Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. halo :loveu:
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:...bosh...samiec alfa ...całe stado dogociółek zdominował;)to i tobie dobrze z nim będzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] ha ha ha wiedziałam, że dogociółka się wyliczanki spodobają :evil_lol: :evil_lol:
  3. [quote name='Vectra'] I znowu te wstrętne [B]chwasty[/B] będą odrastać :placz: a ja się tyle namęczyłam by je powyrywać :roll:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][I][B]:placz::placz::placz:[/B][/I][/FONT] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Aguniu..........................[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][FONT=Arial][COLOR=red][B]bezludzie mi [COLOR=black]chwaścioram[/COLOR]i zarasta........tosz to plaga jakowaś egypska:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/I] [/quote] :crazyeye: :crazyeye: o rany czy to jakaś plaga egipska czy w Dilerowie tez jest chwastowisko :crazyeye: :crazyeye: :diabloti: wyrwać chwasta tylko nisko by nie rosło.......... :evil_lol: nie mogę się skupić idę się dominować :loveu:
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...tak to Szpilka podpatrzyła dominację od Roberta;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] wiesz uczy się od swojego samca alfa tylko czy ja będe szczesliwie zdominowana czy raczej nie :roll: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. Dzień dobry Laleczki moja kochane :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: jak zdróweczko dziś :loveu: :loveu: :loveu: ja się mam wyśmienicie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: i nic nie piłam :eviltong: :eviltong: :eviltong: Drimerko czadowe foty wczoraj była zachód kozak a ja byłam daleko i bez emila buuuuuuuuuuuuuuuuuu
  6. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]zostałaś zdomonowana....:crazyeye:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] nop dobra byłam od początku zdominowana i taka nieszcześliwa zupełnie jak Maksiu na zdjęciach jak go Szpila dorrrwała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']To ja jako moją odpowiedź, zacytuję post dbsst :evil_lol: :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] tak tak ja mówie prawdę i tylko prawdę :diabloti: :diabloti: :diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=red][I][B]to może mam zakolorować:razz:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] nie bo pójdziesz za kratki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Debe to moja sis.....ona nie jest w tej materii obiektywna;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] jest jest PRAWDZIWA bo tylko prawda nas oswobodzi :evil_lol:
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jeszcze nie siedze... ale kto wie co los przyniesie :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a dziś byli u mia panowie policjanty... osobiście radiowozem z informacją...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i nawet mnie nie aresztowali :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] hahahha no tak MUSIAŁA SIĘ DOPATRZEC hahahahha Madziu ci panowie to nie policjanci jak dalwali listy to LISTONOSZE :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tylko czemu u Was parami chodzą :roll: :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][I]:razz:ja teżżżżżżżżżżżżż[/I][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B][I];).....ale ciiiiiiiiiiiiiiii nie mów nikomu....[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie puszcze ani pawia z ust :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ach ja zdominowana, zdenerwowana, unosząca się i cierpiąca skończyłam rozwieszac prani :shake: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]to Ty nic nie wiesz????:diabloti: [/B] [B]no moja droga...to popytaj w domu.......[/B][/quote] zasłaniam się zasłaniam sie bo on wielki i mnie zdominował.................własnie zdominowana rozwiesiłam pranie............i sprzatnełam w kuchni o kurde co to bedzie po ślubie :shake: :evil_lol: eeeeeeeee MAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO kim jest dla mnie Agunia-Pańciunia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu:Debe....kocham Cię.............................[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] ciekawe co na to mój NARZECZONY :eviltong: :evil_lol: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]no widzicie kobitki...widzicie moje kochane......[/B] [B]i nie tylko ja tak uwazam...wiecej jest ludzi a nie parapetów...:diabloti: [/B] [B]Dominiko...moja krew:diabloti: .....[/B] [B]bardzo dziekuje.......to samo pisalam...... i howk....:loveu:[/B][/quote] hahahhahaha jak Twoja krew to znaczy, że Mama mnie okłamywała, że Jej jestem czy to znaczy, że właściwie co :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]buuuhahahha... to samo powiedziałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiesz jako moja mezna żona nadajesz na tych samych falach :evil_lol: :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Alu, jaka Ty niewinna byłaś :diabloti:[/quote] aż się wierzyć nie chce, ze taki urwis wyrósł :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:mad:to jest malpeczka....[/B][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:cool1:...co to z winki bez czerwonej torebki ......:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] czyli komunistyczny tinky hahahahhahahahahha wiesz zdjęcie B&W więc nie widac koloru tej torebki hahahhaha
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue]ponieważ temat zrzuty na transport Deniska do Warszawy stał się tematem nr.1 na dogo, a osoby nam "życzliwe" strasznie boli że przy okazji transportu psa- (gdzie nie jechałyśmy na ochotnika)- odwiedziłyśmy nasze dogociółki które zagwarantowały nam nocleg i zwiedzanie stolycy...deklaruję się wspomóc jakąś bide kwotą którą będę mogła wygospodarować...[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]nie należę do elity jeżeli chodzi o finanse i jest mi przykro że temat finansowania drogi jest tematem drwin dogoelity. [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]niejednokrotnie zrzucałam się na pomoc psiakom, także na transporty i NIGDY, ale to nigdy nie dociekałam czy osoby przewożące psiaka nie zahaczą czasem w odwiedziny do kogoś z dogoznajomych ...[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]tyle....[/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue]na pohybel "życzliwym" [/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: pryma aprylis a dziewczyny odrazu wsiadły w pociąg i odjechały u nas nie były lalalallalaala to fotomontare :diabloti: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :diabloti: :angryy: a tak na serio to płakać się chce, no ale cóż jak ktoś lubi wsadzac nos w nieswoje sprawy to niech tylko pamieta, że kiedyś nosek może byc ciachnięty a to bedzie bolała oj będzie.....................i szkoda. :angryy: :diabloti: a do Ciebie Klocuszku to i tak wiemy, że wspomagasz pieski. znając życie ci co mają lub wydaje się im ze mają to nie dają tylko gadają. Jak kogoś boli,że wsiadłaś do pociągu z Ala i piecholem to trudno masz plusik gdzieś tam i wielką odwagę JA BYM Z OBCYM PSEM W POCIĄGU SIE NIE WŁADOWAŁA!!!!!!!!!!!! ja tej odwagi nie mam. I bardzo się ciesze, że mogłam Was poczęstować herbatką. Bo pewnie nie wiele z tych miłych i wszechwiedzących wie [B]ŻE DZIEWCZYNY BYŁY GODZINE SPÓŹNIONE. jechały godzinę dłużej godzina dłużej z obcym pssem = 6,5 godziny[/B] "męczarni" z pieskiem, który sie niecierpliwi i stresuje, którego trzeba zająć..................SORRY HALO PRZEPRASZAM CZY KTOŚ Z "MIŁOSCIWYCH" kiedys miał taki gest, że teraz zawiera głos...................bo ja sobie nie przypominam :angryy: :angryy: :angryy: a teraz uszy w góre bo ludzie to pedały :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to kiedy Klocuszki wpadacie :loveu:
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]puk puk.... śledzę Cię .... ale ciiiiiiiii... :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mam dziwne uczucię,ze ktoś mnie siedzi ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. Alu czy Ty tu trzymasz tinkyego winkyego :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://images25.fotosik.pl/52/8f3eceb92e2d5256.jpg[/URL]
  15. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa W KOŃCU :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: i moja ukochana fota boshe jest piękna :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://images24.fotosik.pl/52/df608920cb58319a.jpg[/URL] dziękowac dziękowac dziękować KCM
  16. [quote name='dealer']BU!!!!:diabloti: [/quote] i fruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hahahhaha heloł zła kobieto :evil_lol: pikny merolek :loveu: :loveu: :loveu:
  17. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ooo na tych ostatnich fotkach masz te sama chusteczke na glowie co w avatorku.....[/B] [B]i jakie całusy.....[/B] [B]a Szpilka co ma taka zasepiona mineczke???[/B][/quote] bo to z tego samego dnia foty potem sa foty jak zdejmowałam nakrycie dziewiczej głowy ale ich juz nie wstawiam ;) bo musiała siedzieć przywiązana do drzewa zaręczynowego przez kilka chwil i nie było jej z tym dobrze.................a dostało jej się jak przebiegła z piłką po naszym kocyku i zasypała nas tona piachu i rozwaliła nam karty do gry hahahahha
  18. [quote name='Rybka_39']:cool3:Witam, ładne foty! Szpilka słodki ma buziaczek:loveu:Wymiziaj[/quote] witamy, dziękować wycmokam Szpilkowe fafelki :multi: z niekryta przyjemnościa :multi: [quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=red][FONT=Arial][I][B]to dawa do nas ...u nas w Goczałkowicach ich od gromika jest:p[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] łoooooooooooooki to pakuje sie i jade :multi: [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc pływajaca w morzu z kormoranami......:diabloti:[/B][/quote] hahahahhahaha cześć kochana mła :multi: :multi: :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/52/e9df6e0961692d9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/52/6c07c40f9c884adb.jpg[/IMG][/URL] i oto daje buziaczki jak obiecałam ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/52/805c2c51dd36af10.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:wow....kormoran...[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images25.fotosik.pl/52/a1f0d5a427181b4a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] przez takiego kormorana bym zawału dostała jak mi przed nosem się wynurzył jak płynełam. Piękny ptak
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:o moja Koffana Sis:loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]jak miło że jestes:p[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] no własnie nei bo miałam sie zabrać za papierki i tak sobie pomyślałam aaaaaaaa zajrze i ooooooooooo [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/52/74df6bc123896bfe.jpg[/IMG][/URL]
  21. szkoda, że słońca nie było :placz: [IMG]http://images26.fotosik.pl/52/1072499f4de347e5.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/52/cc18352a0ce40b97.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/52/a1f0d5a427181b4a.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/52/324d923b38bcdc72.jpg[/IMG][URL="http://images29.fotosik.pl/52/324d923b38bcdc72.jpg"][/URL] [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/52/a808a5e39715e43d.jpg[/IMG][/URL][/U] [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/52/22dbe9fe2f4a9614.jpg[/IMG][/URL][/U][URL="http://images26.fotosik.pl/52/1072499f4de347e5.jpg"][/URL]
  22. [quote name='HankaRupczewska']Czuję się u Ciebie jak za dawnych czasów ! Taki tu ruch jak na plaży w Karwi w sezonie Zdjęcia podziwiałam - i cieszyłam sie z Tobą już na TAMTYM forum Ale podziwiam i cieszę sie jeszcze raz :laola:[/quote] witaj i na tym forum radosna Hanno, ruch jak w mleczarni ;) ale nie będzie to długo trwać, niedługo znowu zaczynam zapieprz jednak mniejszy w tym roku NARZECZONY mi "zabronił" pracować umotywował to wyborem sukni :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]wróć wróć ....a świadkowi przysługuje prawo pierwszej nocy:eviltong:...będę przed Madzialeną:loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] hahahhahaha no to pięknie się zaczyna ;) [quote name='BBeta'][URL]http://images23.fotosik.pl/52/72d4c682552488fe.jpg[/URL] My mieliśmy właśnie takie cudowne kamienie zamiast plaży Dobranoc i nie znikaj, bo uwielbiam tu wpadać i Twoje fotki oglądać ;)[/quote] hahahaha to znaczy, że miałaś masaż pleców kamieniami chorwackimi ciekawa metoda muszę o niej poczytać :evil_lol: ha ha ha ;) buzial w nosa za miłe słowo ;) [quote name='BeaC'][B][COLOR=darkred]przyszłam.............wiem że znikasz, ale ....kamycki som fajne......i latająca szpila też[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]acha jak masz za dużo tych papirów to daj mnie...............cały czas mam papiry więc trochę więcej to nie zauważę:roll:[/COLOR][/B] [/quote] dziękuje :multi: mmmmmmmmmm jest to jakas myśl :multi: podam Ci jakies dwie tony papieru ktory mam zaległy :diabloti: [quote name='dealer']przyszlam..tchnac drzacym niepokojem.....[/quote] haahhahahha jako biorca Twego drzacego niepokoja czuje sie wzruszona ;) [quote name='basia2202'] a do jadlodajni chodziliście takich na powietrzu, czy gdzieś w środku również nie było problemów? [/quote] hłe hłe jak to dobrze zrobic komuś dobrze ;) i do jadłodajnie na powietrzu i do krytych tylko pies musiał być na smyczy nie samopas :D polecam "złota rybkę" maja pysznego dorsza z grlilla mniaaaami [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]zanim znikniesz mówię NARZODZIEŃDOBEREK!!!![/B][/COLOR][/FONT][/quote] witaj Madziu :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][/b][/i][/color][/font][FONT=Arial][B][I][COLOR=red]o Moje KOCHANIE już tu było.....[/COLOR][/I][/B][/FONT] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]to ja zdubluję .....NARZOdzieńdoberek[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] witaj mła siserko :loveu:
  23. [quote name='paula_z']Nie znikaj znowu :placz:[/quote] jeszcze jestem wdech wydech i wróce a teraz kolejne fotty [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/52/f88553fc80de887e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/52/72d4c682552488fe.jpg[/IMG][/URL] ide na herbete i spac PA
  24. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=blue][B]ARONIA [/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hahahah tak lubię sok z aronii :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...