KaLOlina - zobaczysz, że nagle znajdzie się najwspanialszy dom, o jakim tylko marzymy dla Micha! Ja tak miałam z ostatnim szczeniakiem po mojej suni. Już się godzilam z myśla, że trzeba będzie go zostawić w domu, ale miałam okropne obawy, jak ja sobie dam radę z mamuśką i syneczkiem - jak ja je rozdzielę w mieszkaniu blokowym, jak ona będzie miała cieczkę. Asterix był u nas aż przez 8 miesięcy, az nagle znaleźli mnie ludzie, którzy wzięli ode mnie Asterixa i stworzyli ma tak wspaniałe warunki, jakich ja bym mu napewno nie mogła stworzyć !!!