-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
przynajmniej Rybnik będzie miał szansę Cie pooglądać popodziwiać pozachwycać się Tobą :cool3:
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
Houk sis :cool3: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
witam w spokojnej zamglonej galerii :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
hej ja zamówiłam paczkę na firmę do przychodni przyszła na nazwisko Tz do nas :evil_lol: zamówiłam pocztę i tak zapłaciłam przyszło kurierem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to po gwizdek wypełniałam formularz dostawy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: w sumie dobrze bo i tak w przychodni mnie nie ma więc mam już paczuszkę rozpakowaną ale...........fakt to fakt :cool1:
- 78403 replies
-
[quote name='Maga100'] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a17.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/a17.jpg[/URL] [/quote] a potem się dziwisz, że on nie śpi jak Ty jakis hokus pokus nad biedakiem odprawiasz :evil_lol: doszły mnie słuchy, że tęsknisz :cool3: Tadzik :angel:
-
filmiki bowskie właśnie zamówiłam kamerę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: rozdzieliłam role ja zdjęcia Tz filmy :lol::lol::lol::lol: a Jaś i Szpilka aktorzy :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']na żyrandol położę :loveu:[/quote] takie momenty a dawca genów przygnieciony przez 4 bestie - nie wszystkie czarne ;) :evil_lol::evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']nie mam wanny , w kabinie prysznicowej ciasno :diabloti:[/quote] tak właśnie mi się wydawało, że chyba nie masz. W pralce?? tylko Ty wysoka to co robisz z nogami :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Debeściarko , materacyk taki jak napisałaś - MAM od ponad roku :diabloti: kupiłam moim prosiaczkom ...[/quote] i też Ci nie chcą odstąpić :shake: to gdzie śpisz czy na fotelu przed kompem, czy może w wannie :lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
dzizys po 1. że im się chce w zębach trzymać gumę 2. że im się chce tą guma w zębach bawić 3. jeśli Twoje psy śpią wszędzie to znaczy, że Ty śpisz gdzie?? bo widzę, że ani posłania ani miejsca przy ukochanym i jedynym genodawcy Ci nie zostawiają :diabloti: Jak chcesz mam materacyk 140-70 do Stycznia nie używany mogę Ci pożyczyć :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Vectra']dzień dobry :diabloti:[/quote] dzień mokry raczej :eviltong:
-
[quote name='Maga100'] [B]różnica między nami polega na tym, ze ja już wiem, ze bez snu można żyć, a ty jeszcze tego nie wiesz :diabloti:[/B][/quote] Jasiek będzie przesypiał całe noce :p [quote name='agbar']Dzien dobry... Debe ty umiesz spac jeszcze?Syn moj Okruchem zwan, w nocy cwiczy kopy z polobrotu..przyzwyczaja mnie do niedosypiania..kochane dziecko:loveu::evil_lol::roll:[/quote] u mojego aktywność zaczyna sie koło 7 rano, potem 11-12, 15-16, i wieczorem ale to już róznie najczęściej jak się położe muszę wtedy pochodzić on zaśnie i ja zasypiam. ostatnio jak wstawałam do kibelka to sie obudził i szalał od 3:30 - 6:00 wtedy poczułam jak wypchnął kawałek łocia stopy czy piety - bardzo mi się podobało :cool3: A są dni kiedy cicho siedzi raz na jakis czas coś zrobi i tych dni nie lubie :placz: Wolę jak szaleje :multi: Tak naprawdę to każdej życzę takiej ciąży prawie bez objawowej. A przynajmniej bez ciężkich objawów :cool1: [quote name='Maga100'][B]do tego nie da się przyzwyczaić....[/B] [B]do tego nie da się nastawić....[/B] [B]wszelkie ćwiczenia na sucho, to nic .................[/B] [B]nawet największe kopy i falowania nocne, kiedy ciężko zasnąć, kiedy boli kręgoslup, dretwieje noga, kiedy wstaje się na sik co godzina, to nic .....................[/B] [B]Mnie też się wydawało, że gorzej już nie bedzie, bo też kiepsko spałam w ciąży....[/B] [B]ale już teraz wiem, ze fantastycznie spalam![/B] :placz::placz::placz::placz::placz:[/quote] moj syn będzie po mnie śpiochem :lol: Witam przelotem tylko bom przeziębiona i siedzę w łóżku od wczoraj :-o tylko z tego siedzenie zostało mi leżenie a jak tak leżę cały dzień to mnie na wieczór siepie żebro stąd ta oto właśnie moja aktywność ;)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a ciebie to tego , kręci :crazyeye: :diabloti:[/quote] jak tęczowy miusic box :evil_lol: -
[quote name='Maga100'][B]forever?[/B] [/quote] nie tylko do rana - idę się wyspać pamiętasz jeszcze co to jest :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']to wcale nie było by głupie , moje geny , to jednak moje geny , idealne , szkoda mieszać :diabloti:[/quote] jest coś w tym tylko za bardzo nie wiem co :evil_lol: idę spać póki jeszcze mam całe noce dla siebie :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
na dobranoc pies stary krzywozębny mix - za to mój :cool1: [IMG]http://images43.fotosik.pl/206/df4d8555bae06d51.jpg[/IMG] pikowane uszy :cool3: [IMG]http://images47.fotosik.pl/206/f53caef355bedcdf.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/206/c17af212f6178a01.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/206/cbf883f1ce5be74e.jpg[/IMG] :bye::bye:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']e tam , używanego nie chce :diabloti:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: to chcesz świeżego i idealnego :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: to może znaczyć, że Twoje geny zostaną tylko Twoje :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']i raz na pół godziny dostanie impuls z prądu , aż jej się myślenie zmieni :loveu: :loveu:[/quote] czy ty chcesz żebym oszalała :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: ..... poczekaj z tymi podnietami :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak nie teraz to kiedy :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']zdaje się na Twoje doświadczenie :diabloti:[/quote] o nie mojego reproduktora ci nie oddam :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']szukam odpowiednich genów u reproduktora :diabloti:[/quote] tylko nie szukaj za idealnych - odrazu powiem nie znajdziesz takich :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']melduje , że sie nie rozmnażam :diabloti:[/quote] ale jaki jest tego powód mam nadzieję, że nie wątrobiany kolor :diabloti::lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Vectra']napiszemy łzawy tekst , damy Waszki fotki w biegu , będą wpłacać , będą bić się o nr konta :loveu: :diabloti:[/quote] jak krasć to miliony :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]czy już wszędzie jest o cycach? :cool1:[/B] [B][COLOR=Magenta]sama tego chciałaś przepędzając od siebie [/COLOR][/B] [B]czy ty jesteś złośliwa? :cool1::evil_lol:[/B][/quote] jeśli tak jest to mój żelazny mózg - wyprzedzę cie zakuty łeb- tego nie zauważył :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']nie nie , ja Wam stanu i dzieci nie zazdroszczę :evil_lol:[/quote] ta jasne to czemu tak się orientujesz w temacie - pewnie masz jakąś niepodziewana niespodziewankę :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]chyba w tyłku :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/quote] tu w tych okolicach gorzej :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:ja zjadłam bułeczke drożdżową cynamonówke z kremem budyniowym :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] też w ciąży:cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'] [B]chyba w TV Trwam [/B][/quote] oj i ci wszyscy świeci byli by moi tylko moi :diabloti: [quote name='Vectra']no a ten , jaki biustonosz do tej piersi ? :diabloti:[/quote] szybki :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]a po co w ogóle? niech będzie łatwy dostęp [/B][/quote] wrrrrrrrrrrr :cool1: