Chciała bym pojechać na taki obóz tylko że jest trochę kosztowny , ale i tak jak bym miała możliwośc to bym pojechała Tylko że yy no ten tego yy NIE MAM PSIORA to jedyny kłopot ! Na 95% będe mieć na lato
_________________________________________________________
apropos jaką rasę mi proponujeci do bloku odezwijcie sie bo znikim z tąd nie mam bliższego kontaktu @@ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: