-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Niby mam 2 tygodnie, ale jakoś końca nie widać, a [B]do sprzątania będzie cały dom od podszewki - wszędzie pył, pył i... pył.[/B]..[/QUOTE] Mam już wprawę w tym więc możesz liczyc na pomoc -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Czyzby powstał plan powiększenia Rodzinki? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']i ja podczytuję o kopalnianych umiejętnościach pięknego Nuraska :)[/QUOTE] Już teraz rozumiem, dlaczego dołek musiał się wciąż powiększać i powiększać. Nuras w upały prawie cały mości się w dołku:-) [quote name='Nutusia']Nuśka, robię co mogę, żeby skończyć remont przed Twoją wizytacją, ale chyba mi się nie uda... :([/QUOTE] No co Ty - masz jeszcze 2 tygodnie, a zresztą przyjadą Ci 4 ręce do pomocy :-) [quote name='Mattilu']Bo remonty maja tendencje do przeciagania sie...[/QUOTE] Oj wiem coś na ten temat niestety -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorcia01']Melduję się na wątku :smile:[/QUOTE] Witamy serdecznie z całym stadkiem :-) -
[quote name='Mazowszanka13']Dawno mnie tu nie było i teraz zupełnie połapać się nie mogę :) Tort ? Hopka ? Skad, dokąd, kiedy ?[/QUOTE] Tort to 41 błyskawiczna tymczasowiczka Nutusi, a Hopencja jest "na wywczasach" u Nutusi :-)
-
Łomatkooooooooooo - tylko czy ta przygoda będzie dla małej nauczką? Obawiam się, że nie :-( Za Torcika mocno ściskam kciuki. Moge, bo jeszcze nie używam palców do mikroskopu :-)
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='DoPi'] Nusia wybiegła i [B]slizgiem wjechała na boczku pod moje nogi[/B]. Sie normalnie przeraziłam,a ona z radości takie ślizgi robiła wystawiając od razu brzusio do drapania. Chudzina tylko taka, ale przy jej intensywności i niewielkim polegiwaniu nie ma raczej szansy na przytycie. Przekochana psina:loveu:[/QUOTE] Gorzej, że przy tym ślizgu od razu leci fontanna siurków z radości i często udaje jej się trafić w najbliższego buta:-) Całe szczęście, że ona ma taką przemianę materii i jest taka chuda, bo i Złoty Pan Doktor i nasze Złote Rehabilitantki wciąż mnie uczulają, że młoda nie może przytyć, żeby stawów nie obciążać. A za wizytę bardzo, bardzo dziękujemy i liczymy na powtórkę. Bo nawet Nusi nie udało się nas zaprowadzić nad Rabę, bo takie były kałuże po burzy. Tam by dopiero pokazała jaka jest ruchliwa :-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Ojoooj, to gdzie w Krakowie jest taka wstrętna woda? -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Moje też mlaskają w nocy jak świnki w chlewiku :-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
No to ja tez jestem wyrodna pańcia - zmieniam wodę albo jak jest brudna po brodzie utytłanej w ziemi z wykopanego dołka, albo jak się kończy w misce. To przepraszam - co mają robić ci, którzy na 8 czy nawet więcej godzin wychodzą do pracy? -
Shih Tzu w wielkiej potrzebie . Już ma nowy dom .
AMIGA replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
O Bogooowie, biedaczek. Dobrze, że do Was trafił :-) -
[quote name='AgaG'] A ja używam szklanki wody wtedy, gdy Fenio traci koncentrację stojąc przy misce z wodą. Wolno wlewam tę wodę ze szklanki do miski, tak by usłyszał ten odgłos, i przypomniał sobie po co przyszedł do miski. :)[/QUOTE] Oby Kosmitek nie kojarzył tego ciurkania wody z siuraniem:-) Strasznie sie cieszę z lepszych wieści i życzę Wam dalszych kroczków do przodu. A co do książeczki, to z tego co pamiętam Aga ma już jedną na sumieniu :-) Na zdjęcia czekam :-)
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Się chciało pracować??? Się musi pracować :-( -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ja przerabiam zdjęcia na linki dla satysfakcji osobistej;) -
Shih Tzu w wielkiej potrzebie . Już ma nowy dom .
AMIGA replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Ciekawa jestem jak się sprawa zakończyła? Czy maluch jest w dt czy ma już ds? -
I ja się nie cieszę, abbbbsoollluutnie.
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Już tylko kilka dni Nusia będzie miała pełną swobodę, bo mi się urlop kończy :-( I znowu będzie wariactwo, ped, 4 ściany i brak czsu na wszystko :-( -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Oj no to niezłe zaległości. A my tu żądni zdjęć jesteśmy - i nie tylko Wartkuni ale i Córuni -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Czekaj, czekaj, jeszcze Mattilu jej nie odbierze bo powie, że ona krótkowłosej suni nie adoptowała;) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[quote name='Majkowska']- i tu licze na towarzystwo cioci Amigi ;)[/QUOTE] Jak tylko wrócimy z moich "włości". A wracamy za tydzień