-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wasiu czy poszukac wam jeszcze jakis filmów instruktazowych czy już raczej dajecie sobie radę :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='agbar']Linki ci moge dac ale do niemieckich sklepow...chcesz? Ja mojemu spakuje rzeczy dla Maluszka i przybije do drzwi wyjsciowych:evil_lol:albo moze od razu upchne do auta....:hmmmm:[/QUOTE] 1. możesz dać tylko pewnie mi się nie opyla bo przesyłka będzie droga ale może :roll: 2. nie zauwały i nie zauważy jestem tego pewna pewna.......ja mojemu worek na szyje z ciuchami zawieszę może przyniesie mi je :roll::lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] to od razu powiedz że chcesz całe piętro dla siebie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]lepiej zapakuj mu to w plecak i każ nosić przez cały czas plecak na plecach :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] chcialabym tylko ile całe pietro może kosztować :diabloti::evil_lol: albo zob z niego żółwia i faktycznie niech łazi z plecakiem daj foty mebli :cool1:
-
ooooooooo byłaś i oooooooooo czytałas widzisz jak te wariatki tu ozrabiaja jak cie nie ma tylko ja tu staram sie panowac nad ich fantazjami :cool1::roll:
-
no to lecą hity :cool1: 1. koszula do porodu - na wpół przezroczysta i tak będę świecić swoją lepszą stroną to odrazu zaprezentuje też jednego suta i pół poślada :diabloti::diabloti: [url]http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/775/65/23/775652314[/url] 2. "szara oddziałówka" czyli ukradła ją z pediatrii jakiejś 14latce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: były i różowe jak ktos ma ochotę :lol: [URL="http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/789/20/30/789203003"]http://photos03.allegroimg.pl/photos...0/30/789203003[/URL] 3. zajefajne guziki, tylko róż ---- nie było mniej różowej :diabloti: w tej przynajmniej nie wyskoczą mi bimbały na boki jak pajace z pudła :razz: [URL="http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/788/38/72/788387280"]http://photos03.allegroimg.pl/photos...8/72/788387280[/URL] i dziwicie się, że kobiety po porodzie przechodzą depresje ja się nie dziwie jak mnie ktoś znajomy w tym zobaczy to mam nadzieję, że nie podejmie decyzji o końcu ów znajomości :cool1:
-
[quote name='malawaszka']żeby zrozumieć co piszesz kilka razy musiałam niektóre rzeczy poczytać :evil_lol:[/QUOTE] hahaha psoko ja się nei czytam bo nei ma szans, żebym skumała co miałam na myśli. Staram się nie walić z calych sił w klawisze ------ bosz jakie to trudne :shake:
-
[quote name='Cola'] Podziwiam Debe Twój zapał do walki ze schodami o tak wczesnej porze :evil_lol: Pociesz się, że na porodówce wszystkie tak będziecie wyglądać :diabloti:[/QUOTE] nie wiedziałam, ze to królestwo schodów inaczej za huka pana bym tam nie szła :shake: W czasie porodu do będe miała w doopie jak wyglądam ale już PO :roll::evil_lol: tylu pięknych meżczyzn będzie sprawdzać czy sie goje a ja będe w koszuli goracej 14latki :shake::diabloti::evil_lol: [quote name='agbar']Poka infantylna pizamke:cool3:[/QUOTE] pokaże ale za chwilę :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti']Chyba Szpilatrona widziałam... ale jakoś tak mi szybko przemkęła... Cześć Debe!!![/QUOTE] przeleciała jak szczała :cool3: czesć Izo :cool1: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A co ja Ciotka Klotka:roll: berek:loveu: Co jej dałaś, że tak śpi?:razz: [URL]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0267ps.jpg[/URL] A co do koszulek do karmienia to moja mama pobiła wszystko...kupiła mi taką w kolorze mocno różowym z bocianem na środku:mdleje: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] hahaha to zależy czy masz sukienke i i taki okazały kapelusz :cool3: jak Ciotka Klotka -- prawdziwa :cool1: [IMG]http://www.istotneinformacje.pl/pic/i/9/9246.jpg[/IMG] ogłuszyłam ja jak karpia i śpi śpi śpi :lol: tylko czemu dzis na moim wyrku tak spała spała spała :shake::evil_lol: poka zdjęcie różowej koszuli w bociana :cool3: dziś zła bez kija nie podchodź :angryy:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] wpakuj może te na wyjście do swojej szpitalnej torby i trzymaj to pod łóżkiem :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie jak mam zabrać ze sobą wszystko to będę wyglądała jak tabór cygański jedna sala to będzie za mało :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]w takim razie mądry chłop [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] oj tam zawsze mógł powiedzieć NIE a wolał omijać :diabloti:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no i zafascynowana tymi fantazjami zapomniała o bożym świecie...o nas rzecz jasna :mad::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] toż to jasne że my jesteśmy jej światem, snem i marzeniem :p
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]myślisz że białe myszki jakie zobaczyła zaprosiły ją do swojej norki? :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ja nie wiem ale wiem, że jej nie ma a miała grzybki więc czy to myszki, czy inne fantazje ją zaatakowały to fakt :roll::diabloti::evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] specjalnie nie chciał :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] bał się, że ciocia Ala z rozpędu jemu da jakis smok do ssania i będzie jemu robiła foto :diabloti:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i zatrudnić człowieka, który będzie to ogarniał :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] no to fakt --TZ się do tego nie nadaje :roll::roll::roll: ciekawe jakie ciuchy przywiezie nam na wyjście :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i dlaczego to nie będą TE przygotowane ciuchy :diabloti:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]połowy nawet nie zdążysz ubrać mu :evil_lol::evil_lol: siostra pokupowała i podostawała przed urodzeniem Zuzi pełno ciuszków, część tych co dostała pochowała bo były jeszcze za duże...a później kiedy wyjęła okazało się że większość już za mała :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] i tego się boję jak nie wiem chyba będe musiała jakąs archiwizację prowadzić :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='agbar']Czego nie wiesz? Dzien dobry Magdo W. :lol:[/QUOTE] co ja zrobię :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
kurczaki a ja nie widziałam :shake: zaraz archiwum przeszukam może już jest :p
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i nie podzieliła się :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] taka własnie jest siedziała i jadła SAMA a teraz boi sie wyjść z jakiejś myszej nory :diabloti:
-
[quote name='agbar']yyyy.....to ja juz sobie pojde.... Tylko w papierowej torbie....zwyklej reklamowce moga sie uszy oberwac od ciezaru:diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dam ci w eko torbie :diabloti: [quote name='agbar'] ....ciagle sie zastanawiam jak to mozliwe,ze moj nienarodzony syn ma wiecej ciuszkow niz jego matka i ojciec razem wzieci...:cool1:Nie wspomne o poscielach,rozkach,pieluszkach flanelowych,tetrowych,kocykach,skorach owczych,skarpetkach,paputkach,butkach,czapkach,szalikach, kombinezonach..... O i sie mi przypomnialo,ze wanienke jeszcze musimy zakupic....[/QUOTE] kurne jak to możliwe, ze fizycznie jego nie ma aja już nie mam gdzie toreb upychać :evil_lol: kurna nie mam butków dasz jakies fajne linki i do kombinezoników :p
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'][I][COLOR=Blue][B]Cze sis od Szpilosławy:multi:[/B][/COLOR][/I][/QUOTE] chora :roll::lol::diabloti: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll: jechałam ze z qmplem... bo mi sie skończył przegląd na auto i jakoś nie mam kiedy jechać zrobić .... :diabloti: a on nie chciał przez Boguszowice jechać :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] dobra dobra ja wiem przy ścianach chodziłaś coby nie zostać zaatakowana ciastem albo kawką :diabloti: ja nie rozumiem czemu nie masz czasu na przegląd :shake::shake::shake:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll: KŁAMIESZ!!!!! :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] muła :crazyeye::crazyeye::crazyeye:.........................................................:diabloti:
-
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B] Moje zdanie o dłużących miesiącach było podchwytliwe:diabloti:żebyś się sis mogła rozpisać:diabloti::evil_lol: [/B][/I][/COLOR][/QUOTE] bardzo ci kurna dziękuje ale każdy miesiąc trwa jak trzy :diabloti: w ciązy to ja juz lata jestem :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: biedne słonie :shake:
-
najadła się halocynogenków i teraz jej nie ma :diabloti:
-
hahahahaha jak ją omijałaś to jej nie spotkałas :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='agbar']Czy mam sie zaczac bac??[/QUOTE] alez skąd :diabloti: czuj się bezpiecznie :diabloti: [quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Szpilka przeżywa z pańcią ciążę trochę jej się te kolejne miesiące już dłużą Heloł sis:multi: [/B][/I][/COLOR][/QUOTE] to fakt Szpilka dzielnie przeżywa ale JESIEŃ deszcz i wiatr :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Od jakiegoś czasu czuję się na tyle dobrze, że wybieram się z psem na "dłuższe" wędrówki :diabloti: Wczoraj wieczorową porą poszłyśmy połazić. Na tej wojaży spotkałyśmy młodego pana z dalmatyńczykiem a nawet z blackmateńczykiem (miał więcej czarnych plam niz białego - był śliczny). Pan mówi "młoda" "a to nie widać wygląda jak młody pies" a pana pies ile ma.............................i tu ja kocham mężczyzn WSZYSCY SA TACY SAMI :evil_lol::evil_lol::evil_lol: "dwa i pół roku, znaczy dwa, nie daw i pół, nie dwa obchodzilismy rocznice to ma dwa..........."i tak kilka chwil ja na to wie pan co to aż tak nie istotne :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: strasznie mnie rozbawił :lol::lol::lol: Dziś byłam na poczcie! 40 minut ze schodami - kto qrwa budował te stare osiedla!!!!!! poczta oczywiście na szczycie schodów - bez windy - bez podjazdu :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: jak doszłam do domu to myślałam, że to mój koniec! pies szedł samopas bo nie miałam siły jeszcze na nią patrzeć :shake: Ale mam koszule na porodówkę ----- bosz kto je wymyśla czy te koszule do karmienia musza być takie imfantylne :shake: no ale są. przez kilka miechów będe wyglądać jak dziecko specjalnej troski :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo :cool1: