-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] no tak.....czułam , że to prowokacja :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] mów mi agent Tomek :diabloti:
-
czyli, ze Serek nie trafi do mnie nie nie nei :-(:diabloti: mam nadzieję, że Adamek wygra - przegrana będzie rysą na jego młodej karierze :shake: Adamek Adamek Adamek - zresztą ty fajny chłopak jestes :cool3:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]skręcała mebelki i DLA NAS będzie je focić [/B][/COLOR][/FONT]:grins:[/QUOTE] dzwięk można sobie darować - bo chłopaki lubią powiedzieć dostadnie to i owo Wasiu czy tak skręcałas mebelki :diabloti: [url]http://www.youtube.com/watch?v=R3bbPv3bYKI[/url] jesli tak to prosze masz tu prawdziwy film instruktazowy [url]http://www.youtube.com/watch?v=LG4FAE0CqXA&feature=related[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Justa']No właśnie nie wiem, moja podświadomość umieściła po prostu Tadeusza spowrotem w jamie brzusznej :eviltong:[/QUOTE] czyli, że Tadeusz ma mieć trzecią matkę o nie ja się nie godze dwie zupełnie wystarczają :diabloti: ciekawe co na to pani psycholog :cool1:
-
[quote name='Justa']Śniłaś mi się :loveu: Tylko potem śniło mi się, że i mnie się brzuszek zaokrąglił :mdleje: obudziłam się cała zlana potem :cool1:[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: to jak ona ci się śniła moja droga Justynko :diabloti:
-
Cześć Strasznie fajna Poleczka masz więcej zdjęć :cool1:
-
a ciebie nie ma i nie ma :diabloti:
-
Magdo W. ja się niepokoje :diabloti:
-
[quote name='Asiaczek']Dobra, może byc i na Gwiazdkę! Ale niech to będzie I albo II dzień Świąt, OK? Wigilię mam juz zajętą... No, masz czego! Ja się nie narobiłam a w grudniu mogę miec cudownego Jaśka. I on bedzie mój, mój, mój... bo nie ta matka, co urodziła, ale ta, co wychowała... tralalala... Pzdr.[/QUOTE] hahahahahhahahahahaha bosh a jak mi się zachce wcześniej to korek ma wsadzać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: przemawia przez Cię prawdziwa matka prawdziwsza niż ja hahahahhahah [quote name='Asiaczek']A pewnie. Powtórzę raz jeszcze:mieć dziecko po TAKICH Rodzicach to sama przyjemność...:p pzdr.[/QUOTE] KCM :loveu: Powiem tak a dasz mi Serka co tak słodko zerka :cool3: niezły z niego modlello :cool1: całuski dla brzuchacza przesyłamy :cool3: no i Witam w ten piękny jesienny dzien gospodynię wątku :cool1:
-
[quote name='Asiaczek']eeeeeee, nielękaj się! Nie ma czego. Poza tym my tu jesteśmy i stoimy na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego...itp. pzdr.[/QUOTE] hahahahhahaha huuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaa mam osobistych strażników porządki i bezpieczeństwa :loveu::loveu::loveu: Witam Was Strażniczy :cool1: nic dziś nie będe mówić bo nie chcę, żeby moje prawdziwe i dramatyczne problemy budziły w was śmiech :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad:...co to za histeria ...przetrzepać doopalona :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] chodź i mi wlej :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
heloł nie było cie wczoraj to pewnie znaczy, żeś imprezowała co :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]pamiętaj że u NAS Sis xero :diabloti: to Rodzinne :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie tu się jakoś rozminełyśmy :diabloti: [quote name='furciaczek']Matko obejzalam do konca...straszne:shake: [/QUOTE] no to masz twarda psyche :crazyeye: witam Cię xero sis :diabloti: jak robota poszła zrobiona cała - jesteś juz weekendowo wolnym człowiekiem :cool1:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
czy będzie fotorelacja ze spotkania tytanów :diabloti::p -
Alu masz swietny gust muzyczny zapomniałam dodać :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Asiaczek']Debe Kochana, a ktoż ci zasikał narożnik? Któż to nie strzymał?!:evil_lol: Oj,chyba znam sprawce...:lol: Dawaj Jaśka w styczniu i po bólu.A sobie zrób drugie; wiesz, to tylko chwila przyjemności.:evil_lol:.. Pzdr.[/QUOTE] kurna nie wiem ktoś kto nie nadaje na tych samych falach co jego zwieracze :roll::diabloti: hahah ja mogę być w ciąży non stop więc szykuj się na przesyłkę odbiorę Jachola przy 18tce ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: chociaż wszyscy mówią, że nie dotrzymam stycznia więc może na Gwiazdkę zrobie Ci prezent :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Tak, dzisiaj Serek spisał się na medal! O, a może Twój Jasiek będzie podobny do mojego Serka? Chyba bedzie,bo: - na pewno w tak młodym wieku będzie popiskiwał, - tez będzie poruszał się na czterech, - będzie przechodził wymianę ząbków, - po męczącym dniu szybko bedzie szedł spać, a czesto będzie spał na Twoich kolanach, - czasami:evil_lol: będzie załatwiał się na dworzu. choć tutaj parę słów wyjaśnienia; Serek juz złapał, że ku robimy na dworze, ale z siu jeszcze czasami nie wytrzymuje i chodzi do kociej kuwety. Jasiek zamiast kociej kuwety bedzie miał pampersa... - oba chłopaki maja/będą miec pikuraski, - w pewnym wieku hormony im będą urywac te, no... nabiał. To na razie tyle obserwacji. Jak chcesz, to jeszcze możesz coś dopisac... Pzdr.[/QUOTE] buuuuuuhahahahahah to teraz wsiadaj w metro i sprzątaj mój zasikany narożnik hahahahahah :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: wiesz co Ty masz lepsiejsze doświadczenie to ja Ci Jachola spakuje i wyślę w Styczniu :cool1:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ale Debe TEŻ nie jest gruba:mad: ....tylko ma CYC ....big CYC :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Alu ZA PÓŹNO :placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='Maga100'][B]dodaj, że z zazdrością :diabloti:[/B][/QUOTE] ale że mam cie ta zazdrościa po ty brzuszku :roll::diabloti: [quote name='Asiaczek']... na pocieszenie powiem, że komedie tez moga byc dramatyczne... Pocieszyłam cię trochę?:cool3: pzdr.[/QUOTE] eeeeeeeeeeeeeeeeee NIE :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: lękam się :roll: [url]http://www.pardon.pl/artykul/9931/odebrali_matce_noworodka_bo_byla_za_gruba[/url]
-
[quote name='Asiaczek']Alez ja ci wierzę, ale dramaty tez moga byc smieszne...:evil_lol: pzdr.[/QUOTE] czy dziś jest dzien -----dokucz biednej debe :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]hahah, ty chcesz dobić Debe? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/QUOTE] chce mnie pogrzebać :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='Asiaczek']NO, chyba że urodzisz jakies monstrum/mutanta. To wtedy masz rację... Ja jednak twierdzę, że po TAKICH Rodzicach na świecie pojawi się mądre, odpowiedzialne, zdyscyplinowane, grzeczne, śliczne... itp.blebleble dziecko o imieniu Jasiek. Tak właśnie twierdzę! I tenże Jasiek będzie najlepiej wiedział, że ma do dyspozycji tylko 2 mleczarenki i więcej ssię od matki nie da wydoiC. No, chyba, że w dorosłym wieku będzie chodziło o kaskę...:diabloti: Pzdr.[/QUOTE] buuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahhahahahha nie wiem co odpowiedzieć hahahahaha:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: a Serek dzielny chłopak :multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='Maga100'][B]nie, jestem :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: [/B][/QUOTE] chodz pogłaszcze cie po brzuszku mój mały kłamczuszku :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja nie mam :shake: u mła byli chwilkę , zapewne Madzia coś robiła [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]...ale uwierz na słowo sis xero ....[COLOR=Black]WCALE nie jest gruba[/COLOR] :mad:a tak krzyczy :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: