-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Oooo Szpila na dopalaczu:evil_lol: [URL]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0277ps.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] hahahah JaPkowa bo bedzie bicie na gołe doopsko :mad: nie widzisz jak ona pędzi aż jej się fafle mieszają :diabloti:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pogadamy?:mad::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] hahaha NIE :evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Brawo!!!![/B][/COLOR][/FONT]:loveu:[/QUOTE] DZIĘKOWAĆ :diabloti: n [quote name='apple']:roflt::roflt::roflt::roflt: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No to poszłaś po bandzie:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] młua :crazyeye: oglądałam program popularnonaukowy na DDTVN i tam połozna mówiła nie wyobrażaj sobie porodu więc to robię i uważam, że jak sobie nie wyobrażam to pójdzie jak z pładka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Cola']j :evil_lol: to jeszcze nic...gorzej jest gdy rodzicie dowiadują się o innej płci jak dziecko wyjdzie na zew. :evil_lol: to dopiero jest szok :evil_lol:[/QUOTE] też miałam typy zanim myślałam, ze kiedyś będę mamą - teraz sobie myślę czy ja byłam do końca normalna :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a czy można zgłosić reklamację jak ci zamiast chłopca wyskoczy niespodziewanie dziewczynka i odwrotnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Cola'].... [B]nigdy nie miałam takiego problemu :placz:[/QUOTE][/B] może dlatego, że to PIERWSZE :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Cola']myślałam o czymś bardziej diabolicznym :diabloti: patrząc na poczynania moje i TZ, to może wyjść ze mnie niezła mieszanka wybuchowa, która wysadzi w powietrze najpierw przedszkole a potem szkołę :evil_lol: bombą samoróbką z mleka w proszku :evil_lol::evil_lol: jeśli Cię naćpają i podłączą do głupiego jasia :diabloti:[/QUOTE] hahaha no to może McGayver :diabloti: modne są teraz te wyszukane imiona :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to Jasia z tym, że nie głupiego to ja jestem połączona cały czas od 7 miechów :eviltong: Ona nie śpiąca [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0277ps.jpg[/IMG]
-
do czasu magicznego tygodnia hahahaha :evil_lol: Może ci pomóc z imieniem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: proponuje Belzebub :evil_lol::evil_lol::evil_lol: o spustoszeniach wole nie myśleć wrrrrrrr a może on się prześlizgnie niezauważalnie :D
-
[quote name='agbar']Daj i daj....boshe co za ludzie...Dam potem....Jestem niewyspana i czuje jak nadchodzi wscieklota....Dobrze,ze B. pojechal juz bo pewnie by mu sie oberwalo a tak to sie wyzyje na zelazku....Albo pojde spac.Sie nie wyspalam,nogi mnie bolaly cala noc....Dobrze,ze chociaz pogoda ladna... Ide se.[/QUOTE] nie idź posiedź ze mną ja musze iść za godzinę :diabloti:
-
[quote name='agbar']Chcesz probki proszku? Jak cos to se idz tu: [URL]http://www.lovela.pl/o-programie.html[/URL][/QUOTE] dzięki dzięki dzięki --- oczywiście już sobie zamówiłam :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='agbar']Ze urodzic pikus?Skoro tak twierdzisz.....:cool1:[/QUOTE] i tej wersji będe się trzymac im blizej jestem tym większy ten pikuś:evil_lol::evil_lol: [quote name='Cola']SUPER :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Strasznie się cieszymy - Junior również :p PIKUŚ?? Przeciśnięcie arbuza przez dziurę wielkości cytryny nazywasz pikusiem?? OK zobaczymy co napiszesz po :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: Co do koszulek :cool1: widziałam gorsze :diabloti: te są suuuuper :evil_lol:[/QUOTE] dzięki dzięki dzięki a czy Junior ma już imie :cool1: jak tam wlazł to jakos z tamtąd wylezie :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ps dzis jest pikuś bo mam dobry dzień a tak naprawde mam obsrane gacie ze strachu :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] już widać nikomu nie można ufać :roll: Japco to wcale nie tak !!! ja nie, skądże znowu...przecież wiesz że ja się brzydzę takimi rzeczami :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='agbar']Piekne wiesci z samego rana:multi::multi::multi: Piekne rowniez widzialam pizamki:roll:[/QUOTE] no okropnie się cieszę teraz już tylko urodzić a to piskuś będe miss w tych sexy koszulach co :diabloti::evil_lol::evil_lol:
-
Izo nie spij Izo wstawaj do szkoły :diabloti::evil_lol:
-
[quote name='Tengusia']hello ciocia :grins: prezenty chyba udalo mi sie w calosci przewiezc [/QUOTE] ciekawe czy w tej torbie mikołaja znajdzie sę coś dla mnie :hmmmm::diabloti:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Ale chociaż jakaś drewniana deska do krojenia chleba będzie?:diabloti:[/QUOTE] oby chociaż jak widać oni są tacy anty eco że ,mogą mieć plastykową :diabloti: witaj WaśMajstrze :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Witajcie dziewczyny BIORĘ OSTATNIE OPAKOWANIE zastrzyków :laugh2_2:przechodzę na tabletki :laugh2_2:i po czterech dniach kontrol :laugh2_2:już za kilka dni będę wolnym człowiekiem :smilecol:mój dom już nie będzie przypominał siedliska narkomanów tylko będzie zdrowym gniazdem lekomanów :laugh2_2:. Miałam mieć przedłużone leki ale jest poprawa i właśnie w nocy została podjęta decyzja :laugh2_2: Jaśko Grubaśko sam się utrzyma :Cool!::sweetCyb::bigcool::bigok:
-
[quote name='Justa']Co sugerujesz? :cool1:[/QUOTE] ona prowadzi szoko psychoterapie miej się na baczości i bądz gotowa na wszelkie ewentualnosci :diabloti:
-
[quote name='Maga100'][B]widzisz, pokazałaś koszule i już nikt nie zajrzał, wszyscy uciekli z krzykiem :diabloti:[/B] [B]Tylko ja wiernie trwam, bo wyboru nie mam :cool1:[/B] [B]Chociaż... widząc dziś te koszule na żywo, już chyba więcej nie przyjadę :shake:[/B][/QUOTE] nawet Tz padł ze śmiechu i powiedział, że się cieszy że to nie on bedzie sie w nich lansować :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i historia na dobranoc :eviltong: Tz dziś gadał z kolegą z pracy i ten mu opowiadał, że zabrał swoich synów na szachy do jakiegoś klubu po powrocie zona ów kolegi nie mogla pojać dlaczego jej młodszy syn jest cały podrapany..........otóż młodszy nie rozegrał żadnej partii szachów bo....pobił się z przeciwnikiem zanim zaczeli. Powód "też chciał grac czarnymi" :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i my też będziemy mieli chłopaka :multi::multi::multi:
-
[quote name='Justa']W którą stronę na kozetkę? :p[/QUOTE] najlepiej głową w dół :roll::diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ale za to jak już skończymy to zobaczycie :crazyeye: :diabloti: wiem wiem coponiektórym się nie będzie podobało i tak - bo nie będzie drewna i takich tam, ale jakoś to przezyję :evil_lol:[/QUOTE] no ciekawe czy jeszcze bedziemy mieć wzrok za te kilkadziesiąt lat jak skończycie :diabloti: no wiesz nie drewniana :shake::diabloti::eviltong::lol::lol::lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]Dzień dobry i do widzenia, dobranoc raczej :cool1:[/B][/QUOTE] haaaaaaaaaaaaaalo kochana :cool1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jak gładko pójdzie :diabloti:[/QUOTE] zapamietać Wasi i spółki nie brać do remontów :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jeszcze tylko musimy wykuć kilka dziur w ścianach, poprzerabiać instalacje, kupić blat i płytkę nad meble i może wtedy coś będzie z tego :p[/QUOTE] czyli, że kiedy za dwa lata :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no i ja oczywiście :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] pierwsza fantazjara :roll: twojego słodziastego blogaska JaPkowa :cool3: ja wcale nie donoszę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Iza i Avanti']:eviltong: To poczekaj jeszcze trochę... Jak Ci się będzie chciało koo, a będziesz się bała, że dziecko wyciśniesz :evil_lol:[/QUOTE] już się bałam że mu ręka dynda za mną :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Prawie jak Kupicha :evil_lol:[/B][B] Iiii tam.....mnie jak Ala konęła w żołądek przy wielkanocnym stole to myślałam, że ozdobię w łączkę mojej teściowej te białe talerze co na stole postawiła:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] buuuuuuuuuuhahahahahahha co za pech, że jednak powstrzymałaś :diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Booszz normalnie jak w wenezuelskiej telenoweli:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] berek:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie chciałam tego pisać, żeby nie wyjść na tą co sie nie zna więc dziękuje, że zrobiłaś to za mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witaj Izo jak zdrówko jak się czujesz ty twoja córka i twój pies :loveu::diabloti:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
i co i nic sie nie działo przez cały dzień :roll: