Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. miłość braterska :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/192/486842517edf981a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/247/cc0c6e6b2d92eab4.jpg[/IMG][/URL] i opalanko [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/247/6019fade9bdfaea7.jpg[/IMG][/URL] i bardzo słodki małey dozio :roll: :evil_lol: Dante ma mały problem myśli ze jest yorkiem i lubi podskoczyć zeby dac buziaczka :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/192/c075790affe479d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/192/9a54d12718058cab.jpg[/IMG][/URL]
  2. hej dziewczyny oto Dante [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/247/45e0fa60891d910f.jpg[/IMG][/URL] i Amigo [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/192/db8e8f2279e5c6c2.jpg[/IMG][/URL] no i Scooby [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/247/bab1ad36164b9771.jpg[/IMG][/URL]
  3. eeeeeeeeeeeee coraz częściej ostatnio mnie się to zdarza BRAK MI SŁÓW drogie pobozne kobiety AMEN
  4. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie moge PtYSIU mmmammmnin,niusiu jakie MY mamy ćliczne kluseczki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: boshe zakochałam się w tych czarnych kulkach :loveu: :loveu:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:sis będę 1 maja ....resztę info na banitach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] ŁOOOOOOOOOOOOKI
  6. [quote name='ewelinabuck']zaczne kwiatowo [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ccb7a24afa80818e.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/174/ccb7a24afa80818e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2d4dcc4591f4ea6f.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/229/2d4dcc4591f4ea6f.jpg[/IMG][/URL] a teraz 2 zajace ktora ma w domu Walentynaa ona w swojej galerii napisze wiecej jak do niej trafily te zajaczki:roll: :shake: ;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/96bfe0ca6ca33d57.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/229/96bfe0ca6ca33d57.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/209f801976516092.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/174/209f801976516092.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cf5c060b1e9ace9e.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/100/cf5c060b1e9ace9e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0b1661f8f124c820.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/174/0b1661f8f124c820.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/db1c61661ef32fd7.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/229/db1c61661ef32fd7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2f0761f82894742e.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/174/2f0761f82894742e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f1cbf3ed905ad11f.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/229/f1cbf3ed905ad11f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6815665fecd36d1b.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/174/6815665fecd36d1b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9a6f8faa7883235a.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/174/9a6f8faa7883235a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ca8029d97197225c.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/229/ca8029d97197225c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ef8edd1206364df6.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/229/ef8edd1206364df6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7bd7ca6be37ab805.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/100/7bd7ca6be37ab805.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3433ce4e99229b5e.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/174/3433ce4e99229b5e.jpg[/IMG][/URL] koniec;)[/quote] [B][COLOR=darkred]FANTASTYCZNE FOTKI :crazyeye: :crazyeye: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]:modla:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]:klacz: WSPANIAŁE :multi: :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/B] [COLOR=black]BRAAAAAAAAWO JESTEM POD OLBRZYMIM WRAZENIEM :multi: [/COLOR]
  7. [quote name='Patka']ja na koniec sierpnia za bardzo nie czekam ... a wrzesień bryyy 15 mój mąż ma końcowy egzamin sędziowski ...[/quote] aaaaaaaaaaaaa to będe trzymac kciuki :multi: ja czekam tylko do 22 czerwca kiedy mi się zacznie "laba" :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]oooo to Ty sie jednak tego doga dochowasz jak nic..a jak nie dochoasz to wysiedzisz.....:diabloti: [/B][/quote] hehehheheh no wiesz staram się jak mogie ;)
  8. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]jakas Ty ładna.....oczeta masz ładne droga pani...[/B][/quote] taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak mój R musi płacić FORTUNE za te miłe słowa:evil_lol: no ale dziękuje ma luba za Twą serdeczność :roll: :eviltong: :eviltong: a ja zaraz będe miała gościa :multi: :multi: :multi: przyjdzie mój dog :multi: :multi: :multi: w odwiedziny :multi: :multi: :multi:
  9. [quote name='Patka']witaj zapracowana ja ostatnio mam odwyk od pracy ... :razz:[/quote] witaj ja będe miała odwyk w czerwcu :multi: :multi: juz się nie moge doczekać i lipiec mój i sierpień :multi: :multi: :multi: [quote name='ewelinabuck']no super i licze na duzo nowych foteczek:loveu: :loveu: :loveu: zapraszam do mnie na foteczki tylko musisz si cofnac ze 3-4 strony no gora 5:evil_lol:[/quote] no tak czyli, że gadulstwo pospolite u Ciebie występuje tak ;) zaraz ogladam :D
  10. [quote name='Pysia']Witaj dziecko - ciotko moich wnuków Nie wiem co mi jest ale chyba źle ze mną bo ...Kocham Cię misiu :lol::lol::lol::lol: [/quote] :crazyeye: :crazyeye: iiiiiiiii eeeeeeeeeeeeeeiiiiiiiii zwariowałas jak FAJNIE :multi: :multi: :multi: :eviltong: [quote name='Patka']MNIAM MNIAM .... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/62752469d0fe56d8.jpg[/IMG][/URL][/quote] czesc mniamusna Pateczko :loveu: [quote name='HankaRupczewska']Ja tylko chciałam się przywitać z Tobą serdecznie . [/quote] witam Cię młua kochana :evil_lol: [quote name='Daisunia']:loveu: mistrzowskie foto :loveu:[/quote] tak myśle ze ktos Wam płaci za to bycie miłym ;) [quote name='BeaC']kup im bilet tramwajowy w jedna strone ;) :evil_lol:[/quote] [COLOR=darkred][B]łatwo powiedziec..a gdzie ja im na wsi ZNAJDĘ TRAMWAJ?????[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]witaj koleżanko pięknej szpilki co to jest na tych zdjęciach :razz:[/COLOR][/B] [/quote] :evil_lol: :evil_lol: no tak może to być tramwajowy problem na tramwajowa skale ;) witaj koleżanko pięknej bułeczki najapetyczniejszej na całej dgm :razz: [quote name='malawaszka']debe ja w kwestii tamtych reklamowych :razz: co reklamowała nasza gwiazda??? :loveu:[/quote] modne fafle ala Szpilka zapisujesz się na wyciąganie fafli :evil_lol: [quote name='Pysia']Weszka to Ty nie głosowałaś na jej reklame ?:mad:[/quote] hehehe i dostała Weszka w doopsko kijem ;) WITAM
  11. [quote name='PIKA']a co reklamują? :roll::evil_lol:[/quote] szpilki ze sa modne w tym sezonie czy cos ;) [quote name='evaxon']raz....dwa....trzy.....cztery....:sleep2:[/quote] maszerują oficery a za nimi oficerki powpadały do butelki :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/227/d3db40dfc627def8.jpg[/IMG][/URL] [I]Ale mi stópki jaaaaaaaaaaadą[/I] ;)[/quote] raczej skok na główke w zielono mi :roll: :evil_lol: boshe ze zmęczenia mi odpitala :eviltong: [quote name='madzia i medor']Doberek:hand: Powtórzę się jeszcze raz; fotki są niesamowite:crazyeye:[/quote] berek dziękuje kochana :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'] [I][FONT=Arial][COLOR=red][B]Hey sis przyjadę ;)na banitach napisałam już:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]no no;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://images21.fotosik.pl/173/fab3427cb03dea95.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] chyba mam problem nie dostane urlopu :/ ale spoko pracuje do 13 więc na soptkanie bedzie czas no i oczywiscie 1 i 3 wolny :cool1:
  12. [quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Hello :multi: :multi: [/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/622/aavk0.jpg[/IMG][/URL][/quote] no nie moge jaki morrrrrrrrrrrrrrrdul do cmokania śpiewak jeden i kokieciarz ;) [quote name='Kate I Luka'] [FONT=Tahoma]a tu jeszcze rodzinka w kompelcie[/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5492/75020474va8.jpg[/IMG][/URL][/quote] bardzo fajowa fryzurrrrra :cool3: a zdjęcie rodzinne powalające czesc tak w ogóle ;)
  13. ni powinnam tu zaglądac ;) SUPER FOTY :loveu: [quote name='tajdzi']No to dodam coś jeszcze... Tajdzi masz mistrza u mnie za tą fote :multi: bowska
  14. i na koniec kilka jeszcze starszch fot :evil_lol: :evil_lol: i ide spac bo jutro do tyry :mad: :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/3a2636ede01cf8b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/99/74c74d2a347ae7d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/228/62752469d0fe56d8.jpg[/IMG][/URL] i liczymy guziki na dobranoc [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/173/aa2f0b2deb29356b.jpg[/IMG][/URL] czyli dobranoc na dzien ;)
  15. a najgorsze to jest to że sa one o podłozu REKLAMOWYM :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/173/1047f5f27c679dae.jpg[/IMG][/URL]
  16. stare Szpilki :diabloti: i do tego nie ostre :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/227/d3db40dfc627def8.jpg[/IMG][/URL] i nie ciekawe :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/99/cd9b06ab5aebb034.jpg[/IMG][/URL]
  17. Wredna Weszko czy już ternujesz rzut za głowy przez 24 h na dobe :cool1:
  18. jestem pod wrażeniem ILE FOT :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: czesc łobuziaki :evil_lol:
  19. przyslij mi jeszcze raz
  20. [quote name='Behemot']Debe, a weź no mi wyrychtuj cuś takiego artystycznego w fotoszopciu - z tej fotecki, to to jom ci kiedyś na PW przysłałam, e? Prooooooszę.... :loveu:[/quote] a jak bardzo mnie kochasz :diabloti:
  21. taaaaaaaaaaaak z tym milionem tamponów ssaków i innych aparatór w gardzieli machałam nie widziałaś tego blasku wiertła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: srebrne w końcu [SIZE=1](kiedyś było)[/SIZE]
  22. [quote name='Vogue']:evil_lol::evil_lol:A ja jestem swoim...:evil_lol:[/quote] hahhahahha tak moje podniecenie i roztargnienie dają tu niektórym pozywke dla okrycia swej prawdy hahahhaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='BBeta'][IMG]http://images22.fotosik.pl/91/dcc44fd44570194d.jpg[/IMG] Kiedyś mnie takie oblazły na cmentarzu :x :x Mam teraz uraz :shake: A mój znajomy mówi na te robale tramwaje :cool3: :stupid:[/quote] hehehhehehe moje tramwajarze się chyba wynesły ;) mój wibrator ogrodowy zrobił sie mmmmmmmmmmmmmmm czerwony na górze jutro go ustrzele :cool1: a oto se muła dla przypomnienia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/173/fab3427cb03dea95.jpg[/IMG][/URL]
  24. wiedziałam ze bedziesz na sezonie siedziałam sobie na fotelu u dentysty i na Jana Pawla widziałam motocyle w ilości imponujacej odrazu o Was pomyślałam :evil_lol:
  25. cytowałam pół godziny oty i mi je zjadło shit jak widzisz JESTEM i wybierałam te co sa naj ale cos wcisnełam i mi sie wywaliło dogo :roll: :roll: w kazdym razie w skrócie Ty i Albercik = no no no :multi: :multi: :multi: :multi: czekam z niecierpliwościa kolejnych fot ja kce doopelka ;) :evil_lol:
×
×
  • Create New...