[quote name='Basenji'][color=red][i]Jestem Fuckula........[/i][/color]
Reżyser:[i] Ej mały, a ciebie kto zapraszał?[/i]
Operator: :oops: [color=blue][i]No dobra, to jak się nazywasz?[/i][/color]
[i][color=red]......Fuck, fuck facula. Bardzo chćę zostać gwiazdą a kopertę zostawiłwm pod biurkiem, bo do blatu nie sięgam.[/color][/i]
[img]http://img19.exs.cx/img19/2241/facula128ok7sk.gif[/img]
Reżyser: [i]No skoro tak chcesz........................
Dużo dał?[/i]
Operator: [color=blue][i]Wystarczy.[/i][/color]
Reżyser: [i]No dobra, będziesz gwiazdą.[/i]
cdn
Zdrówko[/quote]
:angel: Facula jest przyjęta?! HUrra!
A to dla Reżysera i Operatora!
[img]http://img211.exs.cx/img211/9554/basek1bi.jpg[/img]