[quote name='Siostra']może się chowaja po domach berneńczyki w Bydgoszczy :wink:
Ja dwie sunie mojego wujka widzę codziennie, a te maluchy to tak średnio co drugi dzień.
Berneńczyki mają zachwycające charaktery, naprawdę coś niesamowitego, jakie to zrównoważone i stateczne psisko..
Co nie zmienia faktu, że dla mnie najcudniejsza jest Nandretta :D[/quote]
No mozliwe ze sie chowaja! One sa śliczne to jedna z moich ulubionych ras ;) !