-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a to temu taki ciężki ten umysł , od żelaza :diabloti: ja jadłam jagodzianki , dobre byly[/quote] dobrze ze nie ciężki żart :evil_lol: w ciązy czy czegoś nam nie powiedziałaś :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'] [B]No u Debe też raczej nie te dni :evil_lol:[/B][/quote] :lol::lol::lol::lol::lol: juz sie przyznałam, i to nie menopauza :lol::lol::lol: [quote name='Vectra']ale to nie o takie dni fuujjj chodzi :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Debe to łyka kwas foliowy :diabloti:[/quote] rzuciłam juz kwas w duzej dawce teraz mam dha i inne takie : zelazo - mam teraz zelazny uscisk:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Vectra']zrzutę , to rozumiem z tych naszych nadwyżek ? :diabloti:[/quote] można lub na jakąś bidulę pozbieramy i zdefraudujemy :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']też to masz , ale widać nie te dni :evil_lol:[/quote] o fu ja tego nie mam od kwietnia - to było obleśne jeśli to to :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad:kurna przez 3 wątki musze przebiegać :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] orientuj się :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahahha dajcie mi też to co łykacie :roflt:[/quote] ja tran nie wiem co bierze Vectra :evil_lol: [quote name='Vectra']i z C i z C :multi:[/quote] i żel na włosiu :p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
lub po angielku o pogodzie - ale to mam na codzień w pracy - tak jestem pogodynką :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']z grzywką :loveu:[/quote] i z kolczykami wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkimi kołami :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ale szwedka to nie :shake: bo to albinosy ..[/quote] latynoska :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Vectra']kare zapłaci , za nadprodukcje ... tak ta unia ma :roll:[/quote] zrobimy zrzutę nie damy jej ponosić kosztów :cool1: [quote name='malawaszka']ahahaha to teraz już wiem OCB :diabloti: nie dam!!!! moje jajo :diabloti: mleko i tak jest za tanie więc istniałaby realna groźba, że rolnicy miogliby mnie zlinczować za nadprodukcję :diabloti:[/quote] o jesteś a j miałam nadzieję, że tu nie trafisz - dzi ja goopia nie damy cię złomotać w końcu masz wazny jajnik z ważnym jajem :diabloti: [quote name='Vectra']a tam zaraz nie dasz , a po co masz dawać ? same weźmiemy , wtedy będzie z dreszczykiem :diabloti:[/quote] jak Polański :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75']no coz:roll:.... starosc nie radosc:roll: ale czujnas:shake:............:diabloti:[/quote] dobrze, że jeszcze refleks się ostał :evil_lol: [quote name='Vectra']szwedki mają C :hmmmmm:[/quote] myślę, że jest szansa, holender jest najwyższy w europie, szwedka może być najjędrniesza, Waszka najładniejsza :cool1: [quote name='Maga100'][B]ktoś jej musim poklikać, bo inaczej nie trafi :evil_lol:[/B][/quote] musim musim ale czy się skusim :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha tak debe można zastapić listkiem figowym tylko akurat mi sieskończyły hahaha ja już chyba nigdy za Wami nie nadażę :crazyeye:[/quote] jak nalegasz może być bez listka :evil_lol: wystarczy, że się rozbierzesz i poskaczesz :loveu::cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'] [B]a czym będziesz tryskać? :crazyeye:[/B] [B][COLOR=Red]aktualnie to pewnie mlekiem[/COLOR][/B] [B]Atena to z głowy wyszła :cool1:[/B][/quote] oj tam głowa woda jeden pies :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']kurde :roll: a brzuch ? przecież tam nasze jajeczka :placz: :placz: przeżyją obijanie ?[/quote] zahartuje je................no chyba, że kieckę baletnicy to ustrojstwo sztywne i zadarte do góry więc będą i widoki i będzie bezpiecznie - jak w szwecji :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']to nałóż tetrę , pampersy praktyczniejsze , ale tetra zdrowsza :diabloti:[/quote] lub usiądź na misce :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Vectra']tylko ta jedna jeszcze nie karmi , a co będzie jak zacznie ? :mdleje:[/quote] potanieje mleko :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75']ide gacie przebrac:roll:.........................:roflt::roflt:[/quote] czyli już drugie dziś :cool3: [quote name='Vectra']i kask , tak na wszelki wypadek :evil_lol:[/quote] a co boisz sie o uszy - w sumie tak moze się ogłuszyć :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] a tu głównym elementem zdjęcia jest ten puci puci dołeczek :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/4412/dsc0157tk.jpg[/IMG][/quote] a czy to czerwone możemy zastąpić listkiem figowym :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'] [B]pewnie by i zrobiła, ale istnieją uzasadnione obawy, ze straci oczy :diabloti:[/B] [/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt: - a jak juz wspomniała koleżanka wyżej proszę włóż gogle :lol: [quote name='Vectra']a mogła być pobiec za piłką ? :roll: bo to w celach badawczych , czy się nadajesz na dawce jajeczka :loveu:[/quote] i na czworaka- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Vectra']też chcesz rozmawiać o karmieniu piersią ? :diabloti:[/quote] w życiu to mnie nie tyczy więc nie mam nic do powiedzenia. Za to jedna z nas rozbiera się na swoim blożku :cool3: ta DG to istna sodoma i psy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Vectra']co on ma na dłoniach ? [B][COLOR=Magenta]rękawice bokserskie[/COLOR][/B] :diabloti: ładna pierś :evil_lol: trochę wyciągnięta [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a14.jpg[/URL][/quote] smukła i twarda :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ohhooo zadzieram kiece i leceee - będę skakać nago we mgle a TZ będzie cykał foty :roflt: a potem oczywiście wstawię na fo żebyście mogły popatrzeć :evil_lol:[/quote] huuuuuuuuuurrrrrrrrrrraaaaaa :multi::multi::multi::multi::multi: to czekam, już szykuje sobie chusteczki jednorazowe wrazie jakbym miała wytrysk - teraz jestem bardzo wrażliwa przecież :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a mogłabyś dla mnie zrobić sesje w wodzie jak wyłaniasz się niczym Atena :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Vectra']Może Waszka ? :diabloti: ona taka dosyć temperamentna , a musi nam genotyp zgadzać :cooldevi: tylko nie wiem jak z tym C ? bo Ty chcesz suczkę tak ? ale jak by miała takie C , to też by biegać nie chciała - więc bierzemy Weszkę[/quote] na takich C odbijałaby się jak stonoga na sprężynach :evil_lol: czy mi sie wydaje czy temat niechcący przeniósł się w moje skromne progi :diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ooooooooooooooo :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Szpilka :multi::multi: Siedziałaś w tym tramwaju :cool1: ??[/B][/COLOR][/FONT][/quote] siedziałam bo ludzi nie było :angryy: [quote name='Vectra']może jakiegoś mixa z bokserem ? goopia jesteś , było Szpili nie wyprówać , to by się dolało krwi Franka :diabloti: ponoć wirus zwalcza wirusa , zatem skoro oni oba tą piłkę tak loffciają , to potomstwo musiało by być leniwe ... i miała być prawie boksera mixa ze staffikiem :diabloti:[/quote] dobra to je szczepimy tylko szybko musimy Szpilce przyszyć jajniki ale to nie będzie problem. Dziewczyny, która użyczy jajnika z jajem najlepiej :diabloti:
-
[quote name='Vectra']znaczy będziesz miała jurka ? na czerwonej podusi , który bedzie siusiał i qpkał do kuwety ?[/quote] jurek to mój były szef więc w życiu jurka :mad::angryy::evil_lol: planuję boksera udomowić :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: takiego tylko co nie będzie lubił ruszać się z kanapy :roll: [IMG]http://images48.fotosik.pl/206/e990f40cad32792e.jpg[/IMG]
-
[quote name='Vectra']ileż te zęby piłek przeżyły :diabloti: [URL]http://images50.fotosik.pl/206/a875c873743ac193.jpg[/URL] ile Szpilka ma latów ?[/quote] no trochę za dużo teraz mamy tylko problemy z zębami :angryy: następny pies nie będzie latał za piłkami ani gryzł patyków, gryzaków, kości, nie będzie też biegać, skakać. Bedzie siedzieć na kanapie i oglądać tv 7 mocno skończone :placz: