Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. no i na dobranoc wstawiam ostatnie foty światłocień w mojej sypialni pewnego leniwego popołudnia [IMG]http://images25.fotosik.pl/24/fa1e6faa00ad3e94.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/24/f62009529f14b9df.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/24/d0ad3e7817a61bd8.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/24/d49be6a058c81d19.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/24/7ba4511a76f2778b.jpg[/IMG] dobranoc i niech Wam sie śnia marzenia, które od jutra niech zmienią się w życie :Rose:
  2. Alu gdzie jest pies :cool1: [IMG]http://images26.fotosik.pl/25/ecd802c7905fc382.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Pysia']Szła Szpamela Szpanderson przez plaże. Mężczyznom wychodziły oczy z orbit na jej umięśnione ale jakże jednoczesnie ponętne ciało . Szpanela jedynie zarzuciła zamiast włosami to glutem i poszła dalej.... [URL]http://images23.fotosik.pl/1/acf2a96f842de3ce.jpg[/URL] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] widzę, że pod blond lokami wiją sie myśli brudna przepełnione meskim pragnieniem i seksistowskim spojrzeniem. Królowo mówisz o mojej dziewicy jedynej o mej córze ukochanej o mym słońcu, o niewiaście co przed panem się leka a przed młodzieńcem ucieka. Jej dziewictwo niemal uświęcone zachowane tylko dla niej sprawia, że jest daleko od Szpameli a bliżej Szpanioła (:evil_lol: ) wszyła dziewica ze strumyka chłodnego i otrzrpała się z zimnej wody która spływała po jej aksamitnym ciele drarzniąc delikatnie sutki, zaniepokojona tym uczuciem chcial się pozbyć grzesznych myśli o odegnała złe moce potrząsajac delikatnie ciałem.......................... chwalmy ją pod niebiosa za tak czyste myśli, uwielbiajmy ją ta niezdobytą twierdzę, niech będzie dla nas wzorem.............. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:a dla mła NIC:placz::placz::placz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] bo ni ejestes leniwa :eviltong: [quote name='Pysia'][URL]http://images27.fotosik.pl/1/b6cfb5904956adfe.jpg[/URL] Powiedz mi proszę bo to mi spokoju nie daje...Czy na tej fotce Szpila usiłuje odkręcić sobie głowe? :crazyeye: :evil_lol:[/quote] myślała, że jak będzie szybko kręcic to odleci :roll: :evil_lol: zawsze chciała zostać Szpilotem :p [quote name='Kate I Luka']Witaj Debe... oglądam, i oglądam i oglądam....i coraz bardziej wymiękam. Fotki boskie, Szpila przepięknie uchwycona, wydobyty każdny najdrobniejszy szczegół :loveu: [URL]http://images24.fotosik.pl/12/87943f1dcfed1686.jpg[/URL][/quote] Kasiu bardzo Ci dziękujemy za tak piekna recenzje naszych wypocinek (goraco było ja sie spociłam októtnie) [quote name='paula_z']Aaaa, to ta gorsza, zupełnie inna taka sama :evil_lol: tamta fajniejsza jest :grins: :evil_lol: KCM :loveu:[/quote] tak to ta zupełnie inna :evil_lol: :evil_lol: eeeee zwariowała Paula ja jestem zajęta musisz stanac do turnieju na szpady jeśli chcesz mnie dalej KCM :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. romantycznie :cool1: to specjalnie dla takiej od nietoperków :cool1: podpowiem na P....:evil_lol: [IMG]http://images28.fotosik.pl/24/784d0597cb73333f.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/24/dec25ef7f2223fd1.jpg[/IMG]
  5. [quote name='paula_z']Cześć Laski :loveu: To ona, to ta pomarańczowa, Maksiu przesyła buziaki :grin: [URL]http://images23.fotosik.pl/1/636296b8fba5e6e0.jpg[/URL][/quote] czesc Lalki :loveu: i Kenie heheheh to ta co lezała pod stołem czyli nie ta ta druga zupełni e"inna" ta fajniejsza wczoraj została przytargana od rodzicieli leżała pół roku pod szafą :evil_lol: [IMG]http://images23.fotosik.pl/1/5ae139ae4c21caa5.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/1/b6cfb5904956adfe.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/1/de06e3945eafee86.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:debe sis mła koffana [/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]ile fotasków[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]ile slów z ust milczka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Koffam Cię sis:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] heh wstawiam wszystko hurtem bo znowu się zaszyje w niebyt i jak wróce z urlopu to bedzie milierd zdjęć ;) [IMG]http://images23.fotosik.pl/1/acf2a96f842de3ce.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/1/787c004121ac752a.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/1/52d5345b5dabd73f.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/1/5d9ffe4693b5e56b.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/1/57284f4c301d0b80.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Vectra'] Witaj Dominiko powrócona :multi: :loveu:[/quote] hej :p [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]zostaw mój avatarek w spokoju..... no co... 5 lata temu- mając 13 lat... sie tak wyglądało:roll: :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no co zajebiście wcale się nie zmieniłaś :loveu: :lol: [IMG]http://images26.fotosik.pl/1/b02897fcab966db3.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/1/636296b8fba5e6e0.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/1/1e6394c6141f0d4e.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/1/9679691c17799e32.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/1/929930c72fd2dd05.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Pysia'][URL]http://images29.fotosik.pl/12/7c95dc2e4a2d9116.jpg[/URL] Katuj mnie dalej !! Męcz!! Nigdy nie będę robić takich fot ale co mi tam Jestem szczypior za to [/quote] królewno a co Ty tu robisz :cool1: jak nie bedziesz nie pitol :angryy: [quote name='Pysia'][URL]http://images29.fotosik.pl/13/d1b05efcb2d730e3.jpg[/URL] Tym to przegięłaś bo spadłam z fotela!!! Kuna - obłędne!!!!![/quote] nie potłukłas wielmoznej poopeczki :eviltong: [IMG]http://images25.fotosik.pl/1/bf956fdb6bb144de.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/1/7fa600876c91e251.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/1/4169b1da6301563e.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/1/a1f674f6ddc233e3.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://images27.fotosik.pl/1/f78b459ca483c0b7.jpg[/IMG]
  9. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czy ON też przemawia do Ciebie tak czule :cool3: :loveu: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] wiesz jak kocha to bije ;) :evil_lol: :evil_lol: no my mamy kilka takich czułych gestów do siebie ;) nie mogę z avantaru hahahhaha jest wqrwisty [IMG]http://images28.fotosik.pl/13/7d632665cd4e46d3.jpg[/IMG] nie wiem czy to było :/ jak było to macie zanse zobaczyć to jeszcze raz hahahhaha [IMG]http://images25.fotosik.pl/1/c3fe14070fd8c6b5.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/1/08b103b8902501cc.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/1/2a3df8f0c651f404.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/1/a72f3c60f5841de8.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images27.fotosik.pl/13/b33305d65cc10107.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/13/15c76911c5f068b7.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/13/0f6a6362fdcc632d.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/13/c2415ea6d84dd0fa.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/13/7d632665cd4e46d3.jpg[/IMG]
  11. [quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]namierzyłam Cie stara torbo :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Robert to ty hahaha :cool1: [IMG]http://images28.fotosik.pl/12/73f2b3ae06fac480.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/12/87943f1dcfed1686.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/12/274929f98be9058d.jpg[/IMG] pogoń za muchą [IMG]http://images24.fotosik.pl/13/8c334f707aa47459.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/13/d1b05efcb2d730e3.jpg[/IMG]
  12. czerwiec [IMG]http://images23.fotosik.pl/12/9c847d3d1bbbe7c1.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/12/bd01060191d8c516.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/12/23c583a0834eb341.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/12/7c95dc2e4a2d9116.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/12/dd330d74c6696d71.jpg[/IMG]
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]powiem tak.. nie stac cie [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dobra qrde... gadam jak należy: w końcu torbo wróciłaś do nas bo nie ma kto zagladać do Klocuszka a teraz raus na klockowy[/COLOR][/FONT][/B][/quote] hahah no w końcu tak jak lubię :cool1: [quote name='HankaRupczewska']I dla mnie ! I dla mnie ! Tak ! Dla mnie też ! [/quote] o jej ale miło no no Pani Hanno proszę mnie nie zawstydzac ;) :evil_lol: [quote name='malawaszka'][IMG]http://images24.fotosik.pl/21/818c875231ae8b29.jpg[/IMG] kuźwa no teraz to już przegięłaś z tym silikonem a koszulka REWELA!!!!!!!! też kciałabym dostać wogóle foty uczta dla okaaaaaaa ja też KIEDYŚ będę takie robić[/quote] Ty mi tu nie kuźwuj tylko foty dawaj ;) co do sylikony łatwiej mi dbać o forme psa niz o moją więc swój tłuszczyk przetapiam na żelpape i jej wczepiam :eviltong: [quote name='Pysia']Córko marnotrawna mówiłam Ci już ze Cię kocham? Tak? To KŁAMAŁAM NIENAWIDZĘ CIĘ Witaj znowu wśród nas Aż mi weselej i już nie żałuję że mam paskudną pogode w urlop[/quote] PtYSIU mamamnnisieiu jestem tylko wstawić kolejne zdjęcia... [quote name='Asiaczek']Ja coś nie w temacie. Gdzie się zamelinowałaś, Debe? Pzdr.[/quote] w poszukiwaniach szczescia :cool1: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]błagam ...debe wróć.....[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] Alu prosze Cię kiedyś wróce narazie nie jestem w temacie i tak mi dobrze ;) [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]qrde... mów że normalnym językiem : Dominika !! Ty stara ruro ! jak sie nie zameldujesz TU niebawem to Ci nakopie do dupska!!!! dostaniesz wpier**l kopa i sie skończy dziń dziecka....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o tak trza [/COLOR][/FONT][/B][/quote] hahaha KCM [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]dddobra ...to ja jej to zara na Gie napiszę [/I][/B][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Dominika ...wracaj że tu natentychmiast ....bo ci nietoperze przez szparki wlezą do pokoju[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] no lepiej ;) lubie czuc strach i panike ;) [quote name='Maga100'][URL]http://images26.fotosik.pl/21/f76de9414a5491d2.jpg[/URL] [B]to twój nowy domek? [/B][/quote] nie do kupienia :placz: to dom znajomej która pomaga nam w poszukiwaniach :cool1: [quote name='Patka']szpilencja cudna jak zwykle juz nudno to ciągle pisać [/quote] pisz pisz mnie się to nie nudzi DZIĘKOWAĆ :BUZI: [quote name=':: FiGa ::']Dominiko Ja Ci postawię pomnik Witaj w domu Jeszcze troche a zacznę Twoje fotki podbierac i sobie chomikować gdzies w plikach na kompie, a co[/quote] hahahah nie lubie pomników nie chce żeby mi golębie na głowe srały hahhahahahaa ja mam takie "obce chomiki" na kompie :cool1: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]DEBE........................WRACAJ[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] zostanmy razem ;) [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ja mam na kompecku folderek- ULUBIONE FOTY DGM.... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]joł Domi!!! kaman malutka.... [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] prosze wreóciła z tej łangli i po zagramanicznemu gada :eviltong: [quote name='anetta']No w koncy jest ...ale juz jej nie ma Na foty i koszulke brak mi slow [/quote] czesc Anetko pojawiam sie i znikam i znikam ............ dzięks koszulka niewyjęta własnie jestem w nią wcisnieta :D [quote name='Siostra']haj debe Klatki jak zwykle pierwsza klasa, Szpilka zachwycająca. Pozdrawiam serdecznie.[/quote] SIOSTRA KOPE LAT !!!!!!!!!!!!! kochana moje co się z Toba dzieje gdzie sie podziewasz jak moje laseczki :loveu: [quote name='evaxon']ile Szpilek[/quote] sie rozszpiliły normalnie ;) [quote name='bonita'] Foty ja zwykle kaczi [/quote] hej sis nie no PSY nie KACZKI musimy pouczyc się zwierzątek :eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]popaszczysz tu dzis jeszcze....[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] no patrze:eviltong: [quote name='Asiaczek']Znowu ją gdzieś wywiało... Pzdr.[/quote] przeciągi w tym moim domu ;) [quote name='AgaiTheta']Zwracam się znowu z prośbą o pomoc do wszystkich boksiarzy. W pewnym schronisku (wiadomo czemu nie moge napisać w jakim) jest bokser, który jest tam już jakiś czas. Biedulek prawdopodobnie zachorował na gronkowca, schronisko przeniosło go do izolatki, ale dali mu 7 dni (już teraz zostało ok 5-4) i jeżeli potwierdzi się opinia boksio [B]bedzie uśpiony!!! [/B]bo oni "nie chcą syfu w schronie". Pomożemy mu??? Nas już nie stać... Błagam powiedzcie, że nam pomożecie w rozgłaszaniu [URL="http://www.bokserywpotrzebie.pl/"]www.bokserywpotrzebie.pl[/URL] w trzymaniu wątków, bazarków, ogłoszeniach, sami nie damy już rady - plizzzz. Musimy go w weekend zabrać! Pomóżcie...[/quote] ju :cool1:
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:to przelatuj chociaz czasem przez Dogo ...dla NAS:loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]dzieki za fotaski ...już nam milej na serduszku:p[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] :loveu: [IMG]http://images24.fotosik.pl/23/5d9942ca6e7b5427.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/23/556ac106d08d6202.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/23/6faeb1583b1b82b5.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/23/84b67259cb16d458.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/23/1de969a4af35f934.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/24/8da094862a4feeaf.jpg[/IMG] wsio spadam PA
  15. [IMG]http://images29.fotosik.pl/23/40c3ef001bd211e6.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/23/accbb63979f7ec45.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/23/08b8e0e8e25743e2.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/23/c37edbe3280ce550.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/23/80975a07aa2b31aa.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/23/f03c84e2d0eee9b3.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/23/32f0fa7a927aba4f.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi:o i Szpilkowa kożelanka Telimena tysz się ukazała:multi::multi::multi:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Sis jak możesz mła nie wierzyć ....że czekałyśmy tu na Cia:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] no one sa niesamwite razem. Czasem się zastanawiamy czy teli u nas n zawsze nie zostawić wczoraj pół wieczora jedną kość gryzły jedna z jednej strony druga z drugiej :loveu: hahah ale ja przelotem wstawić fot DG za dużo czasu mi zajmowała teraz jak nie siedzę na DG tyle rzeczy jestem w stanie ogarnąć :multi: [IMG]http://images24.fotosik.pl/22/da624b2563169586.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/22/4e5a53339a73cb1a.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/22/931d6da95200095e.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/22/3d5a42767648017e.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/22/8df3a2e2d1624ef6.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/23/8f7a5edf8fdbda33.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/23/0c23c2a2f86f8a3c.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/23/2d59e265d0ae1b7d.jpg[/IMG]
  17. [quote name='clockwork']:loveu::loveu::loveu:[COLOR=blue][B][FONT=Arial][SIZE=4]JEST!!!! DOMISIA JEST :multi::multi::multi::multi: JUPI :multi::multi::multi::multi: i już nas nie opuszczaj aż do śmierci :loveu::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [B][SIZE=4][FONT=Arial][COLOR=blue][SIZE=1]płakałam i było mi smutno bez Cie :-([/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [/quote] eeeeeeee eeeeeeeee eeeeeeeee ile Ci zapłacił mój psychoanalityk dam dwa razy więcej tylko odzywaj się do mnie normalnie po nietopersku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu:Bajeczna kraina.....mam nadzieję kiedyś tam trafić;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] ja liczę na to. Jutro mam nadziej znowu tam być :loveu: wczoraj była ale nie miałam aparatu :placz: [IMG]http://images26.fotosik.pl/22/88cf6d7b3a7d57a6.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/22/1fbc6dddbd2658de.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/22/b0a4ecb8b21ddead.jpg[/IMG]
  18. Telma [IMG]http://images30.fotosik.pl/22/3da81e89b8f2f0ab.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/22/64080d7fe909d049.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/22/359cce0b8326b251.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/22/e543ba66fabbbefd.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/22/a396f44831e9537f.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/22/6f1f5aa42b7db2cd.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:oops:..bo to szczera prawda...:loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] hehehhe oczywiście ;) :evil_lol: [IMG]http://images26.fotosik.pl/21/f76de9414a5491d2.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images30.fotosik.pl/21/7c38eb85c7a94ab3.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/21/c38d519012c79472.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/21/d1e05a6b3725a9df.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/21/414c1d37eb6efe71.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/21/c8c04964f37f0a01.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/21/deda96189c12110d.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/21/417efb9df913b61d.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/21/df0abf44319dcb47.jpg[/IMG]
  21. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]DOMINIKO- czy bierzesz pod uwagę że oprócz tych którzy są fałszywi i zakłamani są TU jeszcze Ci co cię kochają i tęsknią :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]WRACAJ!!!![/COLOR][/FONT][/B][/quote] powaliłaś mnie jak to drzewo :cool1: [IMG]http://images26.fotosik.pl/21/29508351fad1e0c3.jpg[/IMG] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu::loveu:[COLOR=red]tak tak DOMINISIU...MY tu cały czas czekamy:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/I][/B][/FONT][/quote] [IMG]http://images27.fotosik.pl/21/a2816e441a3808df.jpg[/IMG] dziękujemy dziewczyny sie wzruszyłyśmy :loveu:
  22. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Dominika!!!!!!!!!!!!!! mam nowy avatar- specjal for you!!! [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zajrzyj czasem do mnie- do Jastrzębia :evil_lol::evil_lol: i kliknij conieco :mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] padłam :modla: patrze na avantar i prawie żałuje, że tu nie przebywam ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: normalnie mi się teskno zrobiło do tych motywów ;) Śląskich :evil_lol: przyciąnełyscie mnie maupy myślą wpadłam tu tak o i co widze..................:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: kilka zdjęć żeby nie było obiecanych ;) taka oto koszulke dostałam od słuchaczy :loveu: [IMG]http://images30.fotosik.pl/20/17b5529ebcb3dc3c.jpg[/IMG] a oto tak spędzamy ostatnio weekendy i tygodnie ;) szukamy.... grzybiarka [IMG]http://images25.fotosik.pl/21/340111e979e45131.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/21/920413325740fda2.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/21/818c875231ae8b29.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/21/3c9b4ad45ce554b1.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/21/c836791e54600f07.jpg[/IMG]
  23. jak już niektórzy się domyślają a inni wiedzą powoli zbieram zabawki i zmieniam klimaty. Przenoszę się na konkurencyjne forum i przez jakis czas tam posiedzę. Poczekam aż mi przejdzie przesycenie siarczystą atmosferą DG. Bardzo długo myślałam o tym i rozważałam wszystkie za i przeciw.........niestety wali mnie po gałach fałsz i tandeta dlatego znikam :scared: Nie zapraszam nikogo do siebie bo ci którzy chcą mieć ze mną kontakt trafią a ci którzy chca odemnie odpocząć będą mieli szanse. Odrazu [U]podkreślam,[/U] czasem coś tu skrobne albo raczej wrzucę bo nie chce zastać "zamknietej galerii" za dużo szczęscia i dobrych chwil z nią się wiąrze. Za wiele cennych znajomości. :rolleyes: Już kiedys odeszłam z DG na długo i wróciłam teraz też wrócę mam nadzieję, że odmieniona:cool1: . Liczę, że wiele się zmieni, że ludzie zaczną teraktowac DG jak WIRTUALNY ŚWIAT a nie jak RZECZYWISTOŚĆ:eek: . Bardzo trudno mi jest powiedzieć [B]BYE[/B] liczę, że moje odejście pozostanie bez komentarza i tu i poza forum. A jeśli będzie komentowany to ze zrozumieniem a nie gdybaniem. Jeśli ktoś chce gdybać i po pleckach mi pisać niech zada pytanie mnie - nie innym. BO NIKT OPRÓCZ MNIE NIE ZNA "PRAWDZIWEJ" PRZYCZYNY !!!!!!! :candle: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/1/e20b4168ad4ac2e7.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Maga100'][B]też jestem ZA 640 pikseli nie rozjeżdża strony, a zdjecia dużo ładniejsze [/B][/quote] o nie wtedy Twój zwierzyniec wydałby się wiekszy i ja juz w ogóle popadłabym w kompleks mniejszej ilości :p [quote name='Vectra']mod tez może o widzisz Agga , nie jestem sama w takiej potzrebie , wykaż się każdy umie napisac dozwolona wielkość fotek bla bla bla ... zmień to ładnie proszę [/quote] a ja myślałam, że Agga moderuje na innym dziele i, że tu tylko grzecznościowo mnie napomniała :niewiem: tak się wszystko zmienia na teh DG :cool1: [quote name='madzia i medor'] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://images12.fotosik.pl/92/c8ad50390347b988.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/I] Zajebiste, niczym jurassic park[/quote] hehehhehehe piękna i smok :lol: [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/82/d8195f6e8b6cef7e.jpg[/IMG][/URL] Pokręcona jak jej pani [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/164/e95f60c6dd5030cb.jpg[/IMG][/URL] Bosh, jak ten dzieciak urósł [/quote] uf dziś nie było tragicznie ;) pokrecone to są loki a Szpilka i ja jesteśmy normalnie zrównowazone :lol: [quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/82/d8195f6e8b6cef7e.jpg[/IMG][/URL] buahahhahahah [/quote] haha ha ha haha bardzo śmieszne ;) [quote name='PIKA']No wlasnie, to pisz podanie do Admina [/quote] +dwa zdjecia i list motywacyjny :eviltong: :evil_lol: [quote name='BeaC'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/84/ec2b2bad56167b5a.jpg[/IMG][/URL][/quote] [COLOR=darkred][B]Łał[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]aleś se barbiowe ząbole strzeliła......pojechałaś na maksa[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]Witaj[/COLOR][/B][/quote] wiesz zapuszczam tipsy i szczotkuje moje długie blond włosy pod pachą :evil_lol: witaj [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][I][B]Cześć Sistersko mła..[/B][/I][/COLOR][/FONT] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]ja też jestem za fotkami 640[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] hej sis mówisz i masz ;) [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc i czolem...zdjatka przesliczne [/B][/quote] thx muła droga [quote name='Vectra']posłuchałam Twojej rady i się udało [/quote] no prosze kobieta sukcesu wszystko potrafi :multi: [quote name='PIKA']To super Tylko wlasciwie co mi po tym? jak Galeria w więzeniu[/quote] hehe na kaucje zbierzemy :evil_lol: [quote name='Vectra']innym się przyda trzeba przede wszystkim myśleć o innych [/quote] a wieksza ilosc emotek w posicie dasz rade załatwić :p bo znowu muszę Was ciachać :shake: [quote name='malawaszka']nooo a nie tylko o sobie cześć Debe co będzie miała doga [/quote] jak se zrobie oregami to nawet słonia bede miała hahahhaha czesc ma ukochana Weszko :loveu: [quote name='clockwork']no ale teraz to pojechalas z textem fotecek doziowo doziowych nie komentuje bo wiadomo- modele pikne to i foty wporzadku nie no... wszystko by bylo super... gdybys miala lepszy aparat [COLOR=cyan]na zebach[/COLOR] siemano damo[/quote] heheheh mój róż działa na Ciebie wciąż i nie ustannie hahahha wiedziałam jak Ci sie przypodobać :loveu: składka na aparat dla mnie Cloccova zbiera kase :loveu: :multi: [quote name='Maga100'][B]co się udało? jak jak zawsze nie w temacie [/B][/quote] mnie sie udało nie zmoknąć dziś :cool1:
  25. [quote name='Vectra']zamiast się czepiac to idź pisz podanie do władz by zwiększyli rozmiar fotek na dogo :cool1:[/quote] myśle, że zbiorowa petycjaw ięcej by dała niż jeden mały mod ;) w coopie siła przecież :eviltong: [quote name='dealer']ooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wlasnie!!! popieram!!! Debe foty ..cud mniod malina:p[/quote] eee nabijasz się ze nie ;) dziekowac :oops: ide spać do zobaczenia teraz to ja juz nie wiem kiedy :placz: :placz: trzy dni mam tak przekichane, że szok :roll:
×
×
  • Create New...