Jump to content
Dogomania

Weron_ciau

Members
  • Posts

    502
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Weron_ciau

  1. [quote name='Hugo-Kochaś'][img]http://img68.imageshack.us/img68/5955/tnhpim17618mr.jpg[/img][/quote]Ale fajosko śpi :angel:
  2. [quote name='Hugo-Kochaś']I HUGONEK [img]http://img299.imageshack.us/img299/6503/tnhpim14561lt.jpg[/img][/quote] Ale fajniuska mordka! :angel: Więcej fotecek plosiem!
  3. Łale odcinek kurde ekipa robi postepy!
  4. [quote name='zaba14'][quote name='daga10011']:o piatake przybija :o ale madrala :o[/quote] no, a co... zwykly kundel a jaki inteligentny, gdybym kiedys miala ten rozum co teraz to bylby z niego wspanialy pies! :) ale i tak go kocham po mimo, ze jest wredny :P dostojna ruda wredota :P [img]http://img327.imageshack.us/img327/1369/picture6522ir.jpg[/img][/quote] BIAŁE ŁAPKI :angel:
  5. [quote name='zaba14']Mikus przesyla caluski [img]http://img244.imageshack.us/img244/314/picture6100uh.jpg[/img][/quote]A ja odsyłam caluski :calus: dla ślicznej slodziachnej mordki! :angel:
  6. Basenji ja tam czekam na nowe ;)
  7. Atomic cieżkie cegły nie :evilbat: ;)
  8. [quote name='Koma'] z nową zabawką [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.112.jpg[/img] [b]Weron_ciau[/b] Mimo, że wiedziałam co tam jest to gdy pierwszy raz zobaczyłam to zdjęcie nasunęło mi się to samo na myśl :lol: Ale to [u]Muszynianka[/u] :lol:[/quote] A widzisz! Chyba wszyscy dogomaniacy mają to "zboczenie" Plosiem o wiecej zdjęc K(r)omki 8)
  9. Ale jej do śmiechu :angel: Aggus więcej! 8)
  10. Ale słodziak :angel: A ten nosek! Uszka cud miód! Pchełek sie pozbędziecie! :P
  11. A widzisz jak ja wiem 8) :lol:
  12. No na Piracie płynęłam 3 lata temu mam gdzies nawet bilet-pocztowke... Na Wikingu w zeszłym roku padał deszc i był taki wiatr ze tak bujało a ja miałąm w ręku woreczek bo po godzinnej podrózy beznadziejnym autokarem obawiałam się ekhmmm 8)
  13. Dzięki Basko! Najpierw serial ja poczekam! Jeszcze raz prześledziłam te komentarze i zostaje przy swoim. Do teraz mam banana na twarzy co 30min temu było nie możliwe :roll: Pozdrawiam :P
  14. [quote name='bernulka']Ale zajefiste fotteecckii! Też bym na zlociq chciała, ale to chyba dopiero za pare latkooff :cry: Ale więcej prosimy foteczek. Czyżby AnTu zmieniła fryzure? :evilbat: paździoszki[/quote] no ja dokładnie to samo
  15. Jak ty go męczysz... :lol: 8) dla jedzonka (z tego co widze w ręce trzymasz jakiś prysmak) zrobi wszystko
  16. Basko zrobisz mi banerek albo avatar? Zamówienie w topicu Evelinki.
  17. dbsst wstawiaj! Ja czekam coś wspaniałego taki zlot...
  18. Jak to czytałam to stwierdziłam że szkoda że mam tylew lat ile mam i bardzo chciala bym sie z wami spotakc na takowym zlociku
  19. O moja kandydatka na czele 8)
  20. [quote name='carragan'][quote name='Weron_ciau']Czy mogą się spytać kto to TZ ciec? :lol:[/quote] Poczekaj a zobaczysz :wink: BTW.Manu,Waldek szkoda,zescie nie dojechali,bo nam strasznie brakowalo gitary Waldka :wink:[/quote]No dobra to czekam... 8)
  21. [quote name='Evelina'][quote name='Weron_ciau']Eve a ta pałka u tego ludzika [img]http://manu.dogomania.pl/emot/bejzbol.gif[/img][/quote]To moj sposob na przerobienie zbyt dlugiego [b]baskomaniakowego[/b] ozorka na kotlety. 8)[/quote] 'bejsbolem' a nie lepiej...
  22. Czy mogą się spytać kto to TZ ciec? :lol:
  23. Wiecej fotek innych zlootowiczów... OleQ mówi że było zajebiście...
  24. [quote name='baskomaniak'][quote name='Weron_ciau']... Oddaje 99 głosów ...[/quote] Będzie to możliwe jak ogłosimy głosowanie poprzez SMS (9.99 zł + VAT) :wink: A póki co, każdy może oddać tylko jeden głos. 8) Pozdrawiam. :D[/quote] :cunao: 9.99 chyba śnisz... No to zanotowałes moj glos dla Eveliny... 8)
  25. [quote name='baskomaniak']Co to za rozmowy kulinarne? Proszę się nie przekrzykiwać w głosowaniu, bo tracę panowanie nad punktacją... 8) [size=6]Jak tylko zbierzemy 100 głosów ruszymy z serialem...[/size] :wink: Pozdrawiam. :D[/quote] Oddaje 99 głosów na komantarz Eveliny.... A tak na prawde to 1 glos dla komanterza Eveliny.... [size=1]może zrobi mi banerek albo basko[/size] aaale to tylko mmoje mysli :D Eve a ta pałka u tego ludzika [img]http://manu.dogomania.pl/emot/bejzbol.gif[/img]
×
×
  • Create New...