Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przestań....przerażasz mnie:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie wiem czy wiesz ale moda na sukces zdobyła w 2009 roku nagrodę tv emmy awards :cool1:
  2. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]lepiej nie;)[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] ja obstawiam grudzień :cool1: święta lub sylwester :cool1: to ja niewierzę w krzywoustego :cool1:
  3. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]O dżiisssss:crazyeye: widzę że trafiłam na fankę:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] no oczywiście :evil_lol: "Premiera w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Polska"]Polsce[/URL] odbyła się [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/5_wrze%C5%9Bnia"]5 września[/URL] [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/1994"]1994[/URL] roku w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/TVP1"]TVP1[/URL];" wikipedia.org :cool1:
  4. Ala ja myślę ze się ukrywasz bo napewno bez neta tyle bys nie wytrzymała :diabloti:
  5. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ależ nie płacz....jest na to sposób:cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] jaki :cool1:
  6. nie wierze, że Kronos jest krzywoustny!!!! w końcu nie ma zdjeć :cool1: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No to jeszcze ino 8:p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] przy dobrych lotach:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] pójdzie pójdzie może nawet szybciej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ehhh no to co ja ci mogę poradzić:roll: Wiem! Wypożycz sobie wszystkie odcinki Mody na Sukces to ci raptem przyspieszy:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] tak oczywiście jasne i ofkors :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: juz się uczę drzewa genealogicznego [IMG]http://stylio.pl/members/pictures/109/109134_xl.jpg[/IMG]
  8. [quote name='elinka']dbsst, nie słuchaj dziewczyn!!! :shake: To oczywista oczywistość, że one by chciały zatrzymać[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]w[/SIZE][/FONT][B][FONT=Comic Sans MS].[/FONT][/B].. pardon... [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]przy[/SIZE] [/FONT]sobie maluchy jak najdłużej. :diabloti: Niestety, dzieci nam rosną i... wychodzą z brzuszków. I nie wiem co, ale tego się nie da zmienić. :placz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]dlaczego ona mi sie tak przyglada?:roll: [URL]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0287ps.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] chce cie ugryźć w końcu to groźny bokser :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Iza i Avanti']Suka Szpilka- piękna![/QUOTE] po mnie piękna i powabna :loveu: [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0324ps.jpg[/IMG] a my kończymy dziś pierwszy dzień 30tc :p [URL]http://niemowle.onet.pl/pl_PL/preg_calendar.php?option=week&week_nr=30&categ=text[/URL]
  10. [quote name='apple']Rozumiem, bo miałam tak samo....strasznie chciałam urodzić Zobaczyć jak wygląda wycałować stópki, raczki....[B]później[/B] przyszło otrzeźwienie:evil_lol:[/QUOTE] no właśnie to będzie później a ja czekam i czekam i czekam i tak mi się dłuży :roll:
  11. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]nooo powaga...wyleciało mi:look3:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :bigcry::bigcry::bigcry:
  12. [quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jeeeeessssooooo zapomniałam:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :lying::obrazic:
  13. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dla nas...bo te nieuświadomione to jeszcze tego nie wiedzą:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] mówcie co chcecie ja i tak nie mogę doczekać sie o po tej stronie macicy :loveu: strasznie chce go już uściskać wycałować, nigdy już nie będziemy bliżej jak teraz a ja czuje, że jesteśmy tak odlegli od siebie :roll: czy ktoś wie o co mi chodzi hahahaha
  14. [url]http://img220.imageshack.us/img220/1294/20090825681.jpg[/url] bowski dziadzio :loveu:
  15. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Nooo dooobra poszukam czegoś:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] no chyba cię coś przygwoździło bo od wczoraj szukasz i szukasz tych fotografii :diabloti:
  16. o matko zalałaś nas zdjęciami jestem dogłębnie wzruszona IZO :diabloti:
  17. suka Szpilka :evil_lol: [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0327ps.jpg[/IMG] i widoczek taka ze mnie romantyczna dusza :diabloti: [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0298ps.jpg[/IMG]
  18. [quote name='agbar']Ale jak to pies?:hmmmm: Co zrobilas z suka Szpilka???:cool1:[/QUOTE] ciachłam ją trzy lata temu i taka ciachnięta ni to suka ni to pies :diabloti: [quote name='Iza i Avanti']A ja myślałam, że suka :crazyeye: Goopiam...[/QUOTE] no chyba, że taka suka bez suczych gabartów to tez suka :evil_lol: wiodczki [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0283ps.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0293ps.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0284ps.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0296ps.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Asior']to jest nic.. pomyślcie sobie, jak by to było, że całą ciążę macie mieć jedno dziecko a przy porodzie się okazuje,z ę są dwa.. Koleżanka mi opowiadała, że jej kupela tak miała... I ona sama miała taką schizę, ze jak była w ciąży i robiła usg, to dopytywała kilkakrotnie lekarza, czy na pewno jest jedno, a lekarz jej na to, że na pewno, bo widzi tylko jeden płód... no chyba, że drugie się schowało za kręgosłupem :D[/QUOTE] to brzmi jak z polskiego horroru albo amerykańskiej komedii romantycznej gdzie wszystko sie mieni i różowi :evil_lol: i nawet nie wiem czy współczuć rodzicom czy gratulować :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='sacred PIRANHA']...tylko taka ruchliwa córcia była że mi brzuch skakał na boki, siniaki miałam od jej kopania, generalnie energi za dwoje...zresztą tak jej zostało do tej pory:diabloti:[/QUOTE] czyli jak mój jest nawet czasem bardziej leniwcem to znaczy, że mu tak zostanie i jak się przeciśnie to będzie aniołem cudowniastym śpiacym cale noce tak? :roll::lol::lol::lol: [quote name='Sylwia K']ja też się bałam, ze będzie ciąża bliźniacza gdyż w rodzinie mego męża są bliźniaki... teraz boję się, że jeśli kiedykolwiek zdecyduję się na drugie albo wpadnę, to ze wtedy będą bliźniaki... a z dwójką to nie wiem jak sobie poradziłabym... poza tym mam za mało pokoi na troje dzieci, a z własnej sypialni nie zrezygnujemy tak łatwo:diabloti:[/QUOTE] byliśmy na weselu niedawno i była tam taka para co ma syna i dwie bliźniaczki. Dziewczyna powiedziała, że roboty z bliźniakami jest ni wiele więcej, maja swoje zmiany jak jedno płacze jednej nocy to drugie śpi. Ponoć nie płakały na jeden hejnał wcale. Ale szczerze jakoś w to nie wierze :roll::evil_lol::evil_lol: Co gorsze TZ marzy o bliźniakach --- oby tylko sobie ich nie afirmował :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='elinka']A czy Twoja córcia ma zamiłowanie do piłki nożnej? No wiesz...genetyka. :evil_lol::evil_lol: Niestety , mój TZ nie ogląda meczy to kiedy chodziłam na ktg, pielęgniarka musiała bujać moim brzuchem, aby obudzić małą na badanie. Przez całą ciążę Ewelinka boleśnie kopnęła mnie tylko raz. :angel:[/QUOTE] kurna my mecze, boks (na boksie się budzi:cool1:),siatkówka męska i damska. A to nasze takie uparte jak śpi to śpi. Jak byłam na kontroli i mówię, że Mały znowu mało się rusza, mój lekarz prowadzący zaczął go budzić żeby zobaczyć czy on tam jest. W zasadzie mój brzuch przeturlał mi chyba na około, łapał Małego za wszystko a ten spał. Skończyło się KTG i usg okazało się że król śpi - to chyba ma po naszym psie :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='malawaszka'] chyba jestem najbardziej doświadczoną matką :evil_lol: :diabloti:[/QUOTE] widzisz masz z górki a nie to co my biedne jełopy:roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tadzika prawie nie widać w tej spacerówce :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Maga100'][B]o rany, Debe, ty to masz riposty, full oryginał niewytarty :diabloti:[/B][/QUOTE] całe dnie siedze i je obmyślam :diabloti:
  22. [quote name='Iza i Avanti']Więcej? Czyli dwie??? Phi! Ale Szpilosława śłiczna![/QUOTE] [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0285ps.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0287ps.jpg[/IMG] ha i co i pies
  23. a czy można prosić fonię :cool1:
  24. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] no jak to tak...moja mamunia mnie kocha i nie zrobiłaby mi tego prawda mamuś? :sad:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] lajf is brutal i ful of zasadzkas :diabloti:
×
×
  • Create New...