Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. Ala nie denerwuj się jak masz zaufanie do weta to uzgodnicie jaka ma być narkoza i jak bardzo ma wam Ozzola wybudzić. Najwyżej C. poćwiczy buły wnoszac go na 4 :cool1: Będzie dobrze denerwuj się (bo inaczej sie nie da) ale nie popadaj w panikę.
  2. [quote name='zerduszko']Ale po mojej Młodej szczeniaki?? Nie polecam :shake: :eviltong:[/QUOTE] hahahaha ja poproszę sceniacki po kastrowanych rodzicach :lol::lol::lol: [quote name='malawaszka']no Oliwia dođ wzrođnita jak na swj wiek + wyrostowo i gadkowo te + cyasem jak pryzjad ynajmo siostry y dyiecmi to syok jakie one rne sa + tamte takie dyidyiusie jesycye hahah ale mam nadyieje, ye same nie kastrowaz :evil_lol:[/QUOTE] Maławaszko to po jakiemu bo ja nie rozumiem :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak tam pech dziewczyno :cool3:
  3. [quote name='Cola']Mamy piękny niedzielny poranek :multi: wstawać miśki, wstawać :multi: [/QUOTE] ja już dawno wstana z psem wyspacerowana, jem śniadanie potem sprzątanie (tez ostatnio myłam okna :cool3:, TZ się wkurzył :diabloti: i mi sprzęt zabrał) czemu nie rozumie, że JA muszę się ruszać w każdej płaszczyźnie :lol::lol: [quote name='Cola'] mnie to nie ma co pokazywać, mało się zmieniłam - tylko brzuch mi rośnie :roll: muszę przestać obżerać się słodyczami :evil_lol::evil_lol: a syn ma tylko fotki b&w, więc nie wiem czy się chwalić :eviltong:[/QUOTE] daj b&W zobaczymy do kogo podobny :cool3: a za moje cycki to ja juz opłaty moge pobierać taka Iga Wyrwał za darmo ich nie pokazuje a możemy stanąc do konkuręcji więc cyca niet :evil_lol: [quote name='Cola'] nie wiem czy zdążę wpaść do Jaśkowego pokoju, bo mam napięty harmonogram dnia :eviltong: zdążyłam już pomyć szafki w salonie i okna :p zaglądam na chwilkę na dg i spadam dalej do roboty...nie wiem czemu, ale od kilku dni mam włączony motorek na sprzątanie :lol: TZ mnie chyba wyprowadzi z mieszkania :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] dasz radę jak masz ten motorek włączony to obrobisz dwa :eviltong: Chociaz to co dziś będę robić jest NARAZIE przyjemne :evil_lol: [quote name='Cola'] :mad:.....poka swoje :diabloti: masz czym się chwalić[/QUOTE] za moje cycki to ja juz opłaty moge pobierać taka Iga Wyrwał za darmo ich nie pokazuje a możemy stanąc do konkuręcji więc cyca niet :evil_lol: [quote name='Cola'] właśnie się tak czuję i bezkarnie się panoszę :diabloti:[/QUOTE] tak wszyscy czujcie się jak w domu :mad::evil_lol: [quote name='Cola'] aż tak z Tobą źle? :diabloti: na pamięć się tak rzuca, że do domu nie możesz trafić? :evil_lol: powiedz Jaśkowi, żeby oddał Ci mózg :evil_lol: p.s. ja używam kartkowych map i uważam, że są lepsze[/QUOTE] to na prezent dla mojego lubego ukochaneo i jedynego :p Witajcie ależ zimno brrrr ale zupełnie przyjemnie :D
  4. [quote name='zerduszko'] Młoda ma 12 z czymś i naprawdę... padam. Tak ustawiła koleżankę, które chciała żeby jej sunia ze schronu i pies z rodo miały młode, że oba wyskatrowane :evil_lol: Dzieci :roll:[/QUOTE] to ja się piszę na szczeniaki hahahahahaha
  5. i na koniec lub poczatek----- szukam nawigacji jakieś sugestie, podpowiedzi, cokolwiek :placz:
  6. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]cukiereczek czy psikus :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] psi-kus :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. może sprzedasz nam kilka tekstów jestem ciekawa jak uczeń mistrza się umie odgryźć :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a to do łatwych nie należy :evil_lol::evil_lol: miaaauu:cool3:
  8. [quote name='Maga100'] [B]jak zawsze wspaniałe entrez :diabloti:[/B][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Oliwka jest taka wielka, że ja nie wierze pamiętam zdjęcia jak była maluńkim okruszkiem a teraz istna pannica------------------jestem w szoku :cool1: a koty jak to koty :eviltong: za to bułgrzybki w dechę :evil_lol:
  10. [quote name='Maga100'][B]wstawiaj! Pozwalam w galerii Dominiki :p[/B] [B]a że śliczny, sliczny po mamuni swej ukochanej, jedynej :loveu:[/B][/QUOTE] tak czuj sie jak u siebie żadna mi nowość czyli że po mnie śliczny ----------------zgodze sie z toba :diabloti:
  11. [quote name='Cola']mam :cool1: dostałam fotkę syna - portreta :p widzę, że mamy podobne plany :evil_lol: tylko, że ja będę robić porządki w salonie :p TZ szykuje mi właśnie pole do popisu :diabloti:[/QUOTE] poka poka poka fote :cool1: ha ha to jak skończysz salon wpadnij do Jaśkowego pokoju plizzz [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cola poka sie i syna :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie wiem czemu jak czytam to mam wrażenie, że wyczytam:roll: Cola poka cycki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Maga100'][B]w sumie trochę ideałów przydałoby się na tym świecie, prawdaż? :loveu:[/B] [B]napisz, że się stęskniłaś, napisz, napisz :loveu:[/B] [B]Hm, to czemu teraz WSZYSTKIE moje spodnie dają się wciągnąc maksymalnie tuż za kolana? :angryy: Brzuch mi opadł? :cool1:[/B] [B]a skąd je masz w takich ilościach, no wiesz :roll:[/B][/QUOTE] 1. tak to prawda ideałów nigdy mało szczególnie tych z Pierd 2. pisze 3. skurczyły sie spodnie 4 nie wiem ale mam podejrzenia, że rraz w tygodniu wpada takie auto terenowe i wywala śmieci w moim pokoju :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Iza i Avanti']Bry kobieto od wielkiej ilości... zdjęć!:cool3: [/QUOTE] no jakies 10 więcej :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: hejka klejka super sklejka :cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. chciałam dodac coś od siebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]co ty tak wode na blogasie lejesz :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] w ł a ś n i e :cool1:
  15. materac kota nie uszkodzi a rzyganko sranko - wprawiaj się :evil_lol: dziś byliśmy w gościach i ktoś puścił takiego smroda, że szok to tak na marginesie ni w 5 ni w 10 :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Maga100'][B]tak, to jest jeden z powodów :cool1: Nie jestem aż tak próżna, że jedyny, niemniej też istotny :diabloti:[/B][/QUOTE] gadu gadu zdradzę twój plan chcesz małymi W. zalać świat i będziesz się rozmnażać jak królik :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Maga100'] [B]A w ogóle wszędzie się błąkasz, a czy ty widziałaś już Tadeusza?? Przecież to duchowy brat Jana Debe :diabloti:[/B][/QUOTE] więc za raz mam dwie ciąże i dwóch synów i vice versa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to sie nazywa układ scalony :diabloti: [quote name='Maga100'] [B]a tobie co? Dzień łagodności z okazji Zaduszek? :diabloti: Nawet na Boże Narodzenie nie jestes taka miła :diabloti:[/B][/QUOTE] no własnie q....w nie wiem czemu ja taka miła pomyślmy przerwa w konwersacjach :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Maga100'] [B]Ładnie może tez oznaczać grubo :cool1:[/B] [B]Rysy mi złagodniały, a jakże, po prostu nie było ich widać w ogóle :cool1:[/B] [B]Jakbys mi zrobiła foto, to ja bym ci zrobiła kuku :diabloti:[/B][/QUOTE] miałas duży brzuch i to wsio :shake: tak a zawodnicy sumo gubili sie w twoich faudach sharpeia :shake: to dogoniłabyś mnie po herbatce tak :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jutro zamierzam prać, segregować, układać, prasować kto chętny do pomocy :evil_lol: plan minimum pokój Jaska ma zostać odgruzowany a miliardy toreb mathercare i smyk zneutralizowane :roll:
  17. [quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Znaczysię jestem bez formy... jednak:hmmmm:[/B][/I][/COLOR] [COLOR=Blue][I][B]W BZ chodziło o poruszane tematy, a nie brak fotek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/QUOTE] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhahahaha moja kulpa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ja poproszę o wynajęcie pokoiku:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie wynajmuj jej ona chodzi po galeriach i się wprasza, Najpierw u Izy potem u Ciebie a na końcu u mnie...............może jeszcze gdzieś się wpraszała aż tak jej nie śledzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: fajne wsiowe widoki ----- zazdrościmy :cool1:
  18. :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:
  19. uffff to git, że z Fiflakiem jednak ok a że ty jesteś zwykła panikara :cool1: jak tam dzionek zleciał moja ukochana Maławaszko :loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='Maga100'][B]mnie było bliżej do Dominiki :angryy::angryy::angryy: A nawet powiem, ze Dominice wciąż jeszcze daleko do tego, kim byłam ja :cool1:[/B][/QUOTE] przesadzasz, moim zdaniem BARDZO ŁADNIE WYGLĄDAŁAŚ w ciąży :cool1:(z ciężkim sercem to piszę bo bycie miłym dla Magdy W. jest dla mnie tak nienaturalne, że szok :evil_lol:)Bardzo kobieco i można rzec pociągająco jakoś rysy ci się złagodziły czy co :p I żałuję, że jednak nie robiłam ci foto.:shake: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jes, afkors, naturliś, jawol, absolimą:evil_lol: Siuram podwójnie:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] o wielo językowa JaPkowa :evil_lol: o żesz a poka tego podwójnego siura :diabloti::cool3::lol::lol: [quote name='Cola']mój spełnia normy :p wczoraj widziałam :p [/QUOTE] masz foto :cool1:
  21. [quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]No i poszła se.... wszyscy poszli... co ja teraz będę robić ( wezmę się pewno wreszcie do roboty) [/B][/I][/COLOR][/QUOTE] i co gorsza pokazała się teraz na chwilę :evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Booszzz...nie dziękuję kobieto! Na jakiś czas sie wyleczyłam z takich goopich pomysłów [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ar ju siur :evil_lol::evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale bym tą niuchę wycałowała [URL]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0320ps.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] chodzi i się wprasza - zapraszam :cool1: [quote name='malawaszka']poczytałam, pośmiałam się i teraz to Wam zazdroszczę, że wszystkie na raz jesteście w ciązy bo jak ja już w końcu dorosnę do tego to pewnie nikt nie bedzie chyba, że Wy po drugim bedziecie sobie robić [/QUOTE] jak ty będziesz w ciąży to MY BEDZIEMY PIĆ SZALEĆ DO BIAŁEGO RANA i nie będziemy cię słuchać :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]Zapisz tam od razu Tadeusza W. :cool1: Może być od jutra :cool1::cool1:[/B] [/QUOTE] nie Tadzik nie będzie zadawać się z Jaśkiem nie chce, żeby Tadzik przekazał mu jakies złe nawyki :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti']Jesoooooooooooooooo! Widziałam boską Szpilkę![/QUOTE] ha ha ha myślałam, że boską Dominikę :diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] i będę z Jaśkiem lekcje odrabiać :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] tak tak tak :diabloti: [quote name='Cola'][URL]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0308ps.jpg[/URL] czemu Szpilowa taka poważna i jakby smutna? :cool1: [/QUOTE] starsza pani to poważna i dumna :cool1: [quote name='Bogarka']W jakim wieku jest Szpilka?[/QUOTE] 7 - czy to jakieś przesłuchanie :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zawsze możesz dopakować drugiego potomka ;) Cześć Moja Sis :loveu: wyspana :razz::razz:.....:scared:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] mnie ma miejsca ten zajmuje całą przestrzeń życiową :evil_lol: wyspana :evil_lol: [quote name='Maga100'] [URL="http://www.blog.pl/artykuly/rozklada-taka-nogi-a-potem-siadac-chce,47,1#top"]Blog.pl - artykuły - Rozkłada taka nogi, a potem siadać chce![/URL][/QUOTE] rewelacja :diabloti: [quote name='Asiaczek']Brawo!!! A jak wizyta na USG? Było podwójnie?:lol: Pzdr.[/QUOTE] teraz w piątek idziemy :cool1: [quote name='Cola']teraz już nie można dopakować :evil_lol::evil_lol: chyba, że schował się za kręgosłupem :diabloti: [/QUOTE] mój mały jest wielki i jest go wszedzie we mnie pełno :evil_lol: jesteśmy i lecimy :diabloti:
  22. [quote name='Maga100'] [B]Jeżeli przybędziesz przed końcem grudnia, to zapewniam cię, ze nawet jak Debe będzie miała mordercze zamiary, to zdążysz spokojnie uciec... I jeszcze w międzyczasie wypijesz herbatę :diabloti:[/B] [/QUOTE] jest coś we mnie - jak to mówił klasyk Nikodem Dyzma :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:je biegnę mordować :diabloti:moje 25 sztuk wychowanków :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] a mi oko skacze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. a to z dedykacja dla niedowidzących :cool1: [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0311ps.jpg[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0308ps.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...