[quote name='baskomaniak'][quote name='Weron_ciau']już się nie mogę doczekac 8)[/quote]
Miło, że mamy wiernych widzów... :D
[size=2][b]Szkoda, że jest Ich tak niewielu, co widać po małej ilości wpisów[/b]...[/size] :roll:
[b]Weron_ciau[/b],
Twoja [color=blue]FACULA [/color]dostała już swoją rolę i właśnie się jej uczy :lol:
Pozdrawiam.
:D[/quote]
Ale fajnie :]
chyab z paryza :>