Jump to content
Dogomania

Weron_ciau

Members
  • Posts

    502
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Weron_ciau

  1. [quote name='LAZY']PAPLE!!! :evil:[/quote] Lazy... 8) Co?
  2. [quote name='rzaba']witajcie dogi, my jesteśmy jeszcze przez 1,5 tygodnia w Bydgoszczy. chodzimy na soacery w okolicę doliny śierci- to jest chyba fordon, jeśli jest ktoś chętny z psiakiemna spacer- ale takim, ktory ładnie będzie się bawił z 5-cio miesiecznym yorkiem to proszę zgłosić się;)[/quote] Hmm p pierwsze już za późno a po 2 nei mój rejon a szkoda :(
  3. Aha dbsst na pewno bedzie to czytala wiec pisze.. Z naszego spotkania w wawie nici :( W warszawie bede tylko 1 dzien :( w Płońsku koło Wawy będe dłużej... dlatego w wawie krócej..a szkoda bo bardzo chcialam Szpilastą zobaczyć! Wycałuj ją...
  4. [quote name='Wojtecki'][quote name='Weron_ciau'][quote name='Wojtecki'][quote name='daga10011']debe-wiecej fotek klaciastej Szpilmanki :evilbat:[/quote] teraz nie przeszkadzać proszę :evilbat: bo debe film ogląda i płacze :cry: :wink: 8) :lol:[/quote] A ty jaki wtajemniczony?! 8)[/quote] No jasne 8) :wink: :lol:[/quote] Co jeszcze wiesz? ;) A Poświata gdzie zniknęła? Tzn nie pies ;)
  5. Ale pola komuś noiszczą ;) To wasze pola?
  6. [quote name='Wojtecki']Poza tym jadła dzisiaj zupkę z Chin.... :x Biedna debe, oj biedna :wink: :wink:[/quote] z chin??? :x Co jeszcze wiesz? 8)
  7. [quote name='Wojtecki'][quote name='daga10011']debe-wiecej fotek klaciastej Szpilmanki :evilbat:[/quote] teraz nie przeszkadzać proszę :evilbat: bo debe film ogląda i płacze :cry: :wink: 8) :lol:[/quote] A ty jaki wtajemniczony?! 8)
  8. [quote name='daga10011'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][img]http://img203.imageshack.us/img203/5498/gnieciuch7yo.jpg[/img]zastanawia mnie czym RR oddycha :roll:[/quote]no jak to czym nochalopaguskiem :wink:[/quote] ale nochalopagusek jest duszony :roll:[/quote] :lol: :lol: :lol: rewelacyjna fota :lol:[/quote] oczy wypaliło :lol:
  9. [quote name='Bonnie'][img]http://img302.imageshack.us/img302/5802/dscf2605a5009rc.jpg[/img][/quote] Ale zajebi*** bieg :o :bravo: A ten jęzor :iloveyou:
  10. i znowu kilka stron wstecz żeby cokolwiek zobaczyć... :roll: Ale foty fajne :)
  11. [quote name='dbsst']Werona nio nie wiem czy taka slodka moze Cie polknac w calosci taki tygrys ;)[/quote] a no tak ale nei zmienia faktu ze słodka ;)
  12. [quote name='dbsst'][quote name='Weron_ciau'][quote name='dbsst']hehe ale teraz i tak malo tu gadamy :D czekamy na Asher az nas dogoni :D (mam nadzieje ze to nastapi i ze dzielna czytelniczka nie poddala sie ;) )[/quote] rozumiem czyta cały topic? czy jak?![/quote] zaczela :D (ale jak juz sie poddala to w zupelnosci to rozumiem ;) )[/quote] aha to sie kobita poświęca ;)
  13. [quote name='dbsst']hehe ale teraz i tak malo tu gadamy :D czekamy na Asher az nas dogoni :D (mam nadzieje ze to nastapi i ze dzielna czytelniczka nie poddala sie ;) )[/quote] rozumiem czyta cały topic? czy jak?!
  14. [quote name='dbsst'][quote name='Weron_ciau'][quote name='dbsst']no dobla powiem prawde apataru nie mialam :oops:[/quote] aha 8) ale to nei wymówka na wielkie gadanie ;) 8)[/quote] psia kostka Werona wrocila i juz na bacznosc stac musze ;) :lol: :lol:[/quote] no bo kurde szukam zdjec zeby po ogladac to musze 3 strony wstecz leciec ;)
  15. [quote name='dbsst']no dobla powiem prawde apataru nie mialam :oops:[/quote] aha 8) ale to nei wymówka na wielkie gadanie ;) 8)
  16. [quote name='dbsst']a to na dobranoc [img]http://img303.imageshack.us/img303/4258/silownia0240rr.jpg[/img][/quote] :cunao: PS. Tu więcej gadania niż fotek...
  17. [quote name='Alicjarydzewska']Mam L4 od szkolenia PT i w domu nudy...... :-? [img]http://img197.imageshack.us/img197/8233/ziewaam6ho.jpg[/img] a misie nadal namaka :roll:[/quote] Słodka szczęka ;)
  18. Dopiero zobaczyłam że tu są malusienkie beagielki! Śliczne! :iloveyou: :P :P :P :P :P
  19. Ja już się pogubiłam z tymi odcinkami... A ten ostatni bombowy!
  20. [quote name='dbsst']oczka mi sie lepia ide pac [img]http://img227.imageshack.us/img227/8353/obraz2286dl.jpg[/img][/quote] :iloveyou:
  21. O kurde ja dopieru tu weszłam! Szpila mnie rozbraja :] :P BOMBA!
  22. dlatego ma taka figure... 8)
  23. dbsst skarzy sie ze tu nei zagladam ale moze na żywo szpile zobacze kto wie ;) Szpila trawe od keidy je? :wink:
  24. [quote name='M10M']A mnie to ten wykrywacz kłamstw interesuje.... :D[/quote] ten wykrywacz kłamie czy mówi prawdę :lol: ? ;) Karuzela bomba!
  25. no i słowa dotrzymali długie to długie...no coraz lepiej
×
×
  • Create New...