-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Miłoszów znam dwóch ------ bardzo spokojni :cool3: i jeden Mieszko ----- super chłopak! ale z charakterem ciesze się ze nie jestem jego rodzicem :lol: bardzo fajne imiona :p
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] oooo no to gratki :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] czyje gatki ;) :eviltong::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial] wrodzona :p[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] genetycznie nabyta nie do wykorzenienia :p
-
czy juz jestes po sniadaniu :p
-
Stanisław :loveu: Stefan :loveu: Bolesław :loveu: Alu odrazu widac, że macie dobry gust z TZ ;)
-
Dziś się wyspałam!!!!! jestem szczęśliwa :p
-
tak Magda W. uważa, ze wszyscy marzą o Magdzie W. w różnych postaciach :diabloti: to sie nazywa skromność :p
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
no to czekam na skromną fotorelacje :cool1: -
[quote name='sacred PIRANHA']a ja mam Emilke:oops:[/QUOTE] bardzo mi się podoba Emilka [quote name='agaga21']a kamilek-histeryk też jest?:razz:[/QUOTE] bardzo ładne imię mój brat tak się nazywa :loveu: jest super przystoiny i bardzo twórczy :cool3: [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][B]Ja w przedszkolu już przeszłam takie imiona jak : Damaris , Nicoletta , Nicol, Gracjanna , Eulalia , ...u chłopców Patrycjusz , Gracjan , Oktawian , Euzebiusz [/B][/FONT][/QUOTE] tego nie jestem w stanie pojąć wieś tańczy i śpiewa :diabloti::lol::lol::lol: - Oktawiana ma moja koleżanka :shake: Ale Euzebiusz to mi się bardzo dobrze kojarzy i jako zapaleni fani piłki nożnej rozważaliśmy i tą opcję :lol::lol::lol::lol::lol: oczywiście na płaszczyźnie nigdy sie nie spełni ale :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Czesio mi się nie podoba a Władcy Much poturbowali to imię to potęgi. Za to Kazimierz [SIZE=1](Deyna)[/SIZE] --- :loveu::loveu::loveu: --- moze drugi będzie bo TZ mięknie Jan oczywiście :loveu::loveu::loveu: Antoni - tego nie odżałuję :shake: Tadeusz ale jakaś jedna się już rzuciła na to imię :lol: i Filip :cool3: a dziewczyna Matylda i koniec :lol::lol::lol::lol:
-
[quote name='Cola']wredna maupa :siara:[/QUOTE] hahahahaha spodziewałam się jakiejs ostrej riposty a tu tylko gwizdy na moje jędrne posladki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Cola']gdybym wcześniej wiedziała, to aparat bym przyszykowała :diabloti: przygotuj się na taki klimat...przygotuj :diabloti: rozwinę może kiedyś :evil_lol:[/QUOTE] :diabloti: :diabloti: kiedy :diabloti:
-
[quote name='Maga100'][B]Królestwo za jej wkurzoną twarz :evil_lol:[/B][/QUOTE] daj mi królestwo a ja ci dam rozkosz :evil_lol: [quote name='Cola']trochę klimatu Ci przywiozłam z południa, a Ty narzekasz :mad: a tak z drugiej strony..dopóki jestem jeszcze ruchawa to "zwiedzam" :p[/QUOTE] dziękuję za taki klimat :evil_lol: rozwiń temat..................................:diabloti:
-
chyba ci Vectra całą kawę juz wypiła :lol::diabloti::lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
siedzisz u tej Asi i siedzisz :shake: -
[quote name='Cola']hmmm...tak mi czasami na "wygnaniu" i nic nie robieniu zatęskni :p[/QUOTE] hahaha [quote name='Maga100'][B]ale ty się nie podzieliłaś z dogociołkami :angryy:[/B] [B]przyszłaś tylko po to, aby wkurzyć Debe? :evil_lol: Możesz tak zawsze, zgadzam się :p[/B] [B]Witaj, pani W. :hand:[/B][/QUOTE] jak nie nie :roll: no faktycznei ja sknera jestem jak ta lala :evil_lol: ha ha :diabloti: jaka miła bosz :shake: [quote name='Cola']coś w tym musi być :evil_lol: szkoda, że nie widziałaś jej wkurzonej twarzy kiedy zobaczyła mnie na żywca :evil_lol: witaj, pani M.[/QUOTE] to fakt byłam wkurzona BO MNIE SNIEG ZASYPAŁ :cool1: nie masz lepszych pór na odwiedziny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: kolejna milusińska :shake: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: no to przynajmniej nie będzie że ja ją dobiłam :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] A L U R do ciebie nie mam siły :diabloti:
-
[quote name='Cola']nie mogłam się powstrzymać...stwierdzam, że aparaty w komórkach wyszczuplają :diabloti: [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/c5-1.jpg[/URL] mnie to by pewnie taki aparat zignorował :p[/QUOTE] a kogóż to moje utrapione oczy widzą :diabloti: już tęsknisz :cool1: nie dziwie się :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]tak jest sistersjo :diabloti:...:splat: agencie Tomek :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] tylko obiecaj ze sie we mnie nie zakochasz :evil_lol:
-
gdzie jesteś i jakie doświadczenia zdobywasz :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
hahaha sąsiedzi sa w deche - bez dzwięku niestety nie dało rady.....byli tylko z "tekstami" no i co juz nie chcesz Asherku kota miauuuuuuu :p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]tylko się nie popłacz :diabloti:[/B] [URL]http://www.dailymotion.pl/video/x2s0pg_mcdonalds-mothers-day_ads[/URL][/QUOTE] wzruszające ALE JUŻ TO WIDZIAŁAM i juz swoje wypłakałam :diabloti: [quote name='malawaszka']to TY??? zrobiłaś szpagat???? :crazyeye: po Twojej prawej czy naszej? :evil_lol:[/QUOTE] wiesz teraz jestem mega rozciągnięta - urok ciązy :lol::lol: po naszej lewej a waszej prawej :roll::diabloti: [quote name='malawaszka']to byłoby naprawdę piękne gdyby nie ta ostatnia plansza :shake:[/QUOTE] ostatnia plansza jest kubłem z zimna woda :diabloti: [quote name='asher']Debestko, super zdjęcie! :cool2: Koleżanki dogociołki mnie ubiegły w komentarzu :lol: Ale fakt, ładne, nawet się trochę wzruszyłam ;) I podoba mi się fryzura tej silnej :razz: Da się wyciąc kadr z takiego filmiku? :hmmmm: Wydrukowałabym i zaniosła fryzjerce...[/QUOTE] hahahaha Asherko dziękuję w imieniu mojego pięknego syna :multi: no tak i z ciążowego tematu weszło na fryzury. Mozna z filmu wycinać kadry jest do tego program myślę, że Ewa Vectra będzie wiedziała bo nawet chyba kiedyś z nia o tym gadałam Alu nieźle się kokosi co :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[IMG]http://www.imagic.pl/files/15160/brzuch.jpg[/IMG] ha ha ha ruszał się ale ja nie zdążyłam zrobić foto :diabloti: widać kawałek czegoś po prawej :evil_lol:
-
[quote name='Alicja']:glaszcze: [RIGHT]:diabloti::evil_lol: [/RIGHT] [/QUOTE] oj Ala Ala podpadasz oj podpadasz dziewczyno :diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] na metala to inaczej cza by zawołać :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] jak :cool3: