-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
jak tam na polu poskramiania złosnicy :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]A nos jak skocznia nie wystarczy:diabloti:[/B][/I][/COLOR][/quote] hahahhahahha nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: witaj sis Małyszu :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Maga100'][B]ona zawiaduje 25 zwrotnicami :evil_lol:[/B][/quote] jezu niech sie tylko nie pomyli i do tego Karpacza dojedzie a nie wyląduje Bóg wie gdzie :shake::evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie wszystkie tylko te rozmerdane :evil_lol: witaj pasib... eee :hmmmm: psychobrzuchu :diabloti:[/quote] uffffff pierwsze się mnie napewno nie tyczyło w takim razie :diabloti: czy TY mi dokuczasz :roll::evil_lol::cool1: jestem właścicielką dwóch brzuchów od przedwczoraj i nie wiem co o tym sadzić :mad:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Hanna R.']Ale powiedzcie mi moje kochane, czy to nie jest żenujące : BABCIA wyrażająca swoje emocje w formie BUHAHAHAHA ? :shake: :shake: :shake:[/quote] ale o co kaman :diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ja pamietam jak w nocy wstawałam na siq....MÓJ to pekał ze śmiechu, z tego zdrętwienia szłam jak paralityk i obijałam się o ściany. A poo powrocie do wyrka wynajdywałam trylion pozycji do spania z poduszką pomiedzy nogami....a jak już znalazłam odpowiednią to znów siq wzywało:evil_lol: Ależ macie faaajnie......zazdroszczę:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahahhaha u nas początek i koniec jest zupełnie zaskakujący :evil_lol: w pierwszym trymestrze dość często chodziłam do łazienki. I budziłam tym TZa (On obudzony nie mógł zasnąć :p) ja szłam spać a On chodził kręcił się i z worami jechał do pracy:roll: za każdym razem słyszałam "k...musisz się tak kręcić":evil_lol: potem mi przeszło i noce były spokojne. Od kilu dni znowu zaczynam spacery do kibla i................i mój ukochany nawet nie słyszy, chrapie w najlepsze :evil_lol: Co więcej ostatnio jak się przekręcałam dostał z łokcia między oczy obudził się powiedział nic nie szkodzi coś tam coś tam. Rano dzwonię do niego i mówię sorry, że cie obudziłam. A on : co?! nic nie pamiętam nic nie czułem. Reasumując nagle potrafi spać i nic mu już nie przeszkadza- do Stycznia :diabloti: [quote name='Maga100'] [B]lepsze byłoby "ghi, ghi, ghi"? [/B][/quote] nawet tak nie przystoi - może za bardzo zmęczyć przeponę i pozostawić trwały slad na twarzy w postacie zmarszczek mimicznych :diabloti: Witam dziś jadę na ślub i zabawę ostrzegam robię za kierowce w...wionego Tz jest światkiem, więc jak kogoś nie trafię drzwiamy to będe musiała popełnic mord w rodzinie :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no jak to co brały? progesteron :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] wszystkie :crazyeye: czy ja jak zwykle o czyms nie wiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: psychobrzuch wita psycho-psycho :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Hanna R.']Dzień dobry. Ja tu w kwestii idola. Winna jestem Wam przypis ( ponieważ Debe ? czy Ewka ? napisały że mi się na starość zmieniła osobowość - przez to ich nie ad[B]A[/B]ptuję na porządnych ludzi :diabloti:) Otóż ( nie zaczyna się zdania od otóż :diabloti: ) mamy taką pacjentkę, która nader często wyraża swoje odczucia w formie pisemnej - adresatami są bardzo różne instytucje - kiedyś wpadła do dyżurki i poinformowała : "Napisałam do Izby Lekarskiej [B]kolaborat[/B], w którym żądam dla pań nagrody. Bo ja jestem waszą[B] idolką[/B] . " No i ja już od dawna stosuję zamienniki kolaborat ( czyt. elaborat :diabloti:) i idol - idolka ( czt. fan - fanka :diabloti: ) Tyle wtym temacie . Strasznie się rozpisałam . Chyba zaraziłam się od niektórych kandydatek do adopcji- adaptacji :diabloti:[/quote] hahahahaha dobra dobra ja swoje wiem :evil_lol: mnie kiedyś pacjent powiedział w szpitalu. Strasznie ciężki zawód takie rehabilitator!A od kiedy pani jest rehabilitatorką :evil_lol::evil_lol::evil_lol: od tego momentu zgadnijcie kim jestem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Myślisz że jak w górach mieszkam, to muszę być od razu Adam Małysz:diabloti:[/B][/I][/COLOR][/quote] a masz wąsik :cool3: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] na 12 ide do pracy i stamtąd 14.15 odjazd :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] co ty z tymi 12 ;) to pracujesz na PKP ?? nic nie mówiłas ze zmieniłas prace ;)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]To jeszcze coś kole 12 zostało[/B][/COLOR][/FONT] :hmmmm:[/quote] może wcześniej :cool1:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Wiedziałam że coś knuje:diabloti: dobrze że mnie ostrzegłaś:cool1: [/B][/I][/COLOR][/quote] w końcu rodzina :cool1: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]może sprite :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie bo to by oznaczało ze ona ma na mnie pragnienie :evil_lol: -
to ja w takim razie wpadam na poduchowanie ;) u mnie w domu to raczej ja jestem poduchą i to dla włochatej częsci i dla brzuchatej :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :ptak tak .....jestes mi Bardzo Bliski :loveu::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ty jeszcze nie pojechałas??? siedzisz tu i zaraz ci pociąg myknie :diabloti:
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'] [COLOR=Blue][I][B]mini bokser jest może mały ale szybki jak błysk w oku:cool3: jest wszędzie tam gdzie się go niespodziewasz:evil_lol: [/B][/I][/COLOR][/quote] hahahaha takie małe łapki a taki speed :evil_lol::evil_lol::evil_lol: TY nie ulegnij Ali ona chce cie wysłac do Karpacza a sama wtedy zrobi ci wlot na chatę :diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Witam koleżanką z psychokotamie i psychokotopsem :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:diabloti:to jeszcze nie listopad :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] już prawie :angryy: ---> to emotka mówiąca kocham cie przyjacielu z toba jest mi dobrze
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zamoczyłaś w ACE :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie ja to OANa Asherka ja mam białe bo ja jestem idealna :loveu: [quote name='agbar']Nie nadazam:shake:[/quote] włóż wrotki :loveu: witaj moja koleżanko od literatury poważnej :loveu:
-
do Karpacza to jedziesz a do mnie to nie :mad: ---> przyjacielska emotka mówiąca chodź uściskam cie przyjacielu
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']wolalabym momentami zeby sie rozpychal w lozeczku juz ..zaczyna bolec kurde balans...[/quote] czyli nie tylko ja rosnę na wyrodna matke uffffffff:shake::evil_lol: [quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Już niedługo będziecie się dobrze bawić całą dobę:diabloti: [/B][/I][/COLOR][/quote] ciekawostka przyrodnicza :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]zobaczysz, że jeszcze zatęsknisz :diabloti:[/B] [B]UWIERZ, że nic, żadna dolegliwość, nie równa się z tak totalnym niewyspaniem, wstawaniem non stop w nocy, a szczególnie o moich ulubionych porach, tj. 3.00-4.00, a potem pobudka o 6.30 i wstajemy, wstajemy, bo mały terrorysta tak sobie życzy[/B] :cool1:[/quote] no ale wiesz jak źle wychowałas syna to masz :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]potwierdzam[/B][/COLOR][/FONT] :grins:[/quote] o i druga :loveu: Witaj baloniku :p
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
Witaj Kobieto Puchu Marny :loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Hanna R.']Ponieważ już znudziło mnie bycie fanką :grins:[/quote] no tak wiek swoje robi najpierw się biega po autografy potem sie je rozdaje :evil_lol: [quote name='Vectra']idź TAM , zapytaj , na pewno dostaniesz odpowiedź :evil_lol:[/quote] boje się, że będzie to odpowiedź z modlitewnej ławy :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Jak tam Jasiek :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Chce mnie zabić :angryy: [quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Jak tam po nocy z Comedy Central:evil_lol: Heloł:loveu: [/B][/I][/COLOR][/quote] dramat było tak źle, że nie doczołgałam się do TV :angryy: hejoł :evil_lol: [quote name='agbar']dzien dobry.....cofam sie w rozwoju...mam to samo co juz bylo...a moze to dezawi??Padam na pysk wczesnym wieczorem i spie i spie i spie..z przerwa na srylion sikan,z przerwa na zylion zmiany pozycji,z przerwa na mecz pilkarski Okrucha.... wstaje rano i...poszlabym spac.... Dzien dobry ciezarowko:lol:[/quote] cieszy nie fakt, że nie jestem osamotniona w tym cierpieniu :angryy: raczej dzień dobry duchu :angryy: [quote name='Maga100'] [B]Hanno, a co ty taka we wszystkich galeriach, tu chcsz adoptowac, tam miłować, jeszcze gdzie indziej na idola się kreujesz. [/B] [B]Ja nie wiem kim ty jesteś :shake: Pójdę się zapytać TAM. Kim ty jesteś, Hannoo?[/B][/quote] Hanna zmieniła image :cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czuje że wymiękną i dla mnie zabraknie już im odpowiedzi :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie bój się ona są niezniszczalne :loveu: Witam dziś serdecznie w naszym teatrzyku! Wczoraj zostało mi zadane pytanie czy prowadzę bloga ciażowego i czy zamierzam prowadzić bloga dzieciowego. Powiedziałam, ze nie i się dowiedziałam, ze nie jestem trendy jezzy czy blusi :roll: Ale tak myślę, że były blog Szpilki obecny mój w przyszłosci Jaska (takie wielopokoleniowy) to chyba jednak blog. Wziełam to do siebie i nie mogłam spać z tego powodu. Co ja mam zrobić?! Noc była fatalna. Znowu skurcze naszczęście pojedyńcze :shake: Skurcze mnie łapią od tych kilometrów do kibelka, które wyrabiam w nocy :shake: Koszmary tak absurdalne senki - bo kilkunasto minutowe, że nie wiedziałam czy to Twin Peaks czy Warszawa :shake: no i byłam zdrętwiała - nogi, kadłubek, ręce nawet mózg :shake: i tym optymistycznym akcentem jestesmy w 28 TYGODNIU :multi::loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
czesc jestem twoja fantą :evil_lol: a nawet cocacola :evil_lol: -
[quote name='Hanna R.']Hahahahaha ! Jestem Twoim idolem ! :loveu::loveu::loveu: Dobranoc, kochany ULU :lol::lol::lol:[/quote] Królowo czemu chcesz być koniecznie tym idolem :cool3: pa
-
[quote name='Vectra']jak UL os :diabloti:[/quote] ty naprawde chcesz zebym poszła spac i na dodatek przeganiasz mnie z mojeg wątku. wezmę to do siebie :diabloti: ON znowu się obudził ON dzis chce mnie wykończyć co sie JEMU stało :placz: jak tak dalej pójdzie to mam baznamiętna i bezsenna noc przed comedy central :shake: