Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. a oto fotki ogródkowe z mojego "nowego" obiektywu :loveu: :loveu: szkoda, że dwie na milion mi wyszły hahahhahaha [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/91/71d8a09f6a064619.jpg[/IMG][/URL] a to mój ogrodowy "wibrator" takie coś z niego rośnie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/91/1ab535826116777a.jpg[/IMG][/URL] a to juz z mojego "starego" emilowego oczka kwiatek ciągle zielony :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/91/0515dd8e32a767ef.jpg[/IMG][/URL]
  2. czesc Dziewczyny ja dziś nadrabiam literaturę piękną, zero myślenia o pracy własnie wstałam :multi: :multi: :multi: nie ma mnie dla nikogo i niczego boshe nie pamiętam takiego dnia :loveu: a kompa miałam na starym mieszkaniu z TV wole tak :eviltong: a zreszta filmy oglądaliśmy na rzutniku i ekranie :roll: w tym pokoju nam się to nie zmieści :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: musiałabym mieć chyba ekran na plecach hahahha
  3. czesc Dziewczyny ja dziś nadrabiam literaturę piękną, zero myślenia o pracy własnie wstałam :multi: :multi: :multi:
  4. [quote name='Behemot']Debeściaku, to Ty? Piękne oczy :loveu:[/quote] ponoć to ja ale do końca nie wiem ;) hehehhe boshe błogosław photoshop :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='ewelinabuck']mi to bardziej poduszka powietrzna z przodu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ladna byc nie musze ,,,i tak mnie nikt nie zechce:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ABS i poduszki sa zawodne:eviltong:[/quote] hehehhe niech zyja oponki i i ABSy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Ja znam tę osóbkę... Pzdr.[/quote] tiaaaaaaa ciekawe ;) musisz sie przypomniec tej łosóbce :evil_lol: spadam ogladac film love
  5. [quote name='Maga100'][B]hmmm, Pelagia jest chyba chora, w każdym razie coś z nia bardzo nie w porządku :evil_lol: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/4-3-14.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/4-3-15.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/4-3-16.jpg[/IMG][/quote] ja tego kota kocham :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  6. [quote name='Behemot']Hania przesyła pozdrowienia z urlopu :loveu: [IMG]http://i135.photobucket.com/albums/q126/Bubcia_2006/jajo.jpg[/IMG][/quote] mistrz :loveu: hahahhahahhahaha czesc Hanno jak się masz w Świeta znakomicie czy tez wśmienicie :cool3:
  7. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa umarłam jakie całowniczki naczolniczki i miedzynosniczki aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :loveu:
  8. [quote name='ewelinabuck']ja objedzona jak slonica :lol: :lol: :lol: rozczapilam sie przed kompem i siedze a 4 literki rosna sobie lacznie z wancialkiem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a co tammmmmm......;)[/quote] hahahha mi tez opona ratownicza rosnie w siłe :evil_lol: :evil_lol: ni eutone normalnie [quote name='nane']Alicja to nie było CICHO :evil_lol:[/quote] hahahhaha Witaj :multi: :multi:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=lemonchiffon][I]:roll:a ja chciałam cichutko zapytać czy doszedł mój SMSik;)czy zmieniłaś numer[/I][/COLOR][/quote] doszedła przepraszam, że nie odpisałam tłumacze się na gg :oops: a to qto :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/90/cd372a01c88f0ff9.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='jo-jo'][CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]DeBe[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][CENTER][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/6766/forumdu0.jpg[/IMG][/CENTER] [/CENTER] [/quote] dziękujemy :multi: fantastico pocztówa :multi:
  11. [quote name='ewelinabuck']krzeselko calutkie ale oparcie troszke wygiete:cool1:wchodze do twojej galerii i dopada mnie dziki smiech[/quote] nie ma jak dziki śmiech ;) [quote name=':: FiGa ::'][COLOR=magenta][B]O Boże.. :mdleje: Podmienili nam Debe :crazyeye:[/B] [B]No ale to 'jeszcze' trzyma we mnie nadzieję że jednak nie podmienili [/B][/COLOR] [COLOR=magenta][COLOR=black]Zapewne JESZCZE żywa, ale tylko dzięki reanimacji psa, który zaniepokojony wybuchem panci rzucił się na pomoc [/COLOR] [COLOR=magenta]Wszyscy mnie kochają [/COLOR] [/COLOR][/quote] po pierwsze moge pochodawac dla Ciebie jakiegoś badylaka jak chcesz po drugie masz super reanimacyjnego Kropka ;) po trzecie a no kochają po czwarte niezły avantar :cool1: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi:[COLOR=red]łoj moja sis ożyła[/COLOR][/B][/I][/quote] umieram z przejedzenia moja dieta poszła hmmmmmmmmmm w pipu :placz: ale masz super baner [quote name='Iza i Avanti']Wesołych jajeczek-pisaneczek :)[/quote] hihihihihi jajeczka weolutkie i okrąglutkie :evil_lol: [quote name='madzia i medor'][COLOR=magenta]Zdrowia, szczęścia, pomyślności w pierwsze święto dużo gości. W drugie święto dużo wody, to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych i świąt wesołych![/COLOR][/quote] dziękuje dziękuje dziękuje [quote name='paula_z']Cześć mam :multi: Dziękujemy za życzonka :loveu: Od nas życzenia w naszym blogasku :cool3: Ale to już widziałaś :p[/quote] a no coora widziołam że no ja :roll: :evil_lol: [quote name='Gosiek']cześć Dominisiu - piękne życzonka.... jak zawsze w Twoim wykonaniu z nutką zadziorności :buzi: zdjęcia rewelka - uśmiałam się niesamowicie z co poniektórych :lol: buziakuję serdecznie i swiątecznie[/quote] kope lat ma droga Artysko ostatnio padłam z zazdrosci u Ciebie nie pierwszy i nie ostatni raz :diabloti: [quote name='anetta']Widzialam go, widzialam tego laciatego :multi: Z autobusu :evil_lol: Wracal z panem z zakupow :evil_lol:[/quote] fajowy jest piechulek cio :multi: [quote name='ewelinabuck']mowimy dziendoberek w wielkanocne poludnie;)[/quote] berek normalnie ociężały ;) [quote name='PIKA']Dominika zostaw te talerze w spokoju :nono: :evil_lol:[/quote] hahah po talerzach zostały tylko widelce hahahhahahaha jestem jak bańka wstańka jak mnie ktoś przechyli to sie tylko kołysze hahahhaa [quote name='*luthien*'][B][I]czesc debe :) Wszystkiego Naj:multi:[/I][/B][/quote] hej ale super avantar i baner [quote name='Asiaczek']Niedługo mija półmetek Świąt... Pzdr.[/quote] ooooooooo jak dobrze niech mija ;)
  12. iii jaka fajna Życzeniowa :multi: :multi: :multi:
  13. [quote name=':: FiGa ::'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/187/ae00615b6f28553f.jpg[/IMG][/URL][/quote] aaaaaaaaaaaaa mistrz hahahhahahahahah super czad komando :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czesc [FONT=Fixedsys]fig[/FONT]larna
  14. [FONT=Garamond][SIZE=1]NIE MAM KIEDY ZROBIC POCZTÓWKI DLA WAS KOCHANI[/SIZE][/FONT] [SIZE=4]Odwiedzającym naszą Galerię [/SIZE] [SIZE=4]Życzymy Wesołych Świąt,[/SIZE] [SIZE=4]Spokoju Ducha, [/SIZE] [SIZE=4]Spełnienia marzeń,[/SIZE] [SIZE=4]no i.................[/SIZE] [SIZE=4]ZWARIOWANEGO ZAJĄCA[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/88/3258312ba147911d.gif[/IMG][/URL] co Was porwie porosto pod strumień KONEWKI............[/SIZE] [SIZE=4]OBY WAS WSZYSTKICH ŚMINGUS DORWAŁ :evil_lol: [/SIZE] [SIZE=4]życzą łowiecki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/150/de6ab526317ce3e6.gif[/IMG][/URL][/SIZE]
  15. [quote name='sylwiaskalska'][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4871/80ge9.jpg[/IMG] [CENTER][I][FONT=Monotype Corsiva][SIZE=6][COLOR=#008000]Szczere życzenia ,radosnych i miłych[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][SIZE=6][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#008000]Świąt Wielkanocnych,[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=6][FONT=Monotype Corsiva][COLOR=#008000]smacznego Święconego oraz mokrego Dyngusa[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][FONT=Monotype Corsiva][SIZE=6][COLOR=#008000]życzy Sylwia , Tekila i Laluś [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] A zdjęcia doga supcio - hmm dostojne dogi powiadają :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Sylwiu Tekilka i Lalusiu bardzo bardzo bardzo dziękujemy :buzi: [quote name='Kate I Luka'][B][CENTER][COLOR=darkgreen]Na stole leżało jajko,[/COLOR][/CENTER] [/B] [CENTER][B][COLOR=darkgreen]zwane świąteczną pisanką.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Wzory na nim malowane,[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]także mogą być drapane.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Kolorowe czy drapane -[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]jajko jest najlepsze z chrzanem[/COLOR][/B][/CENTER] [I[CENTER]MG]http://republika.pl/blog_kx_1179651/2408474/tr/easter08.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] Kasiu bardzo dziękuje w imieniu swym i mojej pokraki :buzi: [quote name='ewelinabuck'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8c696772b0fdae9e.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/204/8c696772b0fdae9e.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ewelinko :buzi: bardzo bardzo dziękujemy pocztówka OSZAŁAMIAJĄCA:loveu: [quote name='bonita'][IMG]http://sl.glitter-graphics.net/pub/275/275430d1yoax1qi3.gif[/IMG] [B]Wesołych Świunt sister Debe :loveu:[/B][/quote] eeee zwariowana sisterko DZIĘKUJEMY :BUZI: ALE BROKATOWO :loveu: [quote name='PIKA'] O matko :crazyeye: :roflt:[/quote] OJ ŻE TAM MATKO ODRAZU DEBE JESTEM :evil_lol:
  16. [quote name='HankaRupczewska']Melduję się na masaż ! Plizzzzz wylecz moją obręcz barkową [/quote] sisisisis a myslisz ze ja umiem :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Wirtualnie czy korespondencyjnie? Pzdr.[/quote] własnie korespondecyjnie będzie hmmmm :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Zabrakło tam małego, niewinnego słówka [B][COLOR=red]'JESZCZE'[/COLOR][/B] Przylazłam tylko powiedzieć że jestem, czytam i oglądam. Chylę czółko przed jedno i dwuznacznymi fotkami ogródkowymi i elemelkowymi ale nie chce mi się ich tu wklejać [COLOR=darkorange][B]zwariowała dzięx :multi: [/B][/COLOR] [B][COLOR=red]<dusze się! duszę!>[/COLOR][/B] Masz mnie na sumieniu Nienawidze tej galerii [/quote] one ciagle JESZCZE żyja i się mają :cool3: <ha ha ha ha ha uduszona czy [B][COLOR=red]jeszcze [/COLOR][/B]żywa>:evil_lol: też Cię kochamy :evil_lol: [quote name='Pysia']Nie będę cytować fot bo są cytowane wielokrotnie Powiem tak....Oglądałam wszystkie z ogromną ciekawością. Przy niektórych dostawałam ataku śmiechu, przy innych znowu oczy wychodziły mi na spacer i musiałam je zamknąć . Poprostu odczuwałam emocje co swiadczy skromna babo że jestes artystką To nie tylko umiejętność posługiwania sie aparatem i dobry sprzęt ale miłość do focenia i serce w oczach [/quote] sze sze sze sze mi mowe odebrał :oops: dziękuje Ci młua matko :loveu: [quote name='malawaszka']hahaha dostojny dog jest boski a CTRka mmmmmm kudłatka i to drugie czarne mniejsze tyz sweet [/quote] CTRka jest mistrzem bo sie mało rusza ona patrzy hahahhaha a to małe kudłate to ponoc terier :roll: [quote name='agabass']Debe foty mistrzostwo Tylko co twoja Szpila robi mu na głowie czyżby chroniła go przed słońcem[/quote] dziękuje :buzi: no własnie on się tak wślizgł niepodziewanie:oops: :evil_lol: a ta lafirynda sie nie broniła.........może nie zauważyła maleństwa :evil_lol: [quote name='BeaC'][quote name='dbsst']jak już wyżej wspoamniełam dogo dostojny :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/6ccc44303b2205cc.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=darkred][B]....................padłam prosto na ryjek [IMG]http://aqq.wapster.pl/EmotsImgSrv.aspx?uid=-1&pid=98&eid=318[/IMG].....................nie moge ale super fotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (chiniec jaki go pocioł czy co????)[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred][IMG]http://aqq.wapster.pl/EmotsImgSrv.aspx?uid=-1&pid=98&eid=333[/IMG][/COLOR][/B][/quote] niezły masek jest :loveu: [quote name='Behemot'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/6ccc44303b2205cc.jpg[/IMG][/URL] Ten psiur ma chyba potrójną ilość fafli :crazyeye: [B][COLOR=darkorange]Debe, powiedz, że kiedyś będę robiła takie genialne zdjęcia jak Ty, no powiedz, no....[/COLOR][/B] :placz: BTW: wezmę o nominnę to zdjęcie do konkursa[/quote] no ona jest nadfafluniec :evil_lol: już robisz :cool1: BTW: nie no zwariowałas :roll: [quote name='Iza i Avanti']Cześć laseczki! Padam na kolana przed wielkim talentem ;)[/quote] kolejna zwariowała jak padniesz na kolana to będzie Ci ciężko wstać nie zapominaj masz OBCEGO :evil_lol: [quote name='madzia i medor'] Ile zajefajnych fot...:mdleje:[/quote] hej Laseczko [B][COLOR=darkred]thx[/COLOR][/B]
  17. [quote name='ewelinabuck']aaaaaaaaaaaaaa zonaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!1 to ty jeszcze nie zaklepana przez nikogo????????????????????:evil_lol: ja sie pisze :evil_lol: spadlammmm z krzesla przez te foty i sprawdzam czy sie nie polamalo:evil_lol:[/quote] hahha i jak krzesło :cool1: :evil_lol: [quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/6ccc44303b2205cc.jpg[/IMG][/URL] witaj Babciu:multi:[/quote] witaj Wnusiu :cool3: [quote name='Magda-Amir']jeeeeeeeeny ale sie steskniłam za ta mardeczką :buzi: :loveu: witaj Debe :cool3: zdjęcia w deche [IMG]http://images20.fotosik.pl/198/848836471005762d.jpg[/IMG][/quote] bardzo dzięks [quote name='olcha']BUahahahhaha niesamowite! :klacz:[/quote] dzięki :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol:[COLOR=red]pełny odlot[/COLOR][/I][/B] [I][B][COLOR=red]Cześć sistersjo moja .......foty REWELACJA:loveu:[/COLOR][/B][/I] [/quote] czesc sisterko dzięki :multi:
  18. [quote name='ewelinabuck']:loveu: :loveu: chyba wiecej tu nie wejde bo sie rozplyyyyyne i wyladuje w psychiatryku:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no nie moge z twoich fotttttttttttttttttttttt:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] czy nie chciałabyś przypadkiem zostać moja żoną :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dobra spadam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa DOŚĆ pośpiechu :placz:
  19. [quote name='ewelinabuck'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9d80b06b8aadc74b.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/197/9d80b06b8aadc74b.jpg[/IMG][/URL][/quote] no nie doopel morderca :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bowska musze spadac jutro nadrobie wszystko wszystkim słowo :cool1:
  20. [quote name='ewelinabuck'] "zainwestuj w tic taki bo ci jedzieee"[/quote] hahahahhahaha i jeszcze taka plakatowa fota :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: robiłam ja z dwa tygodnie temu hahahhahaha [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/198/979cb88f6afd98f0.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='ewelinabuck'] oddaje czesc twoim fotom:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: sa ekstraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu: :loveu:[/quote] kolejna zwariowała normalnie zwariowała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dzięki czesc [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/40b4b72d0e920515.jpg[/IMG][/URL] miłość [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/84/d952ce6cfd8f23ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/981b8441cba7243f.jpg[/IMG][/URL] koniec
  22. [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/6ccc44303b2205cc.jpg[/IMG][/URL] :mdleje: :loveu: :multi:[/quote] hahahhaha czesc Paula jak miło ze mdlejesz na MÓJ widok :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/198/4cfa3100fee63bb0.jpg[/IMG][/URL] i młoda terierka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/84/07334d12ce1ef2d6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/198/da62838dbe443198.jpg[/IMG][/URL] jamochłony [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/198/d3055d3482ac65c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/198/2141362741335c94.jpg[/IMG][/URL]
  23. siupel siupel siupel ciekawe jak sie taki robi myślisz ze weźmi mnie na szkolenie :cool1: i dog [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/84/ad8941252cef879f.jpg[/IMG][/URL] była piłka i nie ma piłki :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/d9b4b8887d26c7f4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/84/7407b27c2e5a3e77.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/198/3788c5c2683fcb5b.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Behemot']Debe, robisz stanowczo za dobre zdjęcia :shake: Ten świat jest taki niesprawiedliwy! :placz: To jest po prostu rewelacyjne :crazyeye: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/add14b461877e0d5.jpg[/IMG][/URL][/quote] stanowczo przesadzasz miła ma kadr kiepski za bardzo na lewo :placz: :placz: :placz: :placz: siuuuuuuuuuuuuuupel baner :multi: :multi: :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/a66d38123adfb36b.jpg[/IMG][/URL]
  25. jak już wyżej wspoamniełam dogo dostojny :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/6ccc44303b2205cc.jpg[/IMG][/URL] i którego nie ma czyli do czego służy dog cd :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/84/d82ee3a47da0db77.jpg[/IMG][/URL] się panu cos przylepiło :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/ce427fa8bdb37f06.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...