓŻOWE [/COLOR]
  8. [quote name='Pysia']KKKurde to po co zaglądają? :diabloti:[/quote] jak sie[COLOR=darkred][B] c:evil_lol:[/B] [COLOR=black]hoduje chomiki[/COLOR] [B]:loveu:[/B] [/COLOR]
  9. [quote name='Vectra']matko kochana :shake: precież tu KKKurde dzieci zaglądają :shake: :evil_lol: :evil_lol:a wy o takich świństwach :oops: :oops: :diabloti:[/quote] to TWOJA WINA TY nas sprowadzasz na zła droge :cool1: jestes zboczona i nieznośna spoko spoko poźniej PtYSIA wstawi foty i przyklepie nikt nie przeczyta :roll: :evil_lol: [quote name='Pysia']Ja też nie i dlatego patrze w wyobraźni jak ona to robi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] własnie ja też sie zastanawiam jak ona to robi :roll: :evil_lol:
  10. [quote name='Pysia']Sama doszywałaś ta koronke do gumofilcy?[/quote] nie były w ogrodniku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. [quote name='Pysia']O swojej szparce? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote] nie o szparkołamaczu :evil_lol: :evil_lol: wyobrażam sobie bo jeszcze jako dziewica nad dziewicami nie mialam do czynienia z takim tworem :diabloti:
  12. [quote name='Pysia']Takie reformy? Do kolan ?[/quote] no takie sexy reformy kremowe znaczy tfu ekri i gumofilce z koronką :diabloti: :evil_lol:
  13. wiem jaka mam JA i tylko o niej myśle :loveu: :evil_lol:
  14. [quote name='Vectra']buhahahahaha :evil_lol: Pysiu nie myśl bo się spocisz :siara:[/quote] oszczedz nam :cool1: POWIEDZ :eviltong:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:o bosz [/I][/B][/quote] tego też nie znam :cool1: :diabloti: [quote name='Pysia']Ale bielizne zmieniłas bo musiałaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Moze nam o niej opowiesz? Ja mam na sobie czarne koronkowe stringi ;) Od rana bo ja się NIE zesikałam :diabloti:[/quote] ja mam parchanowe gacie :evil_lol: :evil_lol: posikane nie obs......ne :cool1: :diabloti: :evil_lol: czy wystarczająco sexy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='Pysia']Boszz co ona Ci zrobiła :angryy: Toz to straszne :shake: Mnie uszkodzili męskiego członka rodziny to i rozpaczam ...Co prawda w górnej partii ciała ale ta tez się przydaje :diabloti:[/quote] wiesz lepiej jak taki niedowidzący bedzie chcaial udowodnic ze ciagle jest samcem alfa :evil_lol: [quote name='Pysia']Słuchaj bo ja widziałam takie termosy wysokie a nie szerokie na kawe ....MożeEwa z nim.... NIE - nawet o tym nie myślę :diabloti:[/quote] ZBOCZONA termos ma strasznie duża średnice przynajmniej ten o ktorym JA mysle :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. ja jestem stara i brzydka i meża nie mam wiec uzywam ale..............................................................................:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. [quote name='Vectra']u mnie z sexu nici :evil_lol: teściowa skonfiskowała klucz do pasa cnoty :evil_lol: to mi kawa została :placz: tylko kawa :placz:[/quote] kawa..................................... a tego to ja nie wyczytałam w poradniku młodej dziewicy jest marchew i ty kiełbasa to nie wstyd pomidorem o sutka ale KAWA to juz ZBOCZENIE :diabloti:
  19. PtYSIU maaaaaaaaanmnisiu to moja sexy bielizna na ta noc z moim męzem bo ja czekam czekam czekam nikt mnie nie chce ale ja czekam :cool1: Prawda Alu ona cos ma w sobie z ALKOHOLU :evil_lol:
  20. stanowcze i zdecydowane NIE skarpetom na goleniach :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/55/f2bec40b4d74a582.jpg[/IMG][/URL]
  21. ja mam w mikołaje w pieski i w misie PtYSIU widac ze my rodzina hahahahha ciekawe co to za warszawska sikawka Cie na gg zagaja :cool1:
  22. [quote name='bonita'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/11l55.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/11l55.jpg[/IMG][/URL] :crazyeye: [B][I]Rany swiata tego, co się tam u Was wydziwia:evil_lol:[/I][/B] [B][I]( dobrze że już po 22-giej:evil_lol:)[/I][/B][/quote] mmmmmm kłaczki idą w ruch :eviltong:
  23. [quote name='Pysia']Zawsze nago :diabloti: Najwżej w skarpetkach żeby nie ziąbić nogami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] no tak szczyt romantyzmu byc drapaną (nym) skarpetami po goleniach :diabloti: :evil_lol: ps mam skarpety z absami własnmie na nogach i w nich bede spac :evil_lol:
  24. [quote name='Pysia']Zasnął już ...Mam jednookiego Bila a Dominika składa mi niedwuznaczne propozycje :crazyeye: Na dodatek to moja córka :cool3: Nie wiem zupełnie co o tym myśleć :shock::niewiem::niewiem::niewiem::niewiem:[/quote] tylko bez imoin ;) i tak wiem co o tym mysleć odpowiesz mi na pytanie czy lubisz nago czy tez w piżamie :cool3: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
×
×
  • Create New...