Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='malawaszka']:evil_lol:miałam to wczoraj napisać, ale nie chciałam jej odbierać tych chwil przyjemności :evil_lol:[/QUOTE] chora :-o:evil_lol:
  2. [quote name='Maga100'][B]ja to mam wrodzone i naturalne :evil_lol:[/B][/QUOTE] tak oczywiście zapomniałas o wrodzonej cierpliwości :loveu::diabloti::evil_lol:
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ad.2 ....z ząbkami :loveu::loveu: to jest zajebioza:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] i ta zajebioza zbliża się wielkimi krokami Magdo W. więc śpij jak możesz :diabloti:
  4. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=Red]no to zaszalałas z tym spaniem :roll::diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] ale dziś jestem wyspana - nie drętwiałam mniej sikałam generalnie loozik wchodzę dziś na wątek a tam Moon Light mnie rozwaliła :lol::lol::lol::lol::lol:
  5. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]autostradą na Wrocka jechalim ...to na 100% Alelaska nie była :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] dobra dobra jakos ci nie wierze :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Asiaczek'] Oj, nie wiem, nie wiem. Ja ostatnio mam tyle dodatkowych spraw do załatwienia, mieszkanie mi się sypie.... a ja z tymi problemami sama... Pzdr.[/QUOTE] dasz radę! :cool1: [quote name='Asiaczek']Taki super dowcip dostałam od jednej z naszych koleżanek. :lol: [B][COLOR=black]Idzie strapiony i zafrasowany facet przez las. Nagle na drogę wyskoczyła mała zielona żabka i mówi ludzkim głosem: [/COLOR][/B] [B][COLOR=black]- Czym się tak martwisz ? - A, bo życie jest do dupy. Dom się wali, żona brzydka, auto w rozsypce, kasy brak... Ogólnie lipa. - Nie martw się. Idź do domu a wszystko będzie OK. > Facet wraca, patrzy a tu chata pięknie odstawiona, żona piękna jak Cindy Crowford, pod bramą garażu stoi Maybach a w skrzynce na listy wyciąg z konta, który po prostu powalił go na kolana. Jak już doszedł do siebie, postanowił podziękować żabce za to, co dla niego zrobiła i wrócił się do lasu . W tym samym miejscu spotkał żabkę i mówi: > - Żabko, jak mogę Ci się odwdzięczyć za twe dobre serce ? > - Nigdy nie kochałam się z nikim... > - Rozumiem, ale ty jesteś żabką. Jak to możemy zrobić ? > - Mogę zamienić się w kobietę. Jednak większość mocy czarodziejskiej > zużyłam na dobry uczynek dla ciebie, więc mogę przemienić się najwyżej w 12-13 letnią dziewczynkę. > - Rób żabko, co chcesz. Zawdzięczam Ci tak wiele, że nie będzie mi to przeszkadzać. > - ... i tak to było , Wysoki Sądzie a nie tak, jak gada ta gówniara. > Romek Polański > > > > POZDRAWIAM > ....................................ROMAN NIC LEPSZEGO NIE MOGLES WYMYŚLEĆ[/COLOR][/B] [COLOR=black]Dobre, co?[B]:evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=black]Pzdr. [/COLOR][/QUOTE] hahahhaha biedny Romuś teraz go brzuszek boli i ma dołek :shake::mad: a mi się ostatnio to podobało :diabloti: [IMG]http://e2.pudelek.pl/p2701/b88b11970002f3164ad7bac5[/IMG] witamy deszczowo :roll: A Vectra ma mistrza we wpraszaniu się :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. hhahahahah drech kurtka i i ucho są wyraźne :diabloti: to co najważniejsze w psie :diabloti: hahhaha hej :eviltong:
  8. [quote name='Maga100'][B]no ale, żebyś wiedziała, one czyhają i wypatrują, zeby móc mnie napaść całą bandą :placz:[/B] [B]ostatnio Tadzio budzi się tylko RAZ :multi::p:cool3: Jestem super-mega-fantastycznie wyspana :grins:[/B] [/QUOTE] 1. tak myślałam, ze masz patent na dzika :diabloti: 2. kochana już niedługo ząbki się zaczną :loveu:
  9. [quote name='agbar']Pokazalam,a wozek to Tako Jumper GT:p [/QUOTE] :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='Kiłi'] a księży nienawidze odkąd przez jednego zginęła moja ciocia:niewiem:[/QUOTE] oooooooo to grubo :-o kiedyś stalismy w kolejce do życzeń i słyszeliśmy ze strony rodziny - w ciąży, nie mogli poczekać, ale brzydko wygląda, a ta suknie (zresztą takie gadki zawsze są w kolejce to za gruba to za chuda to za ciemna to za jasna :diabloti:) R się odwrócił i powiedział przynajmniej młody nie brał kota w worku :diabloti::evil_lol: co do ślubu to nie wiem ale ochrzcić chcemy - bo tak jak powiedziała sacred PIRANHA może nasz syn będzie wierzący - w co trochę wątpię ale jeśli kiedyś pozna dziewczynę i ona będzie chciała kościelny to przynajmniej nie będzie musiał jednego dnia się chrzcić brać komuni i się bierzmować. A co do wiary to nie wiem nie zastanawiam się czy wierze wiem za to, że jestem anty klerykalna na maxa: 1. czemu to mężczyzna ma być tym co łączy się z Bogiem jak telezłącze! 2. czemu ksiądz nie płaci podatków od firmy? 3. czemu na tacy nie ma kasy fisklanej? 4. czemu jak ksiądz zgwałci a sioestra pobije to kara jaka ich spotyka to oddelegowanie w inne miejsce a poniewaz załuja (jak każdy) to i tak pójdą do nieba i będa hasać z owieczkami! i tak dalej i tak dalej.................... Witam kobieto z Demoniczką :loveu:
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cześć D.B.:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] o matko ty wszystko wiesz :lol: [quote name='Maga100'][B]a ja tam uwielbiam śnieg :loveu:[/B] [B]i doczekac się nie mogę :p[/B] [B]Będę Tadzia w zaspy wrzucać :diabloti:[/B][/QUOTE] ja chce zdjęcia z rzutu Tadziem w zaspę i film z uspakajania PROSZE PROSZĘ PROSZĘ :diabloti: Alu czy to napewno Karpacz może z rozpędu pomyliłaś zwrotnice i na Alasce wylądowałaś :cool1::diabloti:
  12. [quote name='Maga100'][B]Przyjedź do mnie, przyjedź do mnie, PRZYJEDŹ DO MNIE, p r z y j e d ź d o m n i e, przyjedźdomnieprzyjedźdomnieprzyjedźdomnieprzyjedźdomnie[/B] [B]!!!!!!!!![/B] [B]Zajmiesz się Tadziulkiem:loveu::loveu:[/B] [B]ty masz jakiś problem, prawda? :shake:[/B][/QUOTE] 1 a ja myślałam, że ty tak bezinteresownie :shake: 2 tak serduszkowy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Witam dziś było nieźle! zasnełam o 2 obudziłam się o 6 czyli noc przespana :multi::multi:
  13. [quote name='Iza i Avanti']Zakłuli Cię???[/QUOTE] sama sie zakuwam :eviltong: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]farciara :razz::razz:...a ja chciałam PP to inPOSTem posłali :angryy::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] hahahahahahahahahahahaha ja mam farta wrodzonego hahahaha
  14. własnie przyszedł przwijak -------- zamówiłam z przesyłka pocztową i tak zapłaciłam przyszedł kurierem :loveu::loveu::loveu::loveu: ten mój urok osobisty wdzięk no i nienaganna figura :loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. ej ja byłam do niedawna też master co się stało, że już nie jestem master :shake:
  16. ja do nieczego nie namawiam ale uwazam, że nie masz racji :loveu::diabloti: witaj Izo :eviltong:
  17. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] A dlaczego nie śpisz od 3.30? Wprawiasz się?:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] tak trenuje jak agent Tomek :cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]tylko żeby potem nie było , ze ja do dzieła :mad: a Ty w obrone go weźmiesz :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] tego obiecać nie mogę wiesz my patologiczna rodzina :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]U mnie było to samo.....maskra to jest.....ale mój też puszczał w domu na full jakieć dance czy coś. ale żeby to jakies jeszcze w miarę było, a to taka łupanka ze hej........i wiecie co jest najgorsze.....że Ala ma już 2,5 roku, a jak słyszy gdzieś taką łupankę to dawaj tańcować:-o z TZ-tem na szczęście:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ale wiesz Ala ma 2,5 roku nad jej gustem możesz jeszcze popracować ale TZ :shake: i pomyśleć że za jakieś 16 lat będzie Ala tańcować tak samo a nawet lepiej tylko zmieni partnera na młodszego :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='asher']Haniu, to ty pracujesz na dyżurce? :diabloti: Brzmi to jak wyznanie steranej życiem emerytki :evil_lol:[/QUOTE] tak Hanna lubi sobie usiąsć na dyżurce i popatrzeć na wszystkich z góry :diabloti: i tak tez się czuje jak styrana życiem emerytka :loveu::loveu::loveu::loveu: dobra ide na zastrzyk :shake: a wspominałam że zastrzyki gin przedłużył do 35 tygodnia :loveu::loveu::loveu: słodko chyba chciał mi powiedzieć że jestem jego ulubiona pacjentka ale za bardzo nie wiedział jak :loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Juz nie długo:p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] czyli,że co one pojdą i nie będe miała amii :cool1: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jessooo Chryste ja jestem jakiś Dogo master:-o:-o:-o A dlaczego Alicja i agbarowa nie mają żadnych dogomasterów:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] bo one nie są master :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: tylko master jest MASTER :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć satanistko:loveu: teraz planują ślub cywilny "dla świetego spokoju"...nie wiem czy to dobrze czy źle, ale sa już zmeczeni, ciągłymi tłumaczeniami i udawaniem, ze nie są wielbłądami...Współczuję im w sumie bo co to za przyjemność pobierać się z konieczności:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] i to jest przykre :shake: [quote name='agbar']Ufff..tak myslalam wlasnie,ze akurat w piatki to siedzisz w domu:grins: Bede dzwonic:p[/QUOTE] a nie jedziesz przez stolyce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]No to ku uciesze Ciotek Wyzwolonych ....NASZA Mała DEMONiczka :loveu::evil_lol:....TADAmmmmmmmmmmmmmmm:p[/FONT][/B][/COLOR] [CENTER] [IMG]http://images8.fotosik.pl/112/b0fc04b99b80fb5d.jpg[/IMG] [/QUOTE] bidne rockowe dziecko :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
  20. [quote name='clockwork']PASI.. raczej sie nigdzie nie wybieram :roll::roll:[/QUOTE] nie dlaczego :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: poczekaj niech no sis wpadnie do Warszawy :mad::diabloti:....to ojciec Jaska dostanie nauke :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] hahahah przyjedź i bij wal broń :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='malawaszka']ale zeby Ci lepiej było to powiem, że J też nie za bardzo słucha tego co ja :mad: więc nie słucha prawie wcale swoich empeczy :evil_lol: bo jak leci jakieś tiu tiu tiu to mnie się niedobrze robi, więc słuchamy moich albo radia głównie :lol:[/QUOTE] hahaha u nas tez podzielony po równo mamy czas antenowy w samochodzie jak jestesmy razem słuchamy tego co ja chce lub neutralne a w domu tego co ja chce i czasem jeden utwór z vivy - pitbull :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. poka poka :p:p:p:p:p:p:p jaki to wózek daj parametry hahaha
  23. [quote name='malawaszka']iuuuuuuuuu no to tego współczuję Ci bardziej niż braku snu i kopania po pęcherzu :shake:[/QUOTE] to fakt dramat jest jak go sobie brałam fajny z niego chłopak był a teraz :placz: nie puszczajcie chłopa na siłownie ONA ZMIENIA MÓZG :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...