Co to za zwyczaje Aby K(r)omy nie zabierać na wakacje ale to są zwyczaje ja już tego nie czaje w głowie tesci sie nie miesci...
na pogode wiekami mozna czekać...
a w domu nie można? cóż to za wymysły w mgnieniu oka prysły...
ehh tak jakoś już się nie klei... :oops:
[quote name='Agga'][img]http://img259.imageshack.us/img259/9721/szpilka0256tk.jpg[/img]
ahhhh ...ohhhhh....ahhh.....moja ulubienica Szpilosława :calus:
[img]http://img133.imageshack.us/img133/5598/szpilka0149qv.jpg[/img]
[b]a tu jakos tak zesztywniała troszke :o dbsst czys ty ja przypadkiem w krochamlu nie zamoczyłas?[/b] 8)[/quote]
:cunao:
[quote name='Koma']O qrcze :o
Co ja widze, odkopałaś moją galerię :oops: :lol:
I to w jakim stylu :D[/quote]
Komplementów prosze nei prawić tylko jakąś fotke wstawić!
:evilbat:
[img]http://foto.onet.pl/upload/27/89/_505814_n.jpg[/img]
Ale bombowa szczęka, taka szczęka to nie udręka bo do karmienia dużo nei potrzeba wystarczy K(r)omka chleba :D
Ale słodkie te kotecki... ja dzis miałam przygode z kotem :evilbat:
Trzymałam ONa który nei toleruje kotów...a ten kocór którego spotkałm robił jak by mi na złość i podchodził coraz bliżej już myślałam że zaraz puszcze smycz i zarazem psa...ale w oststniej chwili uciekł kotek wrr
Gałgan jeden! Ale i tak nei zmienie opinni co do kotów :D