-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]poczeka ....miszczyni ku nom tu bryknie :multi:..........:hmmmm: kiedys :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]dlaczemu :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]no wiem wiem :oops:dam znaka jakby cóś ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ale cieszkam niezmiernie że to co rodziło się w takich trudach i bólach JUŻ JEST :multi::loveu::multi::loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] brykaj brykaj wyrko czeka :evil_lol: nie mam czasu Szpila teraz więcej jest u moich rodziców niż w domu i wiecej w gabinecie niż na dworzu ale chyba jej sie tam podoba ma piłke i biega po tym metrarzu w te nazat a jak ja sie ciszkam dzi jak dzis gadąłam z panią z Urzedu Gminy to ta mi w sekrecie powiedziała, że myślała, że nie dam rady ponoc ona by nie dała rady tyle przepraw ale to juz a mną teraz same przyjemnosci................mam juz pierwszego pacjenta zapisanego :loveu::loveu::loveu: [quote name='Justa']a idźcie wy.. :angryy:[/quote] a no my :eviltong: [quote name='malawaszka']nie dość, że gorący towar to jeszcze RęceKtóreLeczą :loveu: ahhh zadzieram kiece i lece :loveu:[/quote] RęceKtóre Kalecza zgadza się ;) nie zadzieraj tak bo zobaczymy jakiegos od małego czy do małego boshe ja taka dziewica goopia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:Waszko :oops::roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alu :oops::roll:
-
[quote name='malawaszka']:eviltong: dobra - zadzieram kiece i lece - może do 16 się doturlam :evil_lol: masz :diabloti::mad:[/quote] no ale zby odrazu zadzierac kiece ja wiem, że goracy towar jestem ale ALE ;) MASZ - inny ale MASZ :diabloti:
-
[quote name='Justa']Tylko winni się tłumaczą :diabloti:[/quote] Droga moja Justo a cóz to za opisy na gie :mad::mad::mad::mad:
-
[quote name='malawaszka']nie wiem jak mam to zrobić bo staruszka Pepa po długich spacerach kuleje :shake: a za bardzo nie mogę jej zostawiać samej w domu i brać tylko Luny bo będzie wojna :mad: więc z biegania nici :eviltong: a na kręgosłup to nie pomoże - ja od małego mam bóle :placz:[/quote] staruszke Pepę na grzbiet Lunete w garsc i do mnie zapraszam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']a ja niebawem zaniemogę bo mam już mega bóle w kręgosłupie i mam tak daleko do naszej narzeczonej miszczyni :placz::placz::placz:[/quote] zapraszam zapraszam do się mam systko normalnie systko mam wczoraj sprzęciki przyjechały takie najnowszej generacji po zabiegu same kawe parzą normalnie ;) :loveu::loveu::loveu: są w deche :loveu::loveu: [quote name='Justa']od siedzenia przy komputerze :diabloti: zacznij biegać ze sznupkami - od razu poczujesz się jak nowonarodzona :loveu:[/quote] łaaaaaaaa do mnie biegnij do mnie :evil_lol: [quote name='lothia']debe tak blisko mnie i nic nie mówisz:mad:GRATULACJE[/quote] hihihihi taka niepodziewanka czasami widuje Agabass jak z psami dyga i Tate Agabass jak z psami dyga :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zdjęc Szpili niet i długo niet :roll:
-
[quote name='malawaszka']GRATULACJE!!!!! :laola: i POWODZENIA!!!!! :kciuki:[/quote] very thx :multi::multi::multi: kiedy wpadniesz zobaczyć :p [quote name='Justa']O jaaaaaa ! :multi: :multi: :multi: No to już wiem, gdzie kierować jak ktoś zaniemoże ;)[/quote] zapraszam zapraszam ps dzis Szpilka miała swój pierwszy zabieg :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='BBeta']Wow :crazyeye: GRATULUJE ;)[/quote] bardzo dziękuje mam nadzieje, że będą zdjęcia :D :loveu: [quote name='jo-jo']Też trafiłaś, i znowu nie przyjade :placz:[/quote] to wpadniesz kiedy indziej :d nie bedzie tak oficjalnie ale zawsze :D [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:Moja Koffana Sis Bliźniaczka :loveu::loveu:....jakbym była bliżej już tam czekam ;)...ale tego dnia będzieMY ;)trzymać we dwie za Cie kciukaski :kciuki: aby wszystko poszło wg waszej myśli :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i KCM :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Nareszcie rusza :cool2:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no Sis w końcu.............niedwano wróciliśmy jest bajecznie :loveu::loveu: z rudery powstało księstwo :loveu: Ty juz wiesz co masz zrobić więc NO :mad:
-
Drogie Panie Mili Panowie żyje i mam się wspaniale, moja krótka absencja spowodowana była wiciem w bólach i mękach jakże przyjemnych :roll::loveu: :multi:mego - naszego-nieslubnego dziecia oto ono [IMG]http://images27.fotosik.pl/142/b620b746a873f074.jpg[/IMG] z tej oto okazji mam zaszczyt zaprosić wszystkich zamieszkujących Warszawę na Dzień Otwarty 16.02.2008 ( w godzinach 12:00 - 18:00) na ulicę Lisowską 23 - Bielany :loveu: obecnosc obowiazkowa :evil_lol: pozdrawiam DBsst :evil_lol:
-
[IMG]http://images30.fotosik.pl/135/98c7efe3380ea77b.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/96/9edb67683da18749.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/135/8afb5de169d93d6c.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/96/1adfeb4de7f67477.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/133/83abf29fcd557835.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]guzik prawda[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=red]już robie rozpiske [/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=red]PIKA[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red].[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red].[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]MALAWASZKA[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Pysia....................................................................................................Clockwork[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=red][B].[/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=red].[/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=red][B]1.Alicja[/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=red][ *Anja33[/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=red]*Żonkilka[/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=red]*Vectra(AGBAR vel Dilerka , Olek , Matusz{Gonia} )[/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=red]2.Dbsst[/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=red][*Paula (Honey , Evaxon)][/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=red]3.Bonita [/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=red][*Kate i Luka[/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=red]*Medorowa ( Imbirka , Leemonca)][/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Arial][COLOR=red]w nawiasach są dziecka zapisane [/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [/quote] szacuneczek :crazyeye: [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]hm.....[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]dobra niech zostanie tak jak było[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]DEbe jako ciocia też dobra [/COLOR][/B] [/quote] zdrajca :diabloti: [quote name='BBeta'][URL]http://images23.fotosik.pl/133/a32bca2d05478a27.jpg[/URL] Spanielek Mówiłam już, że Cie lubie? Szczęśliwego Nowego Roku :drink1:[/quote] tyż Cie kocham :loveu: Szczęśliwego :drinking: [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]witajcie debeściaki noworocznie!!! [/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]dawno nas tu nie było[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]korzystając z okazji - życzymy Wam, razem z Zuzanką - żeby ten nowy roczek był dla Was szczęśliwszy, radośniejszy, bogatszy i w ogóle lepszy od poprzedniego pod każdym względem:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]pozdrowionka:)[/COLOR][/B] [/quote] ano kopa lat ;) i Wam Najlepszego :drinking: [quote name='malawaszka'] jeny Ala ja tak wysoko w rodzie??? toż jak królowa niemal :evil_lol::diabloti:[/quote] Ala to wie jak się ustawić - teraz ma nas wszystkich w garści ;) [quote name='Maga100'][B]ja jestem porzuconą kochanką :placz:[/B] [/quote] nie porzucona tylko nie zdobytą :placz: [quote name='Paula_']Witaj mamo noworocznie :grins: :loveu:[/quote] Witaj :multi: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]Witam poświątecznie i noworocznie[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]byłam tu.widziałam jakieś bardzo agresywne zagryzające się wzajemnie psy[/COLOR][/B][/quote] witamy to najniebezpieczniejsze psy w Szpilowie ;) [quote name='bigos']Wchodze na nasza klasa... Zaproszenie od Dominika Borowska:-o A któż to? <zastanawia się>:errrr: A to nasza kofana Debe[/quote] heheheh to Cie wziełam z zaskoczenia cio :evil_lol: [quote name='Saint']Dzień dobry [B]dbsst[/B] :eviltong: tak się tylko przypominam.. :eviltong:[/quote] wo mama to Ty nie nie możliwe to jednak chyba nie Ty ;) witaj :multi: [quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]Hej sis[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]gdzie ty się podziewasz? [/COLOR][/B][/quote] no jak to gdzie TU --------- zdrajco :mad: [quote name='AśkaK']Wszystkiego naj-naj-naj-le-psiejszego!:loveu: W Nowym 2008!!![/quote] dziękujemy i również NAJLEPSZEGO :loveu: [quote name='Iza i Avanti']Debe! Królowo zdjęć! Wszystkiego naj w 2008 roku i pięknych fot Ci życzę... :-)[/quote] witaj kochana bardzo dziękuje za życzenia i równiez Najlepszego :multi:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ciiiiiiiiiiiiii........ja to już załatwiłam za Klockowa bo Ona taka nieśmiala ta Twoja Cioteczka :razz::razz:...i tak w Rodzinie by było:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]ty mnie tu Cioteczk Drbe nie bałamuć .....toż to janioł wcielony :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]dopsz ...wyplumkalam się i idę spac :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] usz jemiołku mów wcielony dla Cię twa siostrzenica [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/133/5e341d19dd33ee72.jpg[/IMG][/URL] PAPAPAPAPPAPAPAAPPAPAPAAP APAPAPPAPAPAPAPAPAPPAPAPAPA PAPAPPAPAPAPAPAPAPPAPAPAPPAP PAPAPAPPAPAPAPAPPAPAPAPAPAPAPPAPAPAPAPAPPAPPAPAPAPAPAP PAPAPAPAPPAPAPAPAPAPAPAPPAPAPAPAPAPPAPAPAPAPPAPA PAPAPAPPAPAPAPAPAPAPAPPAPAPAPAPAPAPAPPAPAPAPAPAPAPAP
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/93/e01c49dc7f7fada9.jpg[/IMG][/URL] wstaje od stołu [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/133/65269b95858b537f.jpg[/IMG][/URL] kłaniam sie nisko [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/93/6a622f3fa8317eff.jpg[/IMG][/URL] poprawiam frak [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/133/654107f0571da898.jpg[/IMG][/URL] i mówie CIAO
-
[quote name='Matusz'] [B][COLOR=navy]ja od dzisiaj mam debe ciocie:diabloti: vectra mama a Alutka babcia:diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]ale fotki suuper !! ciotko ma !! :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]nie da się zrobić byś była siostrą mą ?:diabloti: coś pochachmęcimy i będzie gites:diabloti::evil_lol:[/COLOR][/B] [/quote] czyli, że miało by byc jak w dynastii anie jak w realu ja ide na to BRACIE :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tylko błagam zapamiętaj nasze drzewo genealogiczne ;) dzięks za wiesz co ;) a jak ktoś mi podpadnie w ym nowym roku to ja go CIACH I CIACH tym sekatorem [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/134/a59faec105b89dca.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]to ja ciociu ma debe :multi::loveu:[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]Lepsiejszego ! :multi::multi::loveu::loveu:[/COLOR][/B][/quote] ło matko i coorko ile Was tu ciocioluby przylazło pewnie po drobniaki na babelki ;) NAJLEPSZEGO Matusz :multi::multi::multi: czy to juz było czy jeszcze nie :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/132/c223860e42bfcddd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/134/0cd0bd30dfe03f7d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/93/eed7eb38d1c1bedb.jpg[/IMG][/URL]
-
cholera cos mi się miesza w tych przycikadełkach :/ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/134/03471e56797ac88c.jpg[/IMG][/URL] zamiast podgląd to wyślij wstawiam jak się jeszcze raz pomyle to zemdleje tu i teraz [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/132/4e9237810327f87b.jpg[/IMG][/URL] :roll::roll::roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/133/a32bca2d05478a27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/93/acba54e877bed295.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/93/03c2830bbfcddef9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=red]zostałaś wytropiona i rozdziewiczona z dziewictwa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=red]tytany upadły :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images26.fotosik.pl/133/7a9d378329e292f7.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] przez Ciebie rozdziewiczpnanie żebym miała coś na przeciw ale............ale to sie jakoś chyba tam nazywa tak w rodzinie dyry dyry wtaja tytany powoli ale wstaja ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/134/69dd5ef4e464baeb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/133/1cbd7d8bf49b3413.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/133/99441667893435f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/133/10299d92cedbab4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/93/f4b36f9cf0be3add.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/133/1e5f40fe20b55dac.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:SIS mła piękna :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=red]lepsiejszego :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/CENTER] [/quote] [quote name='Vectra']Najlepszego i najśmieszniejszego ciociu Debe :diabloti:[/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]debeściarka majne kochana :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wsjo dobrego w roku tymże obecnym :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] tak czułam ,że jak tu zajrze to nie będe anonimowa ;) NAJLEPSIEJSZEGO mła piekna sis mła miła bratanico czy siostzrnico juz nie wiem hahah i mła rozdziewiczarko :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/93/00c062397238de17.jpg[/IMG][/URL]
-
starcie tytanów [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/93/f48aeae3769ff74e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/93/3ea0dbbc7e45666b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/134/0bbf3d6b4e87607a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/133/7a9d378329e292f7.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:sis....:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ha ha ha .......Ten trójkącik:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images34.fotosik.pl/91/77237de7d05737d2.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]dawa foty dalej .......dawa :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] hej sis :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: trojkacik jak malowany co ;) daje foty daje jeszcze te z zeszłego roku ;) [quote name='katik']uwielbiam oglądać twoje fotki, są niesamowite. Psy super. :loveu:[/quote] bardzo dziękuje :D [quote name='anetta']Szpila nadal w doskonałej kondycji :cool3:[/quote] hehe dzięki [quote name='Asiaczek']Witajcie przedsylwestrowo... pzdr.[/quote] witajcie międzysylwestrowo [url=http://www.pardon.pl/artykul/3536/skacowane_wiadomosci_po_sylwestrze] a to z Życzeniami oby Nowy Rok był równie wesoły ;)[/url] [quote name='malawaszka'] [URL]http://images34.fotosik.pl/91/77237de7d05737d2.jpg[/URL] buuahahah padłam jaka mina hahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] jak u pingwina ta mina ;)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/132/84cd7de3e43474f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/91/e222e9b75decfb47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/131/242579e8fc9ce0b6.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='BBeta']Dobry wieczór :) [/quote] a dobry dobry ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/91/15f8e06b07700244.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/132/fa8f73410db65f77.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/133/3ce60c6b68133962.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/132/1d42e4f73a937bc0.jpg[/IMG][/URL]
-
[IMG]http://images30.fotosik.pl/133/d313aafe780a238f.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/91/4edb194a4ba4f1df.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/91/db80fb0e625c1475.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/133/614d6a0dc0b79563.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/132/0bbe2eacd889919d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/91/9df03ea15c6d95a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/91/77237de7d05737d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/91/3870a13f48d1f982.jpg[/IMG][/URL]