Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. bo czasem z doopsk im wylata taka ciecz co to jest............... a jak biedronki to robią :cool1:
  2. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]no Ciebie...rzecz jasna......:loveu: :loveu: :loveu: [/B][/quote] no masz szczescie bo inaczej to ja nie wiem co.................. tez Kocham Cie Misiu (KCM) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. a czy one wtedy kopulują czy sie pzez przypadek łaczą :cool1:
  4. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]oj...przesadzasz hihihihihihihiiiiiii:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B] [B]Kocham Cie Misiu.....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B] :evil_lol: :evil_lol:[/quote] oj moze troszku ale nie duzó przesadzam tak tyci tyci :lol: tylko którego misia obewasz tym jak wulkan gorącym uczuciem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='paula_z']Ja tez już nie :shake: Idę spalić ;) i psa wybiegać :p[/quote] to masz takie sprzezenie zwrotne Max biega Ty spalasz o ja tez musze se tak Szpile podpiąć :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  6. dbsst

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']:lol::lol::lol: nio dobra - adopnę Cię :p[/quote] juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupi jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajeeeeeeee :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  7. tylko nie wiem czemu one sie tak nazywają :roll:
  8. dbsst

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']:lol: wiesz... musisz koniecznie wpaść do mnie na kawę.... do kawy zrobię pyszne ciacho :cool3:[/quote] oki to juz pakuje walizki :eviltong: :eviltong: adopniesz mnie adopniesz nie powiedziałaś tego w prost ale co tam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. też bym zjadła ale nie mam juz miejsca w bembzonie :evil_lol:
  10. to te robale [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/91/dcc44fd44570194d.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='PIKA']aatam, zrobi zachód i powie, ze to wschód :evil_lol:[/quote] no weź jej nie podpowiadaj :placz:
  12. oblizuje sie po zagryzieniu 2 mrówek, i jednego tramwajarza zrobiła to za JEDNYM razem mmmmmmmm pies morderca :cool3:
  13. [quote name='lothia']wszystkim dziękuję necik się zepsuł:placz: a to kilka nowych fotek [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4996/0001127zs7.jpg[/IMG] [/quote] a Was matka więcej nie miała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: biedny Demonic taki zepchniete NIE KOCHANY taki w ogóle biedny i ju hahahhahahahaha
  14. Krecha [*] bardzo mi przykro :(
  15. [quote name='paula_z']Cześć latające szybowce :p :evil_lol:[/quote] hłe hłe jak Świąteczne napychanie brzucha :cool1:
  16. dbsst

    .:: A X E L ::.

    nie chciałabyś nie adoptować :cool1:
  17. a tego nie powiedzieli hahahahahaha a oto groźny pies [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/212/dc66a721c60b50c5.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Iza i Avanti'] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/8486/20070315132kl5.jpg[/IMG] A przy okazji zapraszam tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56446[/URL][/quote] mmmmmmm jaki fajny kitajec :cool3: :evil_lol: :evil_lol: hello muła miła :loveu:
  19. czesc białaski :loveu: dawno mnie nie było na dgo i tak wpadłam sie przywitać :cool3:
  20. niom te stokrotki cała zime były takie piekne nei do wiary normalnie u mne było i o stokrotkach film kręciło :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. czesc to kiedy mamy pieska :roll: :roll: :roll: :roll: bo nie pamiętam ja taka gapa :roll: :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  22. czesc trawiaki leżaki :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. dbsst

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek'];) w sumie tak choć nie przypuszczam by sie dużo kobitek z tym zgodziło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a wiosnę kocham - nei ma chyba piękniejszej pory roku - po szarej zimie nareszcie mozna sie nacieszyć bajecznymi kolorami, prawda? A w Twoim obiektywie wiosna nie mniej pieknie wygląda.... te ostatnie foty mają bombowe kolorki co zresztą właśnie u Ciebie naskrobałam :p[/quote] hahahhaaha a ja to przed chwilą czytałam hahahahhahahaha
  24. wiesz ma się ten pociąg do siebie szczególnie jak jest się powiązanym w spisek pogodowy :cool1: :evil_lol:
×
×
  • Create New...