-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
może Iza nam powie :diabloti: Cześć Matko Zuzanny :p
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No rozumiem twoje rozgoryczenie moją nieobecnością ale nie wiem czy wiesz, że zbieranie grzybków wymaga niebycia i niebycia:evil_lol: Dobrze....zamrożone są:p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to ja tu sie zamartwiam jak prawdziwa matka a ty taka niedobra :diabloti: a zdjęcie ze zbierania, czyszczenia, mrożenia? może masz ochotę wysłac mi grzyba :p
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale tylko staliście :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] a ja stare to już nie stoi :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Ala no nie wypytuj się tak na forum :diabloti: poproszę o więcej :diabloti:
-
[quote name='Iza i Avanti']A mogłabyś? :evil_lol:[/QUOTE] oczywiście proszę uprzejmie: Zuzanna uosobienie dobra i spokoju, układna daje, - nie no dobra NIE MOGĘ :evil_lol::evil_lol::evil_lol: piszę to i widzę moją sis i jakos mi przez palce to mi nie przechodzi. Izo przynajmniej będziesz miała co wspominać i bądź spokojna Zuzka na swoje wyjdzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ps starałam się :cool1:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] pieroński alzhimer :mad::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ty pieronie ty jej tak nie strasz patrz aż jej oczy w banerku wyszły :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='agbar']Aaaa bo my dlugo stali w korku i sie chyba postarzalam:evil_lol:[/QUOTE] to od stania sie starzeje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Taaaaaak jak na dłoni widać jak cyganisz:evil_lol: :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] hahaha czyli JAK :eviltong: Magdo W. gdzie jesteś :eviltong:
-
[quote name='Iza i Avanti']Debe! :placz::placz::placz: Kobieto! A może byś tak o jakoś w bawełnę owinęła? A nie tak prosto z mostu? :placz::placz::placz:[/QUOTE] chcesz, żebym nie była sobą :eviltong::cool1:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]na grzybach byłam:p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] wiem, ze na grzybach ale to nie zmienia faktu, że cie nie było i nie było :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i jak grzybki :p
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dobry...kilka stron wcześniej widziała dorodny bębenek:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] tak zupełnie nie wiem o co kaman :roll::diabloti::cool1: Witam jakie to masz nazwisko, że Adas by do niego nie pasował :eviltong::diabloti:
-
eeeeeeee to grubo jak było z amortyzacją :crazyeye::crazyeye::crazyeye: dobrze, że wsio ok. ala mam dla ciebie nowy nick ciocia niania dogomania :diabloti::evil_lol::evil_lol:
-
dlaczego ja nie mogę nic załadować sobie na fotosika :roll: pisze mi, że mogę sobie kupic abonament :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Black][B]:loveu:...nooooo...szczególnie jak siedzą na poręczy balkonu na 3 piętrze albo zwisają z parapetu 2 :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] a moe masz jednak inaczej na imię :diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B] :roflt: to świnto prowda ....:evil_lol: podobnie z Dominikami i Alicjami :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/QUOTE] Dominiki sa aniołami od początku do końca :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A Alicje to kokietki :cool1::eviltong: prawdziwe kobitki :cool1:
-
[quote name='Iza i Avanti']A ja mam Zuzię...Zawsze chciałam mieć Zuzię i mam... Tak jak i koopę innych matek... :cool1:[/QUOTE] Zuzie są świetne ale trzeba mieć odwagę aby dac tak dziewczynce na imię.........mam siostrę Zuzię śliczna dziewczyna a w zasadzie szatan w skórze ślicznej dziewczyny :lol::lol::lol::lol: i to od urodzenia :lol::lol::lol: Ale w życiu nie zginie ustawia wszystko i wszystkich pod siebie z wielkim wdziękiem----------jest nadzieja, że kiedyś się jej pozbędziesz z dom ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek'] A ja nie słyszałam... jak baski szczekają...:placz::placz: Pzdr.[/QUOTE] bo co Ty tam wiesz o baskach nawet pewnie jednego na oczy nie wiedziałaś :lol::lol::lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Asiaczek']Fakt, kawy dostała, ale tylko 1 porcyjkę. Ale była i Colka, soczek, woda. Mogła pić, nie? Pzdr.[/QUOTE] no nie wszystko miała :shake: [quote name='Vectra']kawa kawą ,[COLOR=Red][B] ale obiadek[/B][/COLOR] był palce lizać :) i Serek też pyszny ;)[/QUOTE] a nawet więcej :shake::mad::evil_lol: [quote name='Asiaczek'] Jak w czwartek będziesz ppłd. to tez postaram się coś przygotowac dobrego, na ciepło... [/QUOTE] jeszcze spotkanie i jeszcze coś dobrego na ciepło :placz: jak zrobisz ciasto to sie obrażę ;) [quote name='Asiaczek']I informacja z ostatniej chwili: [B]WILNO, 23-24.10.2009 r.[/B] [B]JUMA MONGO Asiaczek FCI[/B] [B]I dzień - ...BOB, BOG2 !!!![/B] [B]II dzień - ...BOB, BOG1, BIS!!!!!!![/B] .[/QUOTE] widzimy widzimy [quote name='bety'][LEFT] [/LEFT] [CENTER][B][SIZE=6][COLOR=red]WILNO, 23-24.10.2009 r.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=6][COLOR=red][B]JUMA MONGO Asiaczek FCI[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=red][B]I dzień - ...BOB, BOG2 !!!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=red][B]II dzień - ...BOB, BOG1, BIS!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/QUOTE] ale to fajniejsze :lol::lol::lol: [SIZE=6][COLOR=Purple][B]G R A T U L U J E M Y [/B][/COLOR][/SIZE]:laola::laola:
-
[quote name='lolka75']rany julek!!!!!:crazyeye:... nic Ci nie jest?.... bosz co to sie wyrabia z tymi kierowcami:angryy:....to jakis dziki kraj ta ojczyzna:shake:[/QUOTE] ja mam wrażenie, że Dilerka to chciała się z nim zmierzyć na klatę :diabloti: wiesz jak jest cyc jak poducha i nerwowo zakupowa atmosfera :p powiem tak biedny kierowca :diabloti:
-
[quote name='malawaszka']hahaha no ja muszę chyba kałacha kupić bo nad moją wioską jesienia lata kilkanaście bocianów bo mają tu jakieś kurna narady :mad::lol:[/QUOTE] hahahahha to nie pomorze, ale moze jak sobie zaklajstrujesz doły to coś da :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Maga100'][B]a ty po długich latach, w końcu mi uwierzyłaś, jakie to fajne i teraz jesteś lepsza niż twój mistrz :evil_lol:[/B] [B]Tak mi było szkoda tej biednej staruszeczki, którą znokautowałaś swoich brzuchem, a ja ja potem staranowałam wózkiem :shake:[/B][/QUOTE] że muła ona sama miła była i nas pusciła :loveu::diabloti: no fakt wózek jadący tej pani po plecach - bezcenne :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]kurde etata se bede na dogo przyrabiać jako Niania :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] zmień sobie nicka na Forumowa Niania :eviltong: [quote name='agbar']W Polsku..a malo co nigdzie:cool1:W sobote mnie mily pan kierowca chcial usunac z tego swiata:cool1:Troszkie mnie najechal....A mialam przeczucia w sobote zeby nigdzie sie nie ruszac,przesunelismy wyjazd na niedziele i poszlam na zakupy....I na pasach mnie pan nie zauwazyl...Chyba jednak nie jestem taka duza.....[/QUOTE] o dzizys :-o jestem ---------------------------------cała spuchnięta :lol::lol::lol::lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
dbsst replied to Vectra's topic in Foto Blogi
no jestem pod wrażeniem nowego IMAGE futra etole fiu fiu kto by pomyślał, że któregoś dnia wstaniesz i będziesz damą :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ps a karczek się troszkę nie zapocił od tego futra :p ps też słyszałam, ze baski strasznie głosno szczekają hahahahhahahaha -
[quote name='Asiaczek'] A z kolei w sobotę, to sama wiesz, kto był. Do tego przyszła równiez M&S x2 i se pogadalim...:evil_lol: Pzdr.[/QUOTE] Wiem TA-CO-Na-KAWE-się_WPRASZA :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: widziałam foty ewy Etoli :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][/COLOR][/FONT] [B]pomyślałby kto, że takie właśnie miałaś plany :diabloti:[/B][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
o rany ależ się zabaskwiło i zakociło u Ciebie :lol::lol::lol::lol: musiało być wesoło :lol::lol::lol: hej:p
-
[quote name='Maga100'] [B]a ty co mnie od razu napadasz? :obrazic:[/B] [B]skrzywdziłam cię jakoś czy coś? :cool1:[/B][/QUOTE] że ja napadam zachwycam się tylko cnotą jaka jest skromność jaką ty posiadasz - to przejaw wielkiego uznania :diabloti:
-
ale super zdjecia i ale super światło zrobiłaś tam w lesie. A Ozzy na ostatnim to jakby mało szczęśliwy - zakochał się w jakieś sarnie w tym lesie czy co :cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='Cola']ja też byłam szczęśliwa rano :p do czasu gdy poszłam do sklepu (oczywiście wczoraj zapomniałam, że dzisiaj przydałby się jakiś obiad :lol:) i jak to w niedzielę kolejki sięgają końca sklepu...oczywiście musiałam rozpętać wojnę przy kasie - zawsze znajdą się jakieś plugawe prukwy :angryy::angryy::angryy::angryy: aż miły pan ochroniarz musiał się pofatygować i uspokoić te "miłe" panie :diabloti: Dumna jestem z siebie :cool3:[/QUOTE] hahahahaha awantury przy kasie to była specjalnosc Magdy W. do tej pory :evil_lol: [quote name='malawaszka']oo czyżby epidemia się rozprzestrzeniała? Cola? za 9 miesięcy rozwiniesz ten temat? :diabloti:[/QUOTE] oj Wasia Wasia bociany sa wszędzie ty lepiej uważaj :eviltong: [quote name='Maga100'] [B]I ani się obejrzysz... :grins:[/B][/QUOTE] a będzie mieć już 18 lat :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] będzie zapychać przez wies Waszka z 3kołowcem :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] w trójkołowcu bliźniaki myślisz, że będzie jej wygodnie pchać :diabloti: I tak witamy poniedziałek :D ------------------- znowu wyspana :multi: