-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='dbsst']Miś masz :loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8186&page=606[/URL]
-
Miś masz :loveu: :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: mamciunniniuniu czy będziesz moją położną :cool1: kiedyś :evil_lol: GRATULUJE KLUSEK A RECZEJ KLUCH :multi: :multi: :multi: :multi: Zmoreczke dzielna porodówe wyczochraj i wysmokaj boshe kobito ja bym miała 7 zawałów jestem moim MISTRZEM ŚWIATA :multi: -
[quote name='Maga100']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/4-9-15.jpg[/IMG][/quote] [quote name='Maga100'] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/4-12-4.jpg[/IMG][/quote] mistrz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a co do przygody leśnej.................no prosze jaki masz potencjał w gardzieli na DZIKI tez bo czytając twoja opowieść tak sobie pomylsałam ze biedne małe dziczki uciuekły z chotomowskich lasów na jakieś 100 lat (jak bym była dzikem tak bym zrobiła :evil_lol: )
-
Konkurs "Najśmieszniejsze zdjęcie marca 2007" - WYNIKI!!! (str. 8)
dbsst replied to Behemot's topic in Foto Blogi
:crazyeye: :crazyeye: jestem zdumiona :crazyeye: :crazyeye: jestem oszołomiona czuje się tak jakbym wygrała Oskara albo nawet lepiej :D ;) BARDZO BARDZO DZIĘKUJE za oddane na nas głosy (tak liczne głosy :crazyeye: ) nawet nie zdajecie sobie sprawy jak jestem zaskoczona............tyle wspaniałych zdjęć i nam udało się zająć I miejsce DZIĘKUJE TO WSPANIAŁA MOTYWACJA DO PSTRYKANIA I DOSKONALENIA swoich "umiejętności":multi: :multi: :multi: jeseście wspaniali ;) pozdrawiam Ja emil co to zdjęcie zrobiła i wyliftinkgowany krówek (Jovan) oraz Szpilka co zbiera zapisy do swojego gabinetu odnowy alternatywnej ;) -
[quote name='paula_z']:sweetCyb:Mamcia, Szpilka z Krówkiem wygrali konkurs :bigcool: Znaczy Twoje oczko i paluszki :klacz: plus Emil :drinka: znaczy sie TY wygrałaś :iloveyou: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Ide spać, bo się zapowietrzyłam :roll:[/COLOR][/SIZE][/quote] ze MY WYGRALIŚMY :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: o rany lece zobaczyć :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
[quote name='bonita'] [IMG]http://images22.fotosik.pl/91/4095a876f9d2482c.jpg[/IMG] [B]Kornczek Szpilon ;) wcina gałązkę[/B][/quote] wiesz to mój prywatny utylizator gałęzi :eviltong: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]jakie ona minki strzela pocieszne....ta Twoja psinka...[/B] [B]piekne te foty robisz mloda damo.....[/B] [B]szacuneczek... [/B][/quote] eeeeeeeeeeeeeeeeeee tak Ty mnie kochasz :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: dzięks i przesyłam szaczuneczek zwrotny z buziakami :evil_lol: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]to oki..doczytalam juz nie musisz pisac.....:cool1: [/B][/quote] Amigo bedzie u nas na 100% wczoraj pogadaliśmy troszku na ten temat musiałam walczyć bo wszyscy chcą go "mieć" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='ewelinabuck']debe jak wrocisz to zapraszam do mojej galerii ucze sie fotkowac Albercikiem ...jest duzo feteczek[/quote] juz lece :multi: [quote name='Iza i Avanti'][IMG]http://images22.fotosik.pl/91/4095a876f9d2482c.jpg[/IMG] Mordeczka- Szpileczka... [/quote] wariateczka pipeczka :p :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B][COLOR=red]witaj sis....[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]Wytrymuj no Szpilatronka na spotkanie z cioteczką ...niech sie potem dziewczatko nie styda[/COLOR][/B][/I] [/quote] ze w sensie to co ja mysle ze młua sis wpadnie do wawki :multi: :multi: :multi: [quote name='Iza i Avanti']Doberek Szpileczki- Doopeczki :)[/quote]
-
[quote name='Maga100'][B]ja też cię szczerze nienawidzę, ale ostatnio nie miałam okazji jej podsycać :cool1: [/B] [B]Masz kupić auto, JEST CI ONO BARDZO POTRZEBNE!!![/B] [B]PS. a dom? a działka? a poszukiwania? Utknęły?[/B][/quote] hahhahahhaha chyba mi się fundusze na auto rozeszły hahahhahahaha takie małe wydatki se zafundowałam :eviltong: [quote name=':: FiGa ::']Z różową kokardką :cool3: Ale po co Szpili rodzeństwo, nie lepiej kumpel, taaaaaki duzy, by było za czym ganiać? Lubisz piratów? Alesz prorzę barco :cool3: ps :wallbash: cóż za niegodziwość z mojej strony, wybacz :modla: Tylko nie spal mnie na stosie :placz:[/quote] hahha prędzej bedzie rodzeństwo niż pies ;) uwielbiam piratów:loveu: na 100% będzie dozio na sobotke u mnie :loveu: :multi: [quote name='madzia i medor']Twoje fotki mnie po prostu rozwalają[/quote] no dziękuje skromnie :oops: [quote name='evaxon']wstawaj Magda ty juz ni eprzesadzaj ze takie piekneprzecie ich prawie nie ma [/quote] hehehhehe moja WREDNA Wnusia :evil_lol: [quote name='dreamer'][COLOR=indigo]cześć.[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/92/3f8914d78037f86a.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] hahahah że w sensie ładne tak to moje mordziate tak ;) [quote name='Alicjarydzewska'][I][B][COLOR=red][FONT=Arial]prawie jak Górniak ...przy hymnie[/FONT][/COLOR][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://images22.fotosik.pl/91/4095a876f9d2482c.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] tylko ładniejsza od Górniak :diabloti: [quote name='madzia i medor']Effka, mało, bo mało, nie powiem żeby było inaczej:siara:siara: Ale pikne są:loveu:[/quote] i love u :evil_lol: :loveu: :loveu: [quote name='BeaC'] .[COLOR=darkred][B]................wcale nie tak fajnie.............jakbyście znalazły jakis sposób na pozbycie sie ich..........chetnie skorzystam:mad:[/B][/COLOR] [/quote] kup im bilet tramwajowy w jedna strone ;) :evil_lol:
-
[quote name='PIKA']No jak bedziesz miala tego doga [/quote] a wcześniej nie [quote name='Maga100'][B]bynajmniej [/B] [B]ale niedługo będzie ciepełko, kwiatki zakwitną, woda w jeziorku się zagrzeje, a ty pekaesem przecież nie przyjedziesz [/B] [/quote] oj wiesz co odrazu ze nie przyjade zachowujesz się jakbys mnie znała :evil_lol: się zabrać do tego auta nie moge :roll: :angryy: bo chce i nie chce bo tak i nie .........i teraz znowu cos innego kombinuje bo przeciez mi nie potrzebny ale może jednak na tak jest ZAWSZE to ze sie ni ewidziałyśmy juz rok :/ zupełnie jakbym cie lubiła a nie lubi eja nie wiem :shake: :eviltong: [quote name='Vectra']ja już od dawna się o nią martwie [/quote] boshe jakas ty czuła i troskliwa :loveu: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]Ale Cię wzieło.........krówka???????[/B][/COLOR] [COLOR=darkred][B]a ja myślałam że to się nazywa......kowale????[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]ale tego cholerstwa to u mnie jest wiele.....................siedzą całymi wielkimi.kupami.okupujac sciany domu drzewa..............zawsze od południowej strony[/COLOR][/B][/quote] nie nie krówka i jeszcze tak na 100% nie wiadomo bo moze właściciele dojda do wniosku, że jednak jesteśmy psychpatami a Szpila to nawet dogopatą i nam podziekujea za opieke :roll: oby nie bo ja już ćwicze chodzenie z dogiem ;):evil_lol: ale fajnie Ty też masz swoich prywatnych tramwajarzy :evil_lol: [quote name='malawaszka']boszzz a Pysia dalej na etapie srebrnego bolida Magi Debestko jak TZ Cieć sie zgodzil na doga na przechowanie to juz lada chwila sie zgodzi na doga na zawsze [/quote] czesc Weszko :loveu: :multi: Dusza mojej duszy serce mego serca TZ jest jak najbardziej ZA dogiem :cool3: ale nie w mieszkaniu naszej wielkości ale powiedział ze jak bedziemy miec dom (czyli chyba nigdy :evil_lol: ) to będe mogła mieć nawe HODOWLE psów :multi: powiedział, że w sumie to ON chciał by mieć hodowle i w ogóle to sobie NIE WYOBRAŻA ŻYCIA BEZ PSÓW chyba Go ktos podmienił :roll: :loveu: [quote name='Vectra']TZ się zgodził bo pewnie chce zobaczyć czy mu dog do mebli będie pasował jak przypasuje to sam doga kupi [/quote] żółty by pasował akurat to już wiem HAHAHHAHAHA [quote name='Agnes']bo to sa kowale bezskrzydle, potocznie nazywane tramwajarze Jak sa polaczone to tak jak chyba bylo juz tu pisane, yy kopuluja ze sobaI lubie takie miejsca jak mury, kamienie, siedza tez na roslinach ale podobno sa nieszkodliwe dla nich. debest a ja juz myslalam, ze faktycznie bedziesz miala konika[/quote] :crazyeye: boshe Ty jesteś taka mądra, że ja az nie wiem co mam teraz powiedzieć musze mniej na dogo a więcej się uczyć :cool3: HAHAHAHHA udało mi się nabrać :multi: [quote name='Pysia']Jestem nieco do tyłu Ale koloru nie pamiętam bo rzucił mi się w oczy ten różowy[/quote] pół ciężarówka wybaczamy Ci ;) [quote name='madzia18sosnowiec']czesc dominiczko wpadłam, bo mi mowili, ze twoja szpilka spiewac zaczeła [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/91/4095a876f9d2482c.jpg[/IMG][/URL] [/quote] hahahha ona chce Hymn Polski odśpiewać i ternuje teraz :evil_lol: przed mikrofonem zresztą ternuje ;) [quote name='Teklunia']Debe, kope lat Wpadam z oficjalną wizytą, pragnęc zachęcić Cię do odwiedzenia mojej galerii na stronie 669...[/quote] czesc Nażeczona :cool1: byłam i wyraziełam swoja opinię na ten temat :cool1: :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']To może TZ się zakocha? I sprawi Szpilolotowi kolegę? A mój avatar - Ty kochasz Method mana, a ja Johnny'ego Deppa To taka zamiana A że zbliża się 25 maja i 3 częśc Piratów z Karaibów.. Będzie szaleństwo, nerwy i odliczanie jak u Pysi i ciężaróweczki Ładne masz w ogrodzie.. kwiatki [/quote] oby nie sprawił Szpilatronowi rodzeństwa :evil_lol: to już zaraz # czesc Piratów oł dzi :multi: dzięks ps to nie ja kocham Metha to ON KOCHA MNIE :evil_lol:
-
[quote name='Teklunia'][CENTER][SIZE=7][COLOR=red]a teraz chciałabym Was, moje kochane DOGOPSIÓŁKI, oficjalnie zaprosić na mój ślub!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER]przyjedźcie, proszę!!! (cel jest przecież szczytny ;))[/CENTER] [CENTER][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7373/czizaproszeniekb0.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/7867/cziizaproszeniezp8.jpg[/IMG][/CENTER] [LEFT][FONT=Book Antiqua]to skan oryginalnego zaproszenia, z tym że dla wyraźności podzielony na dwie części... chciałam też pokazać Wam okładkę, ale nie udało mi się łądnie zeskanować :([/FONT][/LEFT] [/quote] czuje się bezwzględnie zaproszona :D sprawdziłam nie mam wtedy kursu i wyjazdu :cool1:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Niestety nie moje:-( Na swoje dzidzi to poczekamy jeszcze:p [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Tak Alu Agatce szykuje sie siostrzyczka lub braciszek. Na wynik poczekamy do września. A potem cioteczka Agga oszaleje:evil_lol:[/COLOR][/B] [/quote] oby 18 oby 18 i oby dziewczyna :eviltong: :eviltong: :multi: :multi: no to kiedy ten ŚLUB :mad:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Coś Ty :diabloti: Poczekamy z remontem na Ciebie :evil_lol: Dobrze ze mi piszesz co mam robić bobym się udusiła :diabloti: .[/quote] nie no jestem wzruszona ze chcecie abym wypełniała kazdy dzień Waszego zycia :evil_lol: :evil_lol: na mnie mozesz liczyć :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='paula_z']Przecież nie palisz...szlugów ;) No jeszcze musiałam mu porzucać patyczek :cool1:[/quote] chce SPALAĆ nie palić ;)
-
[quote name='Pysia']No właśnie - kiedy? :cool1::cool1::cool1: Bo chyba nie chcesz do mnie na basen srebrnym szerszeniem Magdy przyjechać :diabloti::evil_lol:[/quote] hahahahhahaha ja się teleportne ;) albo Ty po mnie przyjedziesz hahahahahhahahahaha [quote name='Vectra']jakim srebrnym :crazyeye: :crazyeye: :diabloti:[/quote] wiesz daltonizm galopujacy ale ciiiiiiiii ;) [quote name='paula_z']:loveu: Szpilka bardzo ładnie śpiewa :lol:[/quote] och dziękuje cioteczko :lol: :lol: :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/92/3f8914d78037f86a.jpg[/IMG][/URL]
-
heheheh i nie trzeba go pchać :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Gosiek']a tu masz kolejkę :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=cscjxanxwbtcfrc5"][IMG]http://images1.fotosik.pl/67/cscjxanxwbtcfrc5m.jpg[/IMG] i mezalians [/URL][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=dt0255n8x4u32ajg"][IMG]http://images3.fotosik.pl/65/dt0255n8x4u32ajgm.jpg[/IMG][/URL] no i skutek mezaliansu... dronka mulat [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=oengtxec0egnh1ub"][IMG]http://images1.fotosik.pl/65/oengtxec0egnh1ubm.jpg[/IMG][/URL][/quote] hahahah jestes bowska hahahhahahaha Kocham Cie Misiu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [quote name='Maga100'][B]Kiedy kupisz sobie auto? :cool1: [/B][/quote] a co chcesz sprzdać swoje :cool1: :cool1: :cool1: :p [quote name='Alicjarydzewska'][I]:evil_lol:[B][COLOR=red][FONT=Arial]dronki czy fotecki;)[/FONT][/COLOR][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]mla szpilakolada:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://images22.fotosik.pl/91/4095a876f9d2482c.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] hehehe i jedno i drugie ;) to nie zwykła szpinakolada to śpiewakoloada hahahhahahha [quote name='PIKA']ja kcem z Wami na spacer :multi::multi::multi::multi::multi:[/quote] kiedy :cool1:
-
[quote name='paula_z']Hehehe :D Fajnie mam: Maksiu biega :Dog_run:ja spalam :smokin: :evil_lol:[/quote] tez tak chce ja też
-
spadam paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
-
hmmmmmmmmmmm kocham Afryke i chciałabym tam pojechac na jakies 3 miechy lub dłużej ale to może kiedyś ;) opowiadaj najlepiej zdjęciami CZEKAM i umieram z zazdrości ;)
-
jak ten biedron to robi :roll: :roll: :roll: musi miec straaaaaaaaaaasznie............nie bede kończyć :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zajefajne fotki też kce takie robić :placz:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/91/4095a876f9d2482c.jpg[/IMG][/URL] śpiewać każdy może jeden lepiej drugi jak Szpilka :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]tak, oczywiscie, zacznę próbować od jutra :evil_lol: [/B] [/quote] wiedziałam wiedziałam wiedziałam ze się zgodzisz :multi: :multi: :multi:
-
ALE JAK ONA TAM PRZEZ TE KROPKI DOCHODZI :roll: :roll: :roll: przeciez to takie maleńswa a maja takie zabezpieczenia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
nie musiałam nalegać padł problem spojrzenie na TZ a on jak chcesz a widziłam ze ma ochote na DOGA :multi: :multi: :multi:
-
no dobra na przechowanie :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: na sobote z nocą ale nie to jest ważne wazne jest to ze to TZ SIĘ ZGODZIŁ :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: