Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Sznycelku - jutro od rana trzymam mocno kciuki za Ciebie! To naprawdę szczęście, że są jeszcze tacy ludzie i to naprawdę szzęscie, że te zestresowane, zdesperowane psiaczki mają następną szansę w zyciu! Zasługują na to za ich miłość i przywiązanie i wiernośc
  2. To trzymamy mocno!! Kiwi, a nie możesz Oskarkowi zagrozić, że się Dirki na niego obrazi i o nim zapomni jak się nie będzie grzecznie zachowywał??
  3. Kiwiiiiiiiiiiiii nie trzymaj nas w takim napięciu!:ekmm:
  4. kuuurcze - wczoraj znowu nie działało Forum wieczorem!:angryy: Kiwi ja między 13 a 15 godz. mam macherów od Autocomu. Tak, że jak przyjda np bliżej 15 godz. to moga mi nie zdążyć podłączyć wszystkiego :-( A już miałam nadzieję, że będę miała pretekst, żeby się zwolnić rano z pracy :-(
  5. Sznycelku kochany - trzymam mocno kciuki za Ciebie i za Twoją tymczasową Pańcię, żeby jakoś ten okres przetrwała :loveu:
  6. Wodnisiu - jesteś piękny! Bądź tam szczęśliwy i bądź grzeczny :lol: Dziewczyny - jeszcze raz powtarzam! Jesteście WIELKIE.:loveu: :klacz: :iloveyou:
  7. To pliiiiis - uproście rodziców! W ramach powitania wiosny!
  8. Irenak, ależ ona ma kogoś - a nawet wręcz dwie osoby, no chyba, że to musi być już jutro. Przecież prześcigamy sie z Gibonem - którą z nas Kiwi wybierze ;)
  9. Kiwi, my nie byłybyśmy bezrobotne - miałybyśmy więcej pracy niż przed zwolnieniem się z pracy. No pewnie- takiej to dobrze - może jeszcze marzyć o haremie, a ja???????????:shake:
  10. W imieniu Momuska pliiiiiiiiiiiiiiiiis o wzięcie go na tę aukcję!!! Przecież on już tyle czasu siedzi w tym boksie!! :Help_2:
  11. Weszkaaaaa litości - kiedy będziemy coś wiedzieć?
  12. To może jakąś spółkę kobiet które z radością rzuciły pracę założymy? Ale byśmy miały dużo czasu dla tych kupek nieszczęścia ! No i dla tych, które już są szczęśliwe:lol:
  13. Ustąpię Ci pola pod warunkiem, że dasz rady się sprężyć jeszcze w tym tygodniu :p ;)
  14. Gibon, tylko się nie pobijmy :p
  15. Czekamy, czekamy na fotorelacje!!! Dziewczyny - jesteście WIELKIE
  16. No chyba, że trzeba, to wezmę urlop, albo zapowiem spóźnienie do pracy(tylko tak głupio przyjśc powiedzmy na 11 do pracy,a pracuję do 13 ) , ale to dopiero by było możliwe w poniedziałek
  17. Ja pracuje od 8 :-( Musiałabym brać urlop, A w niedzielę??? Też pewnie bezzabiegowy?
  18. A gdyby to mogła być sobota, to ja jestem gotowa dowieźć go rano
  19. O mamma mia, a nie trzeba takiego biedaka słaniającego się na nogach dać do szpitaliku? Może trzeba go trochę na siłę dożywić??? Albo w ogóle sprawdzić, czy nie jest chory???
  20. Izawodnik - jesteś naprawdę wspaniała :multi: :loveu: :thumbs: :klacz: :Rose:
  21. julia.zuzanna - a jak się Momo zachowuje? Jaki jest w stosunku do innych piesków, a bardziej mnie jeszcze interesuje - jaki jest w stosunku do suczek?
  22. To jest po prostu suuuuuuper rewelacyjna wiadomość!!!! Nasz "rezydent hotelowy" pokazał nam, że niczego nie można być pewnym tak na 100%.
  23. No musi sie przeciez cos odmienic - Pyza musi wyjść ze schroniska!!!
×
×
  • Create New...