-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Vectra']nie tam za kolano :shake: za lufy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja potrzebuje korepetycji :eviltong:[/quote] ale to my sie spotykamy same cz z TZami i czy będziemy sie trzymac wymiennie czy za swoje :evil_lol: :eviltong:
-
[quote name='Asiaczek']Co Ty Debe, nie wiesz, kto to jest wetwracz? :crazyeye: Toz to Lekarz weterynarii = weterynarz w języku naszybh byłych przyjaciół i braci...:evil_lol: Pzdr.[/quote] hahahhahahahahhahaha wariatka :shake: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Vectra']Dominika to kiedy umawiamy się na randke ?? ;)[/quote] m i będziemy sie za kolano trzymać :eviltong: :evil_lol:
-
[quote name='evaxon']hahaha oj towarzyska ta nasza Szpilunia:evil_lol: dobrze ze tego po niej nie odziedziczylam :evil_lol:[/quote] mówisz ze się w towarzystwie nie rozbierasz wnusiu :razz: :evil_lol: a oto jesienne liście ziomową porą :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/149460c8aa0a100a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Asiaczek']Aaaa, panimaju. [B]Prikaz wetwracza[/B]? no to zdrówka i cierpliwości!:lol: pzdr.[/quote] ze cioooooooooooooo :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/4ea4ad1277805c73.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/1090be3b9ac6295e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/08ceee9b0f75440d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/385495e72b7fce65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/b602f75799c30eac.jpg[/IMG][/URL]
-
no tak wróciłam z pesm do domu to wyszło słońce kurde bele na paluszkach [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/75ef196266e3f624.jpg[/IMG][/URL] taniec z ukradzionym wdziankiem :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/94c21b426998e490.jpg[/IMG][/URL] puszczam [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/3ee25afd8adf0eed.jpg[/IMG][/URL] nie puszczam [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/8c70d19a6282d64d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='evaxon']czesc Babuniu:multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/30d2630fd24c26be.jpg[/IMG][/URL] buahahhahahahaha:roflt: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/11e4bed51d99f6b5.jpg[/IMG][/URL] na waleta najlepiej:evil_lol:[/quote] czesc wnusiu co do waleta nie zdażyłam jej sama rozebrać zrobili to wspólnie z Fartem hahahhaha jestem juz do tego przyzwyczajona ze się sama rozbiera no nie sama w towarzystwie :evil_lol: [quote name='Asiaczek']A ja widzę wygolony brzuszek... a nie żadne balony! I niech sobie biega, bidulka. Ile byla na diecie biegowej? 2 tygodnie czy dłuzej? pzdr.[/quote] nawet ponad 2 tygodnie 2 tygodnie ścisłego braku szaleństw i przed 2 tygodnie ograniczonych szaleństw :roll:
-
[quote name='Vectra']hahahahaha a co Szpila taka szczęśliwa ?? HĘ ;) cześć Dominisiu[/quote] bo w końcu ze smyczy puszczona :loveu: czesc Ewuniu [quote name='PIKA']Ale Szpila bryka :multi: widzialam,ze tak bedzie :p[/quote] narazie jeszcze bryki kontrolowane ale juz jest lepiej :cool1: [quote name=':: FiGa ::']Uwielbiam gapić sie na fotki psa rozciągniętego w biegu czy skoku :loveu: Uwielbiam oglądać Twoje fotki :loveu: Cześc gaduły :razz:[/quote] haha ja uwielbiam łapać psie szczeki ale coś mnie to nie idzie :placz: :angryy: qrczaki dziękuje się zawstydziłam normalnie :oops: :oops: czesc milczku :cool3: [quote name='Gosiek'][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/12dd95ec74b7e9e8.jpg[/IMG] hahahaha megakosmos :thumbs: fajne te fotaski - Szpila jest niesamowicie towarzyska :-o[/quote] dzięki ;) - wiesz ma to po mamusi tą towarzyskość wdzięki i urok, delikatność ruchów i płynnośc fafli :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/b54a1aad2010b883.jpg[/IMG][/URL] zobacz mała jaką mam klate :cool3: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/4444e5148e479cda.jpg[/IMG][/URL] i taranem ją [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/9bc97ea175c3bf6b.jpg[/IMG][/URL] i taranem go[SIZE=1] (moja feministka:lol: )[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/2e445389d74e2937.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/eafafd7b278f59d4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/f19b4d99269b467d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/279c31cb1d55e643.jpg[/IMG][/URL] a tak prawdziwy mężczyzna rozbiera pseudopsa :diabloti: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/12dd95ec74b7e9e8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/91/5199950ef0bd0568.jpg[/IMG][/URL] ej mała ale masz balony :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/cc6a91c5b039075e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/30d2630fd24c26be.jpg[/IMG][/URL] i golas [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/11e4bed51d99f6b5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/6d9dfc8091b52c2f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/6662af13a61f903d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/40faa9070130026f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/76c58e59caabbc81.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/b066e561dafc7fe8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Jupi'][IMG]http://images20.fotosik.pl/58/d82851c1b4517c88.jpg[/IMG] ucałować proszę ten słodki nosek:loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/11/2f6482642758d35a.jpg[/IMG] boziu jaki boski:loveu:[/quote] jestem do granic możliwośc przygnebiona brakiem Muminka w moim stadzie :shake: [quote name='agabass']Szpila po sterylce kurka wodna ja zabiegana nie doczytałam wcześniejbuziaki i przytulaski dla pacjentki mojej kofanej[/quote] :lol: :lol: [quote name='Pysia']A Ty gdzie się panoszysz dziewico orleańska? :mad: Do swojej galerii porządki robić i to juz!! :mad: :evil_lol:[/quote] ja dziewica wsiąkłam praca nie zając to prawda praca to bagno bo wciąga :evil_lol: :evil_lol: [quote name='madzia i medor']Cześć Szpiluchne:loveu: :loveu:[/quote] hej a oto pierwsze biegania Szpilki i z jej kolegą Fartem co ma pod ogonem istny silnik odrzutowy :evil_lol: Szpilka przy nim jest wolna i ociężała jak gruba berta :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/974cb23c249428b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/21/f70fa4c271399dc2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/3838e50f7890f9f2.jpg[/IMG][/URL]
-
łapki TEz Pika Robiła
-
nie zauważyłam sorry tamte dwie też zrobiła [FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=darkred][B]PIKA[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Arial Black][COLOR=black][FONT=Arial]STARCZY CZY MAM ZDJĘCIA WYKOPYWAĆ[/FONT] :cool1: [/COLOR][/FONT]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/20/9a2390973b93036f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/d70a48ba6c032f77.jpg[/IMG][/URL] moje qrolice łapki :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/1e6ce72f8c342422.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/b2d2bc7860e830e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/9b07c519bc9e01b2.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: a oto reklama dla jednej z karm :cool3: :loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/90/36a5c65757396ff4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/20/40b7acbdd8499041.jpg[/IMG][/URL]
-
czy ktoś uważa że podpisy na zdjęciach są za duże :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/20/72c35201255d77a6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/20/19109944b3088c7c.jpg[/IMG][/URL] i Muminek z kopiowanymi uszkami :loveu: :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/20/54b9624daa5871e0.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/20/bf2590685af0bc58.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/89/746ac22a3d0c3565.jpg[/IMG][/URL] a teraz leca juz do końca zdjęcia autorstwa [B][COLOR=darkred]PIKI[/COLOR][/B] [COLOR=black]dwie kuluski:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/89/1074dc207d0178b6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/20/38bd807e98780fad.jpg[/IMG][/URL] padł serwer zdjęcia dostawie później
-
boshe jakie śmieszne kosmity :loveu: [URL]http://images21.fotosik.pl/15/858f4f8b71768ac6.jpg[/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/85/4c6714c30e573909.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/15/7177c520728d6afe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/85/c6ce61d778484cef.jpg[/IMG][/URL] sama sama słodycz :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/15/c96ed4152e924b5e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/85/7761f299efa21982.jpg[/IMG][/URL]
-
kto przygarnie dozia :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/85/4fd36ad75ffb029e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/85/6cc96fc458117829.jpg[/IMG][/URL] mój aniołeczek :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/85/dc9ab2b08d98be82.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/85/491e5d62c608501c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/15/2d48082a4153e818.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/85/ace77f5eff52f888.jpg[/IMG][/URL] :diabloti: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/85/6dc4ab6b0731d68a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/85/7a22c79ee4077e8b.jpg[/IMG][/URL] on jest mój mój mój :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/15/d18d073e2fabeba0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/85/f4ce0edf70c4026c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/85/ab70ca18cc85a40b.jpg[/IMG][/URL]
-
bowski las mech nie wyjęty Stefan ala omlet mniaaaaaaaaaaaaaaaami to koty juz uciekaja z ohydka :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:
-
Inti model :cool1: :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=cyan]aka Szpinak:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/85/4c93fe73c94b2161.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/15/251f3fad3e5e229c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/15/8529a98ff32c36a6.jpg[/IMG][/URL] i dumna mama :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/15/ccf1bb8e13bc91a1.jpg[/IMG][/URL]
-
i jeszcze 101 dogów :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/11/8f000083b1df872f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/11/bda616040dc5f6c4.jpg[/IMG][/URL] ii wwwww noooooooooooooooggggggggggggiiiiiiiiiiii :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/80/e1667f658f2dda55.jpg[/IMG][/URL]
-
Muminek :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/80/d70b37a8a02a16df.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/11/2f6482642758d35a.jpg[/IMG][/URL] atak :mad: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/80/22d291a06a5461a4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/80/41f3cdb0d18dc172.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/11/36e5a711d2db98ab.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='malawaszka']dobrze że ze Szpilą już ok!!!!! mam nadzieję, że te przygody nie były bardzo stresujące :calus:[/quote] TZ wziął je na siebie na szczęście :shake: dobra spadam papapapa
-
padam ze zmęczenia mam zarąbiście dużo roboty :shake: co do Mumineczka to nie będzie jej u mnie na bank. Ale pomarzyć zawsze można ;) jest przepiękna i szczerze zazdroszcze właścicielą jej no cóż takie życie Szpilka jeszcze nie będzie miała siostrzyczki :( Szpilka ma wyjete szwy niestety nie obeszło się bez przygód......:-( ale nie chce o tym gadac ma wyjete i czuje sie good to najważniejsze a oto Muminek :placz: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: reszta zdjęc u Korony [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/80/d70b37a8a02a16df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/11/2f6482642758d35a.jpg[/IMG][/URL]