-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
hello sis :evil_lol: :evil_lol: -
czesc sisterka co ma psa jajcerka :roll: :roll: :roll: :roll:
- 78403 replies
-
czessssssssssssssssc Gastony :evil_lol: :evil_lol: :multi: :multi:
-
to moje sokrotki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a to mój brytan co sie nie dał buchnac z ogródka :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/212/f42844e017b475d3.jpg[/IMG][/URL]
-
na fotach lepiej wychodzić śmiesznie niz pięknie ;) ja tez lubie wiosne szczególnie w Twoim obiektywie :loveu:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]specjalnie ci zaznaczyłam tamtą stronę bo była na niej informacja dla ciebie.Nie chodziło mi o słup:evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] ale to była ta strona :cool1:
-
[quote name='Vectra']ale na całkiem będziesz mieć doga czy na kapkie ? :diabloti:[/quote] a cóz ty taka na nie to prawda to najbardziej Szpila będzie miała doga :cool3: [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]No co kiedyś mi się zdawało, że miałam:oops: Każdemu się zdarza być sierotą:diabloti: [/COLOR][/B][/quote] hahahah PIERDOŁA PIERDOŁA :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
wibtrator z przed kilku dni kiedy był mniejszy i mniej pierzasty i nie miał dzyndzonów :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/91/c634c4315e96fb5d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/212/21fd29027fedf499.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/157/599586a1b2d9b910.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/212/9a297e28e107d1d1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Agga']takie o to zdjęcia moi rodzice dostali od Agatki [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/8139/imggi5.jpg[/IMG][/quote] oł dzi jaka ona WIELKA i jaki ma busz na głowie mooooooooooooooooooooooooooje Elfie Uszko :loveu:
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]mowisz o Madzi????:crazyeye: [/B] [B]nie!!!:mad: ...Madzia jest zawsze usmiechnieta...i wesoła i zawsze przyjaznie nastawiona do zycia...i ludzi...:cool3: :diabloti: [/B][/quote] tak jak Pela :cool1: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
będziesz miała swój prywatny słup z pomiarem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='paula_z']Pika Cię odwiedzi? :p[/quote] hahahaha nie zapowiadała się :p [quote name='Gosiek']hahaha no właśnie - któż spiskuje przeciwko nam? :roll: to wredne - tyle powiem. Choć w tym tygodniu jakoś tak... odwidziało się pogodzie chyba bo pracuję a pogoda do d....... :diabloti:[/quote] bo to jest podpucha :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]dbsst czytaj na tej stronie dość dokładnie. tam jest info dla ciebie:diabloti: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6742&page=181"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6742&page=181[/COLOR][/B][/URL][/quote] dzięks zamieniam sie w czytelnie :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'][CENTER]:cool1: Hahahaha ! Akurat :cool1: PAPUGA :eviltong: [/CENTER] [CENTER]:loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER] [/quote] heheheh :klacz: jestem kochana :evil_lol: :multi: :multi: :multi: nieźle Ci w rózu :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']skąd doga , jak doga ,jakiego doga , po co doga , od kogo doga i ile tego doga ??? gadaj tiu noooooooo !!!! :diabloti:[/quote] prawdziwego CAŁEGO doga nie w szczątkach nie w kawałkach nie z apieru nie z tektury czy plastiku tylko z miesa robiącego koopy i mającego dłuuuuuuuuuuugaśne plunaśśśsssne falafelki :multi: :multi: [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Ło cholercia nie mam??? No byłam pewna ze mam:crazyeye: Dobra kto mi pomoze zrobić link z tym banerkiem co mam[/COLOR][/B][/quote] :shake: no nie moge hahahha ciapa nie wiedziała że jest nie podlinkowana hahahhahaha tu masz podpowiedz [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=755191#post755191[/URL]
-
[quote name='Gosiek']dzieńdoberek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/154/f64ab1572e0a4fa9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/154/f2f87dd8459b884d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/209/87123233c4e07198.jpg[/IMG][/URL] miłego świętowania życzę na wesoło :lol:[/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaki czad :multi: :multi: :multi: :multi: nienawidze to zaglądac :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Gosiek']:p zdjęcia ogródkowe mi się bardzo podobują :p to drugie to chyba "carska korona" albo jakaś lilija :evil_lol: u mnie też troszkę kwiatków kwitnie mimo koszmarnej pogody :roll: ja chcę słonko :placz: założę sie za bedzie w najblizszych dniach bo... pracuję. Ostatnio pogoda jest wredna - jak pracuję to jest pięknie, jak mam wolne to pogoda do bani i zdjeć sie nie chce robić :diabloti: pozdrawiam śmigusowo :cool3:[/quote] hahha ja mam teorie spisku zauważyłam taka zależność jak jestem na urlopie badź myje okna to pada deszcz jak jestem chora lub w pracy do nocy jest DOSKONAŁE słonce do fot i pogoda do wybiegiwania psa tylko kto tak spiskuje przeciw mnie :roll: [quote name='Behemot'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/156/f766db3303ceb554.jpg[/IMG][/URL] O, jaki falliczny symbol :oops: :evil_lol:[/quote] no coment :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Na serio?!?!?! TZ się zgodził? Pochwała na piśmie...[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_33.gif[/IMG] Pzdr.[/quote] iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :multi: :multi: :multi: [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]dbsst jak zwykle cudne foteczki[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]A może byś zajrzała na chwilkę do takiej jednej galerii. Jak cię znam to jest z inf bardzo do tyłu. Ale ci nie zdradzę musisz sama poczytać.:diabloti: [/COLOR][/B][/quote] nie moge znaleźć Tojej galeryji :roll: czemu nie masz podlinkowanej :mad: [quote name='Vectra']taaaaaaaaaa :diabloti:[/quote] nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo PRAWDZIWEGO DOGA w sobote :multi: :multi: :multi: :multi:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
to ja przyjadę po remoncie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]jednak Pelaska to nadal moja faworyta.....wiecznie wqrwiona:loveu: ....ten subtelny wyraz twarzy:loveu: ...., te oczy z których bija pioruny:diabloti: ..i brak ubran.... i caigle to samo futro...:eviltong: [/B][/quote] strasznie podobna jest do takiej jednej :cool1: :evil_lol: :evil_lol:
-
UWAGA UWAGA: chwale się.......................... BĘDE MIAŁA DOGA :cool1: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :errrr: :errrr: :errrr: za tydzień w sobote
-
[quote name='ewelinabuck']szpiloslawa no coment zawsze boska a chcialam powiedziec ze masz heeheh fajny "wibrator" powiem ze bardzo ciekawy ksztalt taki rozgaleziony:evil_lol:[/quote] wiesz każdy ma to co lubi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='evaxon']:loveu: kooomin:loveu: dziendoberek :)[/quote] tiaaaaaa a ja myślałam, że rurka :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Pysia']Ech ten Twój Emil i Ty tworzycie zgraną pare :loveu: Viktor oczka nowego na razie nie dostanie bo postanowiłam kupić drugi komp :p Fakt że TZ nic o tym jeszcze nie wie ale się dowie :evil_lol:[/quote] iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii perfidna baba ma preerrrrrrrrrfidny plan trzymam kciuki :multi: [quote name='Asiaczek']No to jest nas już 4 Mądre! Pzdr.[/quote] :evil_lol: [quote name='Asiaczek'][B]Debe[/B] - napisz coś nt. tego "nowego" oczka, [I]please...[/I] Pzdr.[/quote] [quote name='Vectra']tak tak napisz co tam masz za szkiełko :cool3:[/quote] nie ma się co ekscytować ten obiektyw ma z 20 lat :roll: :evil_lol: dlatego jest "nowy" jest to zenitowski helios - 44m 2/58 strasznie trudno sie nim robi zdjęcia ale nie poddaje się :evil_lol: [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://images21.fotosik.pl/156/b310457260866e9c.jpg[/IMG] Ja się nie dziwie,że Szpilka jest szybsza niż piłka jeśli ona tak szybuje:evil_lol: [/quote] to latawiec jeden jest :eviltong: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]znaczy sie masz tzw chytry plan..... :evil_lol: [/B][/quote] mooooooooooja mamcia jest spryciura po niej mam nie tylko wdzięk ale i spryt [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/156/f766db3303ceb554.jpg[/IMG][/URL] Widzę ten komin ze swojego okna :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/156/b310457260866e9c.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu:[/quote] widzisz z okna komi a tego szybującego psa nie :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol:
-
Byłam u Ciebie! Byłam :multi: I wszystko obajrzałam :multi: tak! WSZYSKO! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
Ślinianki juz prawie git dzis zaczeła mnie znowu boleć ale jak nie wygladam jak chomik z ładunkiem tylko jak chomik to jest gitara ale MAMY fajny basen :cool3: :cool3: :cool3: -
Magdaleno zapalona fotoreporterko zycia wiejskiego czy zrobiłabyś dla swojej ukochanej i jedynej debe zdjęcie pt: [B]WSCHÓD SŁOŃCA[/B] :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
czeeeeeeeeeeeeeeeeeeesc moje kurczaki Wielkanocne :loveu:
-
a to zaległy spacer z nad Wisły :loveu: moje ukochane miejsce w mojej jakby na to nie patrzeć ukochanej Warszawie :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/91/407a804ef2b42b18.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/156/f766db3303ceb554.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/156/0acbb2bf74d39b7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/211/3ad73e2ecb740580.jpg[/IMG][/URL] i latający pies cyrku debe hahahha [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/156/b310457260866e9c.jpg[/IMG][/URL]