-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jak to było?:hmmmm: "obiecanki cacanki a goopiemu staje"?:diabloti: [/B][COLOR=Black] i opaść nie chce [/COLOR]:diabloti: [B] No jak to czym się zajmuje.......pracuje....cięzko:roll: [/B][COLOR=Black]no widzę właśnie pot sie leje po czole klawiature zalewa :diabloti:[/COLOR][B] Że to ty jesteś ten Krzysztof Jarzyna ze Szczecina?:crazyeye: :evil_lol: [/B][COLOR=Black]raczej bułka malina ze starego młyna :evil_lol:[/COLOR][B] No ja pracuje od 14 do 19....niestety:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :roll: beznadziejnie :cool1: dobrze ze zrobiłas mi przerwy dziękuje :loveu:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]I całe szczęście....bo szkoda by Cię było:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ale ile bym miała niusów do powiedznia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ty czekasz?:roflt: A bo ty niewtajemniczona jesteś:roll: Ja w robocie jestem i tutaj na kompie nie mam fot....pogrzebię w domu i wstawię.....najwcześniej jutro. Tak więc spocznij:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] w robocie nie w robocie obiecałaś OBIECAŁAś :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: a czym się zajmujesz, że cały dzien na dg trajkoczesz. Jestes szefem wszystkich szefów czy prowadzisz badania nad użytkownikami forum :cool1: i jest 17:28 a ty jeszcze w pracy :roll:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Booszzz to się nie wciagaj...to moze być zaraźliwe:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] spoko nie mam aż tak twardej psychy, żeby wciągnąc sie na anem w ten telewizyjny bełkot :lol::lol::lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no nie moge słodycz na owłosionych nogach :lol::lol::lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
zafafluniona Bonito halo mówi się :evil_lol: -
[quote name='Tengusia']:oops::oops::oops:[/QUOTE] nie bardzo wiem co to znaczy, że taki duzy, że taki fajny, że taki dla mnie :cool1:
- 78403 replies
-
[quote name='Iza i Avanti']A dziękować! Troszkę płucami plujemy, ale jest niźle!! :roll:[/QUOTE] po co plujesz płucami nie możesz śliną :diabloti: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=SeaGreen]Już Ci mówiłam, że zawsze do usług:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] eh ca ja bez ciebie bym zrobiła :loveu::diabloti:
-
[quote name='agbar']Normalnie popieram cie w 100000000000000000000000%..szczegolnie to przezywanie krotkich pizamek....jakby kurde szlafrokow nie bylo ani pizam w sklepach......ale przynajmniej sie posmialam:evil_lol: Ide prasowac dalej.....Aha...butki ci u mnie wkleilam,znaczy linki...[/QUOTE] buciki widzialam dzieki :cool1: no ja też posmiałam się do obiadu i dochodzę do wniosku, że jestem zajebista do kwadratu tak z natury :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Maga100'] [B]przecież masz kombinezon :cool1: Na razie użytkuje go Tadeusz, ale niebawem wróci do ciebie (kombinezon, nie Tadeusz)[/B] [B]miałam w reku wodę i książkę :evil_lol:[/B] [/QUOTE] ale tylko jeden jak może mieć jeden kombinezon i trylion bodziaków, spodni spodenek, koszulek itd i po co ci ta książka chyba, żeby na niej stanac i być wyższą :evil_lol: [quote name='malawaszka']i t poka mebelki :diabloti:[/QUOTE] WieśMajster fachowym okiem oceni :evil_lol::evil_lol: [quote name='agbar'] Debe linki do butkow na ebayu ktore kupilam i bardzo mi sie podobaja: [URL]http://cgi.ebay.de/KALOO-Pure-Babyschuehchen-Babyschuhe-0-4-Monate_W0QQitemZ350207882261QQcmdZViewItemQQptZDE_BabyKind_Baby_Babyschuhe?hash=item518a043415[/URL] [URL]http://cgi.ebay.de/KALOO-Blue-Babyschuehchen-Babyschuhe-0-4-Monate_W0QQitemZ350220106533QQcmdZViewItemQQptZDE_BabyKind_Baby_Babyschuhe?hash=item518abebb25[/URL][/QUOTE] dziękować :cool3: [quote name='agbar'] 1. Mam nadzieje ze ten za 3 tys.tez ma wady:diabloti:Wozkiem na razie B. szaleje po domu i podworku...:roll:Nie narzeka na razie,wlozylam mu tam lalke -niech sie bawi chlopok:evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] :errrr::errrr::errrr::errrr:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To byl chiński sprzedawca jaj:diabloti: Nooo dooobra poszukam czegoś:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] juz godzine szukasz :diabloti:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Iiii tam.....pewnie u Drzyzgi? Ja nie wiem skąd ona bierze tych przymułów do programu...masakra.:angryy: Nie słuchaj ich........kazdy poród jest inny- na to nie ma reguły;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ostatnio było o ginekologach, że są zboczeni ja nie wiem czy te laski nie mają języków w gębach i odwagi, żeby wstać i pójść :roll: a teraz to pieprzą takie głupoty, że sie wciągnełam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Maga100'] [B]A co to jest PŁADEK? :diabloti:[/B] [/QUOTE] w zasadzie to nie wiem co to jest :roll: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja nie straszę:roll: Ja uświadamiam:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: boje się :megagrin::megagrin::megagrin: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ona żyje!!!!:crazyeye::evil_lol::diabloti: [URL]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0281ps.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] i ma się dobrze............polowała na wielka muchę i........mucha jej uciekła :shake: na TVN leca opowieści z porodówki --------- baby sa głupie robia z igły widły :shake:
-
spadam pilnować dobytku i jakież ja się wqrwiłam zajrzałam na firmowe a tam jałmużna z ZUS. Za tyle to ja nawet nie opłacę rachunków w domu :shake: jak oni to qrwa liczą, że z i tak kiepskiej jałmużny opcinają coś :shake: człowiek płaci w huk kasy na zdrowotną (przez długi czas z trzech miejsc zatrudnienia! z każdej ponad 200zł) płaci na emeryturę i inne. Zachodzi w ciążę i dostaje nie wiem co. Ja chyba wykonam tam telefon tylko pogadam z księgową :shake: Co najlepsze z tego muszę zapłacić zdrowotną 224,24zł to mi starczy akurat na paczkę pampersów i rachunek za telefon :shake: Pojebało ich, chyba pójdę do ZUS z rachunkami za leki to ok 150zł miesięcznie :shake: bardziej się opłaca być bezdomnym, bezrobotnym alkoholikiem i płodzić się jak królik :shake: a to pies :multi: [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0281ps.jpg[/IMG] i to pies [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0291ps.jpg[/IMG]
-
[quote name='Iza i Avanti']Debe! Gratulacje kobieto! Nie będziesz już się kłuć jak podrzędny narkoman!!! A co do koszulek... Czemu kupujesz takie ciążoe? Ja kupiłam zwykłe, bawełniane koszulki do spania na ramiączkach, w zwykłym, normalnym sklepie... Tylko rozmiar był nienormaly... 42...[/QUOTE] dzięki dzięki tak się cieszę, że już nie będę rasowym narkomanem, że szok :multi: a co do koszul ---- ja w ogóle nienawidzę koszul do spania, spódnic i sukienek więc mam zamiar pospać tyle i le muszę cześć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja jestem piżamowiec :cool3:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Szczerze?:roll: Nie wiem:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] daaaaaaaaj daaaaaaaaaaj daaaaaaaaaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']chyba WieśMajstrze :evil_lol:[/QUOTE] skoro tak mówisz wiesz, że jak przylgnie to na stałe :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Maga100'][B]J, jako prawdziwy wojownik, powienien pójść do lasu na wyręb, a nastepnie w drewutni wystrugać szafki kuchenne dla swojej ukochanej, żeby mogła gotować mu strawę :loveu:[/B][/QUOTE] ale J jest typowym nowoczesnym mężczyzną i ledwo radzi sobie ze sklejką przywieziona ze sklepu pocięta i obrobioną..............i za to kochamy tych mężczyzn :roll::diabloti: ps dlatego strawa będzie z torebki :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]zapamiętam to dobrze :angryy:[/B] [B]Szkoda tylko Tadzia, który już nie zapadnie sie w twoją klatkę piersiową, ale trudno, znajdę mu inną drugą matkę :diabloti:[/B][/QUOTE] sama wiesz, że się oszukujesz wiesz, że Tadeusz kocha mnie jak nikogo ma ziemi (ty masz miłosc z przydziału więc to sie nie liczy:diabloti:) i chcąc nie chcąc MUSISZ mu mnie pokazać :diabloti:
-
[quote name='malawaszka']hahaha ja też :evil_lol: jak moja mama kupiła siostrze taką do karmienia to nam wszystkim zrobiło się tak :crazyeye: a potem tak :mdleje: :evil_lol: no i super, że już tylko leki a nie zastrzyki :multi:[/QUOTE] wierzcie mi starałam się wybrać jak najmniej głupie, różowe i debilne a i tak uważam, że mocno pikują w dół z poczuciem smaku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nooooooo tak się cieszę ze chyba zaraz popuszczę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='elinka']Ale u znajomych to nie był typ, dziewczynkę na 99% zapowiadała im gin. Na szczęście znajomi nie wnosili reklamacji. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] bo ja się zastanawiać zaczynam mam obiecanego wymarzonego wyśnionego chłopaka jak wyskoczy jako dziewczynka to co mam w zasadzie zrobić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak bym taką dziewczynkę wzieła do domu to była by najbardziej męską dziewczynką :lol::lol::lol::lol: nawet wyrko mamy w ciuchcie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: co gorsza w rodzinie jest taki jeden co dopinguje i ma nadzieje, że lekarz się pomylił i czeka na wnusię :eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to teściu :lol::lol::lol: ma odwagę co spotkanie mówić zawsze mógł sie pomylić i może jednak to dziewczynka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]ale ty chyba jesteś zadowolona z wizyt? :diabloti::diabloti:[/B][/QUOTE] najbardziej jak zamykam drzwi i wiem, że już jesteś w windzie :diabloti: witaj moje Słoneczko nad Warszawa :loveu::loveu::loveu: chyba dobrze spałaś bo masz taki dobry humor :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]nie prawda! Mówi się obiecanki macanki:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] jakoś nie wierze, że pójdziesz i nie wrócisz :roll: nie wierzę, że odmówisz sobie tej radości jaką jest straszenie mnie :diabloti: och macanki ale to dopiero przy próbach do drugiego dziecka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dobre że nie tobie to powiedziałam.....a miałam to w zamiarze:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] jak będziesz mi w cytatach pisac to jak sie podniosę i stanę w tym Jaworznie to pożałujesz. Jak mam ci pojechać cięta ripostą chyba nie myślisz, że będe cytować kopiować wklejać :diabloti: hahahah tak czułam, że moj brzuch spowodował twoje wyrzuty sumienia :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: a czy jakies fotografie wściekłego psa sa przwidziane :cool1:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A co miała powiedzieć......włoż doope w beczkę bo jak nie to gorzko pożałujesz:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] hahahahhahahha pocieszycielko sprawdź może czy cię nie ma TAM :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Booszzz...nie obiecuj:oops::diabloti: No właśnie widzę......cała szczęka okazana:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] obiecanki cacanki a goopiemu staje :cool3: a jak zęby do doopy widać :diabloti:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ta.....panować?:cool1: Ty to jesteś spirytus.....wszystkim tu kręcisz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] hahaha jeszcze nie wiem czy uznam to za komplement czy za obrazę pomyślę i zgłoszę się z werdyktem :diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przestańcie bo się kawą zakrztuszę:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to po co tyle pijesz :shake: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ta........pierwsza podpierdalara:evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] hahahhahaa za to to bym sie obraziła i to tak :obrazic::megagrin::megagrin::megagrin: ale ja się nie wtrącam jak to mówi moja babcia :watpliwy: