Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Cze sis moja zasypana w papierach:loveu: no ale wiesz ktoś musi pracować, żeby inny miał looozio:diabloti: [/B][/I][/COLOR][/QUOTE] ona tak gada, że niby pracuje siedzi i baki zbija :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: prawda, że mnie toffasz Alu :cool1:
  2. koty masz w dechę ale to wiesz :loveu: a Żelikowy brzuch :loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='Menrzuś']Ty nie lepsza jesteś z fotami - tylko peplanie i peplanie :cool3:[/QUOTE] ha ha ha ha no i widzisz Izo przyganiał kocioł garnkowi :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='deer_1987'][URL]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/PA190514.jpg[/URL] po lewej cale sie miesci w glowie tego po prawej - wielkoscia :D[/QUOTE] hahahahhaahahaha no ci sis powiedziała ja to nie wiem hahahahahhahahaha
  5. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]czy ty mnie zignorowałaś?:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] :obrazic::obrazic::obrazic:[/QUOTE] i to jak :diabloti:
  6. witaj diable z brwią :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ojjj nie koleżanko, ty mnie tu nie wtykaj.......to Ciebie Ala nakryła jak mi grzebałaś w ustach:mdrmed:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] oj tam moje twoje nasze :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: witaj płonące Jabłuszko :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. [quote name='asher'] Debe, wyglądasz kwitnąco :loveu: A cyc jaki ci się zrobił :crazyeye: :loveu:[/QUOTE] nie lubie cię nie lubie :razz: a cyc hmmmmmm nie wiem o czym mówisz :diabloti: Witaj Magdo W. jak tam mój mąż. Bosh nie rozmawiałyśmy już 9 godzin :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='malawaszka']pośmiałam się i zmykam :lol::lol::lol:[/QUOTE] matko co Ty taka spokojna wczoraj :roll::lol: [quote name='asher']Debe, do ciebie też się wpraszam, ale obiecaj, że zrobisz coś równie odlotowego jak opasanie się fartuszkiem na ganku :evil_lol: Zabierz i rolkę i ręcznik. Po czym zrób imprezę :diabloti: Potwierdzam :p Ja za to nagminnie trafiam na kible z trefnymi zamkami. I oczywiście ZAWSZE ktoś musi mi wleźć :angryy: Może tkwi we mnie nieuświadomiony ekshibicjonizm? :hmmmm: :oops:[/QUOTE] 1. ja jestem odlotowa sama w sobie więc............wystarczy :diabloti: 2. dobra i WAS zaproszę na ta bezpapierową impreze :eviltong::lol: 3. hahahhaha czyli nie tylko ja mam pod górkę Witam dziś obudził mnie naciągniety brzuch. Mój syn osobisty połozył sie chyba w poprzek a potem wyciągnał :loveu: i tylko machał jakąś pietą :evil_lol: było super :evil_lol:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]możesz zrobić mi profil :diabloti:... możesz to za mnie napisać :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] marze o tym :shake::diabloti:
  11. [quote name='Vectra']ja nic nie wiem , ja nic nie wiem .... nic nie działa ... ja nic nie wiem , ja nic nie wiem[/QUOTE] ona wie ona wie ona wie :diabloti: [quote name='asher']Waszka, to co ci jeszcze kociego zostało do adopcji (janiechcękotajaniechcękotajaniechcękota...)?[/QUOTE] a ona chce ona chce ona chce :diabloti: hej przyfrunełam się przywitać :cool1:
  12. [quote name='Maga100'][B]własnie to sobie uświadomiłam z przerażeniem :shock:[/B] [B]ja już nic nie mam swojego, nawet syna :placz:[/B] [B]żeby Tadeusz się nie zapadł :roll::diabloti:[/B] [B]howgh[/B][/QUOTE] masz swojego osobistego psa - drugiego nie chce i męża jak wcześniej :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dokopuje Tadziowi :crazyeye:.....Twojemu mężusiowi :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Tadzio zaczyna --------- podrywa matkę na brzuchu syna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ciao ciao bambino lalalala......:diabloti::evil_lol: Chwila wytchnienia od papierów :diabloti:...jutro ciąg dalszy ...z racji wolnego popołudnia nie bede nocy przysiadywać ...ale szczerze mam juz dość :mad: tej pracy , tej pisaniny tej polskiej durnej oświaty :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] taaaaaaaaaaaa jasne a na gie mówilas bosz jak ja to uwielbiam, moge pisac i pisać może zrobić ci profil psychologiczny :diabloti:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:wow ....ale się mlekodajna fabryczka szykuje dla Jaśka ;) [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/IMG_0259ps.jpg[/URL] Tadziowi chyba bardzo wygodnie :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] tak lubi tam trzymać głowę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: co lepsze jak Jasiek czuje słyszy czy cokolwiek, że mam Tadzika na łapach to notorycznie odkopuje :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. dzięki mojej uprzejmości TWOJ syn się wyspał :diabloti: co d zdjęcia tej pani - POKĄSAŁY JĄ PSZCZOŁY dlatego jest taka spuchnięta :diabloti: Tak Magdaleno nie poderwałaś pana a wiem, że chciałaś widziałam z daleka, że nawet miła byłas :lol::lol::lol::lol::lol:
  17. [quote name='Maga100'][B]Tak. Ja. :cool1:[/B] [B]ALE TYLKO WTEDY, GDY JESTEM Z TOBĄ :angryy:[/B] [B]normalnie żesz takim tekstem poleciałaś, że ja bym nie wiedziała jak się odciąć :diabloti:[/B][/QUOTE] hahahaha bo ty wszystko po mnie papugujesz :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wiesz szkole sie w tekście dla przedszkolaka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzięki Magdzie wstawiam kilka fot :lol::lol::lol: teraz juz nawet wspólnego photobucketa mamy :loveu::diabloti: Tadeusz i czarna plama :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/IMG_0257ps.jpg[/IMG] Tadeusz i bezgłowa ciotka [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/IMG_0258ps.jpg[/IMG] a to zdjęcie ma chyba przedstawić proporcję głowa Tadeusza i mój cyc :angryy: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/IMG_0259ps.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/IMG_0261ps.jpg[/IMG] i czy wy widzicie w jaki dziewiczy sposób trzymam nogi :loveu::diabloti:
  18. [quote name='Maga100'][B]ale że ja? ale że o co ci chodzi? :cool1:[/B] [B]zero wdzięczności :diabloti:[/B] [B]dlatego nie będziesz z nim jeździć po centrach handlowych, bo będzie nudno i poważnie :evil_lol:[/B][/QUOTE] wdzięczność mam dozgonna tylko nie wiem czy sąsiadowi w oczy spojrzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak jest coś w tym z nim nie jest tak zabawnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A pani sama z siebie ustąpiła miejsce zdesperowanej cięzarówce i głodnej młodej mamie :loveu::diabloti:
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]only you :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie nie nie nie wierze w to KTOŚ też musi tak mieć :roll::shake: [quote name='Vectra']i co szczerzysz zęby ? fsyskie tsy :eviltong:[/QUOTE] nowe wstawione to wietrze. A krowa ma dłuzszy i sie nie chwali :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. a co do pampers dzięki, że wierzysz, że wcisne w nie swoja piękna małą zgrabna doopcie :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a po co Tadziowi tyle papieru :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] do wytarcia łez po rozstaniu z ulubiona ciocią :diabloti: po co Tadzikowi wkładki i..............tampony :lol::lol::lol::lol::lol: Magdaleno jak tam twoja lewa pierś :cool1: a wózek w dechę szczególnie w sklepach typu HM zwracał uwagę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='Vectra']tylko Ty :cooldevi:[/QUOTE] nie załamuj mnie diable ze zrośniętymi brwiami :diabloti::evil_lol:
  23. [quote name='agbar']Ooo debe zakupila zapas srajtasmy?:diabloti: Dziendobrywieczor:grins:[/QUOTE] mnie tam nie było wszystkie podobieństwa sa przypadkowe :diabloti: [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]:diabloti:nie kłam ...windą jeździłaś[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] WŁAŚNIE!!!! może opowiesz kochana jak mi pieska wybiegałaś :diabloti: puścić ja bez dziecka i juz sąsiadów podrywa :shake: ps TZ powiedzial, że żadna z historii co mu dzis powiedziałam nie jest śmieszna :placz::placz::placz::placz:
  24. jak już jesteśmy przy mokrym temacie to czy macie tak............. centrum handlowe milion kibli - wy zawsze zaczynacie podróż od obsranego :roll::shake: udało się!!! jest prawie pachnący i nikt sie nie dobija!! już po zakładam, krokiem pełnym szczęścia zbliżacie się do myjni. Mydło łapki pod kran a tu.............................W TYM KRANIE NIE MA WODY i zaczyna sie poszukiwanie kranu z wodą :shake: milion umywalek i zawsze trafiacie na tą co nie leci woda...................czy tak maja wszyscy czy tylko JA :shake:
  25. czy twój syn będzie szczęliwy jak kiedys zobaczy między czym leżał :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...