Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Han&Dom - na 100% piątek, ale z pasieniem to raczej chyba nic z tego :-( Mamy w planach przecież jeszcze Ligotę no i prawdopodobnie jeszcze będziemy musiały podjechać do Zabrza po jakiegoś strasznie biednego pieska. Z tego, co mówiła Kiwi (rozmawiałąm z nią przed chwilką) to pewnie najpierw pojedziemy prosto do Ligoty, po drodze gdzieś odbierzemy Pyzę, potem do Was na jakiś spacer z psami a potem do Zabrza. Tak, że plan mamy niesamowicie napięty, ale ponieważ nie mamy jeszcze informacji, o której mamy odebrać Pyzę nie możemy teraz jeszcze całkiem konkretnie umówić się co do godziny naszego spotkania :oops:
  2. AniuB - mam niestety ponad pół baku benzyny! Trudno mi będzie ją do wieczora wyjeździć :evil_lol: Monita i ja już jestem cała w skowronkach!
  3. KaLOlino - ajka Pyza jest duża? Czy taka jak Misiek? Czy trochę mniejsza? I naprawdę tak się cieszy z tego że jest poza kratami??? Aż się nie chce wierzyć, że zrezygnowana mordka tak szybko potrafi się cieszyć. A wiadomo, jak długo ona była w schronisku??
  4. AniuB - dzwonilam do kiwi. Jeteśmy wstępnie z kiwi umówione na 7,30 - ja ją zabieram spod jej domu, a przecież w kierunku autostrady i tak musimy jechać gdzieś koło Ciebie. Odbierzemy Cię z tego parkingu który jest przed blokami zaraz prawie za tym okragłym bankiem. Bądź w pogotowiu - jak będziemy dojeżdżać, to damy sygnał telefoniczny. A zresztą konkretnie, to i tak jeszcze się umówimy wieczorkiem, bo nie wiadomo, czy nie bedziemy musiały jeszcze jechać do Zabrza! Rozmawiałam z kiwi na temat odwiedzin u Han&Dom. Ona planowała bardzo krótkie odwiedzinki u nich - na zasadzie krótkiego spaceru z psiakami. Ale co do godziny to nawet "pi razy drzwi" trudno jest cośkolwiek powiedzieć
  5. Teraz trzeba chyba zrobić jakąś "zmasowaną Miśkową akcję" Przecież kto jak kto, ale on już dawno powinien mieszkać u kogos kto się w nim zakochał po uszy (oczywiście oprócz KaLOliny i Hali)
  6. Bogowie - toż tam w tym schronisku jest jakiś Sherlock Holmes potrzebny :evil_lol:
  7. Cisza, bo czekamy na odpowiedź od kogoś, kto bywa w schronisku, czy Miśtek jest w szpitalu i co z nim się dzieje?????
  8. AniuB my i tak chyba musimy jak najwcześniej rano wyjechać, skoro mamy jeszcze odwiedzić Dosię! Ja mogę się już wcale nie kłaść spac! A musimy jeszcze ustalić punkt zborny - my się z kiwi zawsze umawiamy przed lodowiskiem przy M-1. Czy to pasuje tez i Tobie?
  9. KaLOlino - KoFFFAMY Cię. Wyściskaj od nas Pyziulkę!!!!
  10. MonikaP - pisz pliiiiisssss co za wiadomości???
  11. Może nie wypatroszy! Bo to by była przemoc w rodzinie! Własnymi ręcami będziemy Cię bronić! Cioteczki Kropkowe - ruszcie też trochę kiesą!!! :evil_lol:
  12. Moja wpłata była "od Krakowianek" na dowóz Pyzy. Mrówka - nie rób nam tego!!!
  13. Monita - a pisałam przecież ze moge wysłać pieniążki przez internet. Mogłam przecież wczoraj wysłać też za Ciebie, a Ty byś mi oddała! Błagam - dzwoń do Mrówy, żeby nie przesuwała tej calej eskapady! Przecież my jej przy odbiorze Pyzy oddamy jak coś jeszcze będzie trzeba!!!!
  14. Cioteczki - naprawdę wysłałam wczoraj pieniążki, wprawdzie tylko 50 zł, bo przecież jeszcze ktoś się deklarował, że też coś wyśle! Mrówa pliiiissss nie przekładaj tego - my przecież przy odbiorze Pyzy jeszcze osobiście możemy coś dołożyc, a i myślę, że "stronka Kropkowa" tez się może powinna jakoś przyczynić finansowo!!! My tu mamy już wszystko poustalane!!! I Ligota i przeciez jakiegoś pieska z Zabrza mają nam tam dowieźć! Wszystko sie zawali przez to przełoenie!
  15. Ja wezmę kaganiec, a właściwie "poskramiacz" z materiału Amigowy. Ale to zbyt wielkie też nie jest
  16. Ja coś wysłałam, a Monita tez miała wysłać. Więc mam nadzieję, że ta sprawa tez jest Ok I ja ide do wyreczka, żeby jakoś jutro przetrwać ten dłuuuuuuuuugi dzień zanim się pewnie coś dowiemy od Was :p
  17. Cioteczki - jesteście [FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=#ff0000]kochaaaane - [SIZE=2][COLOR=blue]trzymam mocno kciuki!!!!![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. Ależ ten Łatek to słodzizna. Już go sobie wyobrażam na podusi na kanapie :lol:
  19. Hala :shake: :mad: KaLOla, dlaczego myślisz, że Pyza może pokazać ząbki?? A gdzie spędzi noc Kropka? Tez w kawalerce?
  20. Poznanianki - ściskam mocno kciuki za jutro za Was oby wszytsko wyszło superowo! Teraz juz nie może nic wyskoczyć! :cool2: :bigok:
  21. KaLOlino -czyli pieniądze z szelkami od Weszki na "wykup" Pyzy też nie doszły??? Ojeeeeej i co będzie? :-(
  22. Monita - ciiiiiiiiiiii będzie dobrze! Już za kilka dni będziesz miała ten kłębuszek kołtunków u Siebie :multi:
  23. Cioteczki - już się nie mogę doczekać piątku! Nie myślę wcale o tym, - nie nie myślę, nie myslę, że to piątek i to w dodatku 13 !!!!
  24. Han&Dom - chyba powiniśmy się z Wami spotkać jeszcze przed przejęciem Pyzy, bo następna suczka i to prosto ze schroniska może wnieść trochę "bałaganu" w Waszą sielankę. Ale jak dobrze napisała AniaB - Kiwi ma do Was nr telefonu i napewno damy znać, kiedy zrobimy najazd na Wasz dom :evil_lol:
×
×
  • Create New...