-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Han&Dom - na 100% piątek, ale z pasieniem to raczej chyba nic z tego :-( Mamy w planach przecież jeszcze Ligotę no i prawdopodobnie jeszcze będziemy musiały podjechać do Zabrza po jakiegoś strasznie biednego pieska. Z tego, co mówiła Kiwi (rozmawiałąm z nią przed chwilką) to pewnie najpierw pojedziemy prosto do Ligoty, po drodze gdzieś odbierzemy Pyzę, potem do Was na jakiś spacer z psami a potem do Zabrza. Tak, że plan mamy niesamowicie napięty, ale ponieważ nie mamy jeszcze informacji, o której mamy odebrać Pyzę nie możemy teraz jeszcze całkiem konkretnie umówić się co do godziny naszego spotkania :oops:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
AniuB - mam niestety ponad pół baku benzyny! Trudno mi będzie ją do wieczora wyjeździć :evil_lol: Monita i ja już jestem cała w skowronkach! -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
KaLOlino - ajka Pyza jest duża? Czy taka jak Misiek? Czy trochę mniejsza? I naprawdę tak się cieszy z tego że jest poza kratami??? Aż się nie chce wierzyć, że zrezygnowana mordka tak szybko potrafi się cieszyć. A wiadomo, jak długo ona była w schronisku?? -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
AniuB - dzwonilam do kiwi. Jeteśmy wstępnie z kiwi umówione na 7,30 - ja ją zabieram spod jej domu, a przecież w kierunku autostrady i tak musimy jechać gdzieś koło Ciebie. Odbierzemy Cię z tego parkingu który jest przed blokami zaraz prawie za tym okragłym bankiem. Bądź w pogotowiu - jak będziemy dojeżdżać, to damy sygnał telefoniczny. A zresztą konkretnie, to i tak jeszcze się umówimy wieczorkiem, bo nie wiadomo, czy nie bedziemy musiały jeszcze jechać do Zabrza! Rozmawiałam z kiwi na temat odwiedzin u Han&Dom. Ona planowała bardzo krótkie odwiedzinki u nich - na zasadzie krótkiego spaceru z psiakami. Ale co do godziny to nawet "pi razy drzwi" trudno jest cośkolwiek powiedzieć -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
To ja zaraz dzwonię do kiwi -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Teraz trzeba chyba zrobić jakąś "zmasowaną Miśkową akcję" Przecież kto jak kto, ale on już dawno powinien mieszkać u kogos kto się w nim zakochał po uszy (oczywiście oprócz KaLOliny i Hali) -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Bogowie - toż tam w tym schronisku jest jakiś Sherlock Holmes potrzebny :evil_lol: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
AniuB my i tak chyba musimy jak najwcześniej rano wyjechać, skoro mamy jeszcze odwiedzić Dosię! Ja mogę się już wcale nie kłaść spac! A musimy jeszcze ustalić punkt zborny - my się z kiwi zawsze umawiamy przed lodowiskiem przy M-1. Czy to pasuje tez i Tobie? -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
KaLOlino - KoFFFAMY Cię. Wyściskaj od nas Pyziulkę!!!! -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
MonikaP - pisz pliiiiisssss co za wiadomości??? -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Może nie wypatroszy! Bo to by była przemoc w rodzinie! Własnymi ręcami będziemy Cię bronić! Cioteczki Kropkowe - ruszcie też trochę kiesą!!! :evil_lol: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Moja wpłata była "od Krakowianek" na dowóz Pyzy. Mrówka - nie rób nam tego!!! -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Monita - a pisałam przecież ze moge wysłać pieniążki przez internet. Mogłam przecież wczoraj wysłać też za Ciebie, a Ty byś mi oddała! Błagam - dzwoń do Mrówy, żeby nie przesuwała tej calej eskapady! Przecież my jej przy odbiorze Pyzy oddamy jak coś jeszcze będzie trzeba!!!! -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Cioteczki - naprawdę wysłałam wczoraj pieniążki, wprawdzie tylko 50 zł, bo przecież jeszcze ktoś się deklarował, że też coś wyśle! Mrówa pliiiissss nie przekładaj tego - my przecież przy odbiorze Pyzy jeszcze osobiście możemy coś dołożyc, a i myślę, że "stronka Kropkowa" tez się może powinna jakoś przyczynić finansowo!!! My tu mamy już wszystko poustalane!!! I Ligota i przeciez jakiegoś pieska z Zabrza mają nam tam dowieźć! Wszystko sie zawali przez to przełoenie! -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ja wezmę kaganiec, a właściwie "poskramiacz" z materiału Amigowy. Ale to zbyt wielkie też nie jest -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ja coś wysłałam, a Monita tez miała wysłać. Więc mam nadzieję, że ta sprawa tez jest Ok I ja ide do wyreczka, żeby jakoś jutro przetrwać ten dłuuuuuuuuugi dzień zanim się pewnie coś dowiemy od Was :p -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Cioteczki - jesteście [FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=#ff0000]kochaaaane - [SIZE=2][COLOR=blue]trzymam mocno kciuki!!!!![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ależ ten Łatek to słodzizna. Już go sobie wyobrażam na podusi na kanapie :lol: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Hala :shake: :mad: KaLOla, dlaczego myślisz, że Pyza może pokazać ząbki?? A gdzie spędzi noc Kropka? Tez w kawalerce? -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Poznanianki - ściskam mocno kciuki za jutro za Was oby wszytsko wyszło superowo! Teraz juz nie może nic wyskoczyć! :cool2: :bigok: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
KaLOlino -czyli pieniądze z szelkami od Weszki na "wykup" Pyzy też nie doszły??? Ojeeeeej i co będzie? :-( -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Monita - ciiiiiiiiiiii będzie dobrze! Już za kilka dni będziesz miała ten kłębuszek kołtunków u Siebie :multi: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AMIGA replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Cioteczki - już się nie mogę doczekać piątku! Nie myślę wcale o tym, - nie nie myślę, nie myslę, że to piątek i to w dodatku 13 !!!!